Avatar użytkownika

Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER

0
patronów
0 
miesięcznie
1 186 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 186 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
DOBRA DUSZA ROWEROWA

Jesteś naszym przyjacielem! Serdeczne dziękujemy za wsparcie, każda złotówka się liczy. Przybijamy Ci rowerową „5”, wysyłamy list z podziękowaniami i działamy dalej!
13 zł miesięcznie
MIŁOŚNIK KOLARSTWA

Jesteś z nami! Wielkie dzięki! Specjalne podziękowanie z Twoim nazwiskiem (jeśli wyrazisz na to zgodę) zamieścimy na naszym profilu na Facebook'u. Będziesz mógł wspólnie z nami współtworzyć Stowarzyszenie i kolejne nasze projekty. Zyskasz naszą niewyobrażalną wdzięczność.
24 zł miesięcznie
ROWEROWY MECENAS

Bardzo dziękujemy za tak duże wsparcie! Oprócz nagród, które zaproponowaliśmy powyżej, dostaniesz również wstęp do grupy na WhatsApp, w której umawiamy się na rowerowe ustawki. Dzięki temu będziesz mógł lepiej poznać nowe miejscówki, zdobędziesz nowe doświadczenia kolarskie i spędzisz czas z prawdziwymi rowerowymi freakami.
58 zł miesięcznie
MECENAT
(próg dla firm)

To nie jest wsparcie to jest MECENAT- który bardzo motywuje. Mecenat oznacza fakt, że masz ogromny wpływ na to co możemy zrobić dla Ciebie i innych. Bardzo dziękujemy za tak potężne wsparcie. Logo Twojej firmy zamieścimy na naszej stronie internetowej - będzie to dla Ciebie reklama i wszyscy zobaczą, że wspierasz lokalne przedsięwzięcia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER tworzą pasjonaci, których celem jest: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
w szczególności sportów rowerowych, rozpowszechnianie aktywnego trybu życia, czynnego wypoczynku, integracja rodziny i społeczności lokalnej.

Stowarzyszenie zostało założone 6 sierpnia 2018 roku z inicjatywy lokalnych rowerowych zapaleńców. Jedną z pierwszych inicjatyw jakie podjęliśmy była współpraca z Nadleśnictwem Mielec w zakresie powstania pierwszej ścieżki rowerowej typu singletrack na Podkarpaciu. Stowarzyszenie składa się obecnie z ponad 20 Członków.


Powstałe ścieżki zostały docenione przez Magazyn Rowerowy MTB Bike. Dziennikarze wybrali „gorące miejsca” dla miłośników MTB w kraju. W czerwcowej publikacji z 2020 r. wskazali na sześć atrakcyjnych lokalizacji, w tym na Biesiadka Trails Mielec stworzone przez nas. Nasze działania skupiamy na rozbudowie lokalnej infrastruktury i popularyzacji  idei budowy zrównoważonych tras rowerowych typu singletrack w społeczeństwie.

 

Cele Autora

Prowadzenie działalności Stowarzyszenia
  • 550 zł miesięcznie
  • 550 zł brakuje
0%
Do popularyzacji idei singletrack'ów i budowy nowych tras potrzebujemy oficjalnej organizacji. To właśnie dzięki Stowarzyszeniu możemy realizować powyższe cele. Każda organizacja ma swoje koszty utrzymania. Dlatego jeżeli podoba Ci się to co robimy i jak w jaki sposób działamy to zostań naszym Patronem.

Naszymi kosztami są:
• utrzymanie serwera, hostingu i domeny internetowej w celu ułatwienia zarządzania Organizacją i uwierzytelnienia jej działań w sieci internetowej,
• prowadzenie księgowości,
• administrowanie Stowarzyszeniem,
• materiały biurowe.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Michnowicz
Paweł Michnowicz
24 zł
Krzysiek Głaz
Krzysiek Głaz
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.