Avatar użytkownika

STACJA PRAGA

3
patronów
81 
miesięcznie
2 457 
łącznie
3
patronów
81 zł 2 457 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

12 zł miesięcznie
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać!

Podobno jedną z największych zalet Stacji jest możliwość poznawania innych fantastycznych miłośników tego miejsca. Na Facebooku zostaniesz zaproszony/a do animowanej przez nas zamkniętej grupy dla Patronów.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać!

Poznajmy się lepiej! Dzięki unikalnemu Newsletterowi dla naszych Patronów, dowiesz się więcej o osobach tworzących Stację oraz naszej pracy od kuchni.

Oczywiście, dostaniesz też zaproszenie do grupy z poprzedniego Progu.
30 zł miesięcznie
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać!

Chcesz się otaczać sztuką na co dzień? Co powiesz na unikalne autorskie tapety od artystów ze Stacji Praga? Znajdzie się coś na każdy sezon, na telefon jak i laptopa.

Przypilnujemy też, żebyś już nigdy nie był/a spragniony/a, nas odwiedzając. Wszystkie napoje kupisz u nas za 7, a nie 12 złotych.

Oczywiście będziesz miał/a również okazję poznać lepiej twórców Stacji, jak i innych miłośników tego miejsca, dzięki bonusom z poprzednich progów.
57 zł miesięcznie
Dzię-ku-je-my! Ponad pięć dyszek to już nie są przelewki.
W podziękowaniu zapewnimy Ci sezonowe dostawy unikalnych gadżetów od naszych artystów. Przygotuj się na podarunki od nas w postaci autorskich wlepek premium, przypinek czy plakatów.
Zaprosimy Cię również na nasze wszystkie warsztaty ze zniżką 10%.
Oczywiście, w pakiecie dostaniesz również benefity z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Nawet nie wiesz, ile to dla nas znaczy! Jeśli serio chcesz nas wspierać 100 złotych miesięcznie, to jesteśmy Ci niesamowicie wdzięczni, że tak wysoko cenisz naszą pracę.

W podziękowaniu możesz liczyć na jeszcze bardziej unikatowy merch od naszych artystów. Dzięki sezonowym podarunkom będziesz mógł/mogła nosić specjalnie zaprojektowane torby czy koszulki.

Oczywiście, dostaniesz też prezenty i benefity z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora STACJA PRAGA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy zakochali się w Pradze. To właśnie w tej części Warszawy realizujemy swoje idee na rzecz rozwoju, rewitalizacji, propagowania sztuki oraz integracji mieszkańców.

💚Poznaj nowe serce Warszawskiego Street Artu. Stacja Praga to miejsce swojskie, prawdziwie praskie, tworzone z mieszkańcami i przez nich samych. 

🤝Działajmy tak, aby Praga była przyjazna dla każdego i żeby wszyscy mogli odnaleźć tutaj kawałek swojego świata.

🚋 W garażach na terenie historycznej zajezdni tramwajowej prowadzimy pracownie twórcze, studio muzyczne i świetlicę z programem warsztatowym dla ludzi w każdym wieku. Organizujemy między innymi:

 

  • wydarzenia muzyczne,
  • warsztaty artystyczne, 
  • wystawy, 
  • targi staroci i rękodzieła 
  • spotkania filmowe.

 

 

Cele Autora

Uruchomienie kolejnego garażu twórczego
  • 950 zł miesięcznie
  • 869 zł brakuje
8%
W ramach rozwoju naszej inicjatywy planujemy systematycznie rewitalizować przestrzeń starych garaży. Niestety ich stan techniczny jest fatalny. Nie poddajemy się jednak i oddolnie, krok po kroku przystosowujemy je do działalności. W ramach tej kwoty zrealizujemy przygotowanie do uruchomienia kolejnego garażu - jako część pełnej kwoty dzięki której spokojnie go wyremontujemy.
W najbliższych miesiącach planujemy też uruchomienie:
- Salki muzycznej
- Pracowni malarskiej
- Pracowni rzeźbiarskiej
A to tylko kawałek naszych planów!
Realizacja otwartych warsztatów street artowych
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 919 zł brakuje
8%
W ramach przestrzeni realizujemy wiele zajęć, projektów i wydarzeń. Chcielibyśmy aby były one regularne i o jak najwyższej jakości. Dzięki wsparciu moglibyśmy realizować cykliczne, cotygodniowe spotkania - w ramach których wspólnie i bez dodatkowych opłat tworzylibyśmy street art.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora STACJA PRAGA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Beta
Anna Beta
57 zł
Anonimowy patron
12 zł
Adam Kolipiński
Adam Kolipiński
12 zł
Krzysztof Domański
Krzysztof Domański
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.