Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER

W Patronite od 10.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2852

Liczba Patronów: 3016

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
24 miesięcznie
1 114 łącznie
Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER tworzą pasjonaci, których celem jest: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
w szczególności sportów rowerowych, rozpowszechnianie aktywnego trybu życia, czynnego wypoczynku, integracja rodziny i społeczności lokalnej.

O Autorze

Stowarzyszenie zostało założone 6 sierpnia 2018 roku z inicjatywy lokalnych rowerowych zapaleńców. Jedną z pierwszych inicjatyw jakie podjęliśmy była współpraca z Nadleśnictwem Mielec w zakresie powstania pierwszej ścieżki rowerowej typu singletrack na Podkarpaciu. Stowarzyszenie składa się obecnie z ponad 20 Członków.


Powstałe ścieżki zostały docenione przez Magazyn Rowerowy MTB Bike. Dziennikarze wybrali „gorące miejsca” dla miłośników MTB w kraju. W czerwcowej publikacji z 2020 r. wskazali na sześć atrakcyjnych lokalizacji, w tym na Biesiadka Trails Mielec stworzone przez nas. Nasze działania skupiamy na rozbudowie lokalnej infrastruktury i popularyzacji  idei budowy zrównoważonych tras rowerowych typu singletrack w społeczeństwie.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Paweł Michnowicz
Paweł Michnowicz
Próg: 24 zł
Krzysiek Głaz
Krzysiek Głaz
Próg: 7 zł