Avatar użytkownika

strajk.eu

29
patronów
1 812 
miesięcznie
36 978 
łącznie
29
patronów
1 812 zł 36 978 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Bardzo się cieszymy, że cenisz naszą pracę na tyle, by regularnie nas wspierać! To ogromna motywacja, by tworzyć jeszcze lepsze newsy, analizy i komentarze.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy! Ta okrągła kwota ma niemal symboliczne znaczenie. Subskrypcja ta włączy Cię do grupy współdecydujących o przyznaniu Złotego Skunksa Miesiąca.
14 zł miesięcznie
Dziękujemy! 14 zł to już znaczący gest. Wierzymy, że pozostaniesz z nami na dłużej, a Twoja hojność będzie wciąż rosła. Oczekujemy też na Twoje komentarze.
21 zł miesięcznie
To wspaniałe, co dla nas robisz. Cieszymy się, że jest nas coraz więcej, bo traktujemy Twoją wpłatę jako deklarację dalszego wspierania Portalu Strajk. Podziękujemy Ci specjalnym mailem za każdą taką wpłatę.
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją hojność! Będziesz systematycznie informowany o naszych planach – nieregularnie (cóż, życie polityczne Polski i świata biegnie nieprzewidywalnymi zygzakami), ale najczęściej, jak potrafimy.
50 zł miesięcznie
Twoja pomoc naprawdę wiele dla nas znaczy! Wynika z tego, że traktujesz swą misję wspierania Portalu Strajk poważnie. Będziemy z Tobą w kontakcie, chętnie odbierzemy i przedyskutujemy Twoje propozycje i sugestie dotyczące oferty programowej Portalu Strajk.
150 zł miesięcznie
Za wsparcie w takim wymiarze, podziękujemy Ci publicznie w jednym z naszych programów. Chętnie też spotkamy się z Tobą on line na rozmowę o teraźniejszości i przyszłości Portalu Strajk.
500 zł miesięcznie
Cóż… brak nam słów, by opowiedzieć, jak bardzo nam pomogłeś/łaś. Takie sumy pozwalają myśleć o inwestycjach w nasz kanał: kupienie lepszej kamery, może czasem wynajęcie studia, czasem może sesja wyjazdowa do szczególnie interesującego rozmówcy, no i opłacenie tłumaczeń szczególnie wartościowych tekstów zagranicznych, a jest ich mnóstwo.
1000 zł miesięcznie
To znaczy, że inwestujesz w nasz kanał. Pogadajmy zatem, czego od nas oczekujesz, my Ci opowiemy, jakie mamy plany na przyszłość. Zróbmy coś razem, będziesz współtworzył z nami Portal Strajk. Jeżeli nie będziesz chciał zachować anonimowości, będziemy promowali Twoja hojność na naszych łamach i w programach. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora strajk.eu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na naszym portalu chcemy przedstawiać nasz punkt widzenia, odmienny od tego, który prezentują media głównego nurtu - zarówno rządowe, jak i opozycyjne. Bądźcie z nami, łatwiej będzie nam przetrwać te trudne czasy.

W XXI wieku 1 procent najbogatszych mieszkańców ziemi ma ponad połowę ziemskich bogactw – podczas, uboższa połowa ludzkości posiada zaledwie 1 procent czegokolwiek, co ma jakąkolwiek materialną wartość. Ta symetria to efekt wcielenia w życie teorii Miltona Friedmana, zwanych różnie w różnych miejscach świata: „thatcheryzmem”, „reaganomiką”, w Polsce – „planem Balcerowicza”. Nie zgadzamy się na taki świat. Chcemy go zmienić. Ale do tego trzeba umiejętności racjonalnej oceny rzeczywistości, wzniesienia się ponad łatwe emocje i odporności na próby manipulacji nami. Nasze rozmowy na kanale YouTube i teksty na portalu budują takie postawy. 

 

Portal Strajk istnieje od 2014 roku.  Opisujemy i komentujemy wydarzenia, które w innych polskich mediach są ignorowane. 

Poznaj autorów naszych tekstów:

MaciejW

Maciej Wiśniowski - redaktor naczelny Strajk.eu, dziennikarz, wcześniej związany z tygodnikiem "NIE",  i telewizją Superstacja, współtwórca filmów dokumentalnych

Bojan

Bojan Stanisławski - wydawca, publicysta, tłumacz i działacz lewicowy. Niegdyś blisko związany z OPZZ. Publikował m. in. w „Przekroju”, „Trybunie”, „Bez Dogmatu”, „NIE”, „Przeglądzie”, „Tak po prostu”, „Kontrpropozycjach”, „Dlaczego”, a także na portalach lewica.pl, codziennikfeministyczny.pl, socjalizm.org i innych. Korespondent Bułgarskiego Radia Państwowego w Polsce.

Cele Autora

Treści, których nie ma w oficjalnych mediach
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 688 zł brakuje
72%
Strajk będzie publikować jeszcze więcej lewicowej publicystyki, wywiadów i rozmów z ludźmi, którzy starają się zmienić świat na lepszy. Będą ostre oceny i ważne komentarze.
TV Strajk
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 188 zł brakuje
36%
Zakupimy sprzęt, który umożliwi nam tworzenie profesjonalnych materiałów multimedialnych - naszych rozmów i wywiadów z ludźmi, których poznać trzeba. Zainwestujemy w promocję naszego kanału.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora strajk.eu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Ania Kruszewska
Ania Kruszewska
50 zł
Adam Czech
Adam Czech
150 zł
Izabela Wiśniewska
Izabela Wiśniewska
21 zł
Andrzej Gorka
Andrzej Gorka
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.