Rynek Lubelski

W Patronite od 17.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
„Rynek Lubelski” – to internetowy, interaktywny magazyn historyczno-kulturalny, zawierający zdjęcia dawnego Lublina i okolic. Opatrzony jest artykułami naukowców i miłośników miasta.  Jest to w pewnym stopniu kontynuacja miesięcznika, wydawanego w 1922 roku pod tytułem „Rynek Lubelsko-Wołyński”.

O Autorze

Nazywam się Tomasz Brzuszkiewicz. Od 10 lat zajmuję się promowaniem historii Lublina poprzez witrynę ryneklubelski.pl. Jestem absolwentem Historii UMCS. Pisałem pracę licencjacką pod tytułem Rozwój urbanistyczny Lublina w okresie międzywojennym i magisterską o tym samym temacie tylko dotyczącą PRL-u.

W ramach działalności uruchomiłem także kanał podcastowy #Lubstoria, na którym publikuję historyczne audycje.

Dlaczego zdecydowałem się na model subskrypcyjny?

Bo mam poczucie, że dla Was pracuję, a Wy macie poczucie, że jesteście moim pracodawcą. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika