Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Dzień dobry! Witam na moim profilu i dziękuję za odwiedziny :) Od 6 lat zajmuję się prowadzeniem bloga kulinarnego - uwielbiam gotować, piec, ozdabiać torty i wymyślać nowe wersje dobrze znanych potraw. Interesuje mnie wszystko, co jest związane z tym tematem - od składników po sprzęt kuchenny.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

[for English scroll down]

Dzień dobry! :)

Nazywam się Sandra i od blisko 6 lat prowadzę bloga kulinarnego - najpierw pod adresem sweetworldofs.pl, obecnie - SandraFrej.com. Moją pasją jest gotowanie - fascynuje mnie wszystko, co jest związane z tym tematem - od składników po sprzęt kuchenny.

Jeśli chodzi o ulubioną kuchnię - nie jestem stała w uczuciach. Są okresy, gdy nie wyobrażam sobie życia bez spaghetti, czasem świat nie istnieje bez sushi, innym razem bez meksykańskiej kuchni. Jest jednak kilka składników, bez których nie wyobrażam sobie egzystencji - awokado, cytrusy, świeże warzywa i owoce. Z mniej zdrowych tematów - hot dogi, popcorn (solony zmieszany z karmelowym) i chipsy. Jakbym trafiła na bezludną wyspę, to najchętniej taką, gdzie rosną pomarańcze ;)

W kuchni lubię eksperymentować i wykazywać się kreatywnością (co pomogło mi wygrać Renault ZOE Food Design kilka lat temu, jak i wiele innych mniejszych i większych konkursów). Uwielbiam ozdabiać torty, za to nie przepadam za ich pieczeniem, ponieważ zawsze nie mogę się doczekać momentu, gdy będę mogła zacząć je ozdabiać (ciasto stygnie tak strasznie długo!).

Bardzo nie lubię publikować na blogu postów, które są swego rodzaju "zapchajdziurą" - wolę nie wrzucić nic przez jakiś czas, niż przygotować coś byle jakiego. I to jest na pewno błędem, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że czytelnicy lubią, jak posty pojawiają się regularnie. Dlatego założyłam profil na Patronite - żeby mieć środki na te moje małe kulinarne szaleństwa i móc się rozwijać, bez obawy o brak funduszy na kolejny zakręcony tort czy danie.

ps za wszelkie wsparcie serdecznie dziękuję! Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi opcjami wsparcia - bardzo chętnie przygotuję przepis "na zamówienie" - im większe wyzwanie, tym lepiej! :)


Hi! :)

My name is Sandra and I write culinary blog for almost 6 years now - first it was sweetworldofs.pl, now it's called SandraFrej.com. My passion is cooking - I'm fascinated of everything about this subject - from ingredients to utensils.

...

When it comes to my favorite cuisine - I'm not very constant with feelings. There are times, when i can't imagine my life without spaghetti, sometimes world doesn't exist without sushi, other times - without mexican food, There is few ingredients I can't go on without - avocado, citrus fruits, fresh veggies and fruits. Less healthy - hot dogs, popcorn (caramel mixed with salty) and chips/crisps. If I landed on a desert island, I wish orange trees gonna grow there ;)

...

In my kitchen i like experiment and use my creativity (which helped me win Renault ZOE Food Design and many more, smaller and bigger contests). I love decorate cakes, not a fan of baking them, because I always can't wait for the decorating part (it takes so long for cake to cool down!).

...

I really don't like publishing on my blog posts that are there just to "be" - I prefere not writing new post for some time, than do something not good. I know it's a mistake, because readers like it when recipes appear regularly. That's why I've created this profile - to have resources for my culinary (sometimes crazy) ideas and be able to grow, without worrying about finances for next unusual cake or dish.

...

If you'd like to support my blog (THANK YOU!!!!), here is link to how to do it (PayPal available!) -> HOW TO SUPPORT. It's in Polish, but I I'm sure all smarphones now can translate it easily! Basicly you need to choose one of the levels and the way of support (PayPal or transfer) and that's it! :)  Thank you for spending that extra minute to help me - that means a lot!

...

ps thank you for any help in advance! Please, take your time to read all support options. i'll be more than happy to publish "ordered" recipe - more challenging, it's better! :)

ps2 from now on I'm gonna post recipes also in English and translate those, that are not in English yet (some is already :) )

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Jedzmy tort zamiast chleba, jak Maria Antonina!
Uwielbiam ozdabiać torty! Ilość dostępnych na rynku lukrów, barwników, brokatów jest niesamowita i zabawa nimi to coś, co kocham!

Po osiągnięciu tego progu z ogromna przyjemnością co miesiąc przygotuję jedyny w swoim rodzaju tort - zarówno post jak i film z jego przygotowania. Moi znajomi wiedzą, że lubię zaszaleć z kolorami, wypływającą z tortu "krwią" czy oryginalnym kształtem - w ciągu roku jest wiele okazji, by stworzyć nietypowe, słodkie dzieło - Walentynki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Boże Narodzenie, Urodziny itd itd
Jedno jest pewne - pomysłów mi nie zabraknie!

...

Eat cake instead of bread like Marie Antoinette! (500PLN = ~$150)

I love decorating cakes! There is so much glitter, food coloring, fondant to have fun with - I love it!

After reaching this goal, with huge pleasure, I'll prepare each month a cake, that's gonna be one of a kind - with post AND video. My friends know I like get a bit crazy with my cakes - with colors, "blood" or original shape. There is ton of occasions to bake a cake - Valentine's Day, Easter, Halloween, Christmas etc etc
One thing's for sure - I have tons of ideas!

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Symboliczna piąteczka to znak, że zainteresowało Cię to, co robię - fantastyczne! Dziękuję serdecznie! :)

...

Symbolic 5 PLN (~$1,5) is a sign, that I got you attention - that's great! Thank you so much! :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 500
"Dyszka" to "niby nic", a tak na prawdę ogromna pomoc i można z jej pomocą zrobić niemało! Bardzo serdecznie dziękuję! :)

...

10 PLN (~$3) is "nothing", but it is a tremendous help really and a lot can be done with it! Thank you so much!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 350
Za 25zł można przygotować już porządny obiad! :)

Dlatego co miesiąc spośród propozycji Patronów z tego progu wybiorę jedno danie obiadowe i przygotuję przepis na bloga nim inspirowany (oczywiście z podziękowaniami dla Patrona we wpisie! :) ).

Dodatkowo stworzę zakładkę na blogu pt "Patroni", gdzie znajdzie się Twój nick (lub imię i nazwisko) wraz z odnośnikiem do Twojego Fb i podziękowanie za wsparcie.

...

A good dinner can be made with 25PLN (~$7,5)!

That's why each month I'll choose one of the ideas from supporters from this level to prepare on the blog (with THANK YOU to that person added :) ).

I'll also create a page on my blog called "Patroni" (Patrons), where I'll put your nick (or name) with link to your Fb profile and big THANK YOU for the support.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 150
50zł?? Na prawdę?? :D Wow! Muszę przyznać, że jest to przemiłe i odrobinę szokujące! Uff..

W ramach podziękowań czeka na Ciebie wszystko co w progu 25zł i więcej!

A to coś więcej to:
- możliwość zaproponowania przepisu na deser (dokładnie te same zasady co w przypadku dania obiadowego - co miesiąc wybiorę z zaproponowanych jeden słodki przepis, który przygotuję)
- niespodzianka ode mnie co pół roku (czerwiec i grudzień) - samodzielnie skompletowana, spakowana, a może nawet upieczona (!), wysłana prosto do Ciebie
Paczuszka zawierać będzie 3 rzeczy, które mam nadzieję sprawią Ci przyjemność i przydadzą się w kuchni :)

....

50 PLN (~$15)?? Seriously?? :D Wow! I must say it's so kind and a bit shocking! Sigh..

As a thank you I have for you everything from level 25PLN and more!

- you can add idea for dessert for me to prepare for the blog (same as with dinner from previous level)
- ones in 6 months (June, December) you'll get a surprise from me - I'll prepare a package of 3 things that may be used in the kitchen or just make you smile :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Tutaj wchodzimy już w kategorię "kosmosu" - 100zł to góra pieniędzy! Naprawdę nie wiem co powiedzieć! "Tańczę jakby nikogo w pobliżu nie było" z radości! Ogromnie dziękuję za wsparcie! :D

Oczywiście mam dla Ciebie wszystkie niespodzianki z progu 50zł.

Co by tu jeszcze dodać, co będzie warte Twojego wsparcia.. Co byś powiedział, jakby co pół roku trafiał do Ciebie voucher na posiłek dla 2 osób do jednej z restauracji, które odwiedzę w ramach serii "W poszukiwaniu smaku"? Przy wsparciu 100zł mogłabym co miesiąc odwiedzić jakąś przyjemną miejscówkę, więc byłoby z czego wybierać! :)

...

Here we get into totally dfferent "universe" - 100PLN (~$30) is a lot of money! I really don't know what to say! "I'm dancing as noone is watching" of happiness! Sending huge THANK YOU your way! :D

Of course all level 50PLN things are yours.

What else can I add, that's gonna be worth your support. What would you say, if once in 6 months you'd receive a voucher to one of the restaurants I'm gonna visit during "W poszukiwaniu smaku ("In search for taste") series? With 100PLN support I could easily visit one place a month, so there would be at least 6 to chose from! :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
:O :O :O Jedyne co mi się nasuwa to - ale JAK TO??? Nie ma słów, które oddadzą moją wdzięczność! Dziękuję najserdeczniej!

Oczywiście wszystkie niespodzianki z progu 100zł są Twoje. Pytanie co dalej? W końcu to 5 RAZY wyższe wsparcie..
Coś na pewno wspólnie wymyślimy! Chyba, że nie chcesz nic więcej i wspierasz taką kwotą bo możesz. Tym bardziej wielki szacunek i dziękuję!

...

:O :O :O All i can think about is - HOW??? There is no words to describe my grattitude! Thank you very much! 500PLN (~$150)

Of course all things from level 100PLN are yours. But what else? It's 5 TIMES MORE after all..
We'll figure out something for sure! Or maybe you just want to support with this amount, because you can? Either way - respect for that, thank you!
Zostań patronem