Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER

W Patronite od 10.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1579

liczba Patronów: 1781

1 patron
23 zł miesięcznie
69 zł łącznie
Stowarzyszenie CHODŹMY NA ROWER tworzą pasjonaci, których celem jest: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, w szczególności sportów rowerowych, rozpowszechnianie aktywnego trybu życia, czynnego wypoczynku, integracja rodziny i społeczności lokalnej.

O Autorze

Stowarzyszenie zostało założone 6 sierpnia 2018 roku z inicjatywy lokalnych rowerowych zapaleńców. Jedną z pierwszych inicjatyw jakie podjęliśmy była współpraca z Nadleśnictwem Mielec w zakresie powstania pierwszej ścieżki rowerowej typu singletrack na Podkarpaciu. Stowarzyszenie składa się obecnie z ponad 20 Członków.


Powstałe ścieżki zostały docenione przez Magazyn Rowerowy MTB Bike. Dziennikarze wybrali „gorące miejsca” dla miłośników MTB w kraju. W czerwcowej publikacji z 2020 r. wskazali na sześć atrakcyjnych lokalizacji, w tym na Biesiadka Trails Mielec stworzone przez nas. Nasze działania skupiamy na rozbudowie lokalnej infrastruktury i popularyzacji  idei budowy zrównoważonych tras rowerowych typu singletrack w społeczeństwie.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!