W Patronite od 25.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2096

Liczba Patronów: 1252

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
85 miesięcznie
285 łącznie
Naszą misją jest bezpłatna edukacja przyszłych mam. Z powodzeniem robimy to już od 15 lat na terenie Trójmiasta, a z twoją pomocą chcemy rozszerzyć nasze działania na całą Polskę.

O Autorze

Witamy was w świecie Supermamy!

Supermama to w skrócie:

 • sieć szkół rodzenia,
 • bezpłatna edukacja kobiet podczas webinarów,
 • portal ciążowy z ekspercką wiedzą,
 • kanał YouTube,
 • i wyszukiwarka specjalistów związanych z ciążą i porodem.

Ale to nie wszystko. Supermama to przede wszystkim zespół kobiet, których główną misją jest edukacja. Oczywiście edukacja kobiet, które za chwilę staną się mamami, lub już nimi są. 

Skąd wzięła się Supermama? 

Supermama to tak naprawdę Anna Bartkowska, założycielka i właścicielka firmy, która swoją działalność edukacyjną rozpoczęła wraz z otwarciem pierwszej szkoły rodzenia. Prywatnie jest mamą piątki dzieci i doskonale rozumie potrzeby kobiet w ciąży i mam.

A wszystko zaczęło się od jej pierwszej ciąży, podczas której, przygotowując się do porodu, uczęszczała do szkoły rodzenia oddalonej o 35 km. Wtedy dostrzegła, jak ważne jest, aby takie miejsca były dostępne dla każdej przyszłej mamy.

I tak w 2008 roku założyła pierwszą własną szkołę rodzenia w swoim mieście, a jej misją stało się dążenie do tego, aby każda kobieta w ciąży w tym wyjątkowym stanie, czuła się komfortowo, miała fachową opiekę i możliwość korzystania z wiedzy specjalistów.

 

 

 

Jak działamy?

W tej chwili edukacja Supermamy odbywa się na wielu polach. Jednym z nich są bezpłatne webinary dla kobiet w ciąży i po porodzie, ze specjalistami takimi jak: położne, fizjoterapeuci dziecięcy i uroginekologiczni, doule, dietetycy i wiele innych. Eksperci współpracują z Supermamą również, pisząc artykuły na portalu Supermama.expert, w których dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszą siłą jest to, że bazujemy na nauce, doświadczeniu i wiedzy specjalistów, nie są to informacje zaczerpnięte z pierwszej, lepszej strony w Internecie. Uważamy, że kobiety w ciąży oraz mamy maluszków, powinny być otoczone szczególną opieką i troską. Ten niezwykły czas, ze swoimi blaskami i cieniami, powinien być czasem, w którym kobieta czuje się po prostu bezpiecznie. A my to bezpieczeństwo chcemy zapewnić. I to bezpłatnie. 

Wiemy, że w kwestii edukacji kobiet, jest jeszcze wiele do zrobienia, ale każdy dzień przybliża nas do naszego celu. Każda nasza działalność, to przede wszystkim upowszechnianie wiedzy, umożliwianie kobietom korzystania z informacji, które po prostu są dla nich przydatne, a czasami nawet niezbędne. 

Dlatego też stworzyliśmy kanał YouTube - Supermama Tube, na którym udostępniamy wartościowe materiały wideo, oczywiście od specjalistów, nie tylko z Trójmiasta, ale z całej Polski. 

Jeszcze przed pandemią organizowaliśmy konferencje i targi dla przyszłych mam i tatusiów. W 2023 roku chcemy powrócić do ich organizacji, w planach mamy już cztery eventy. 

Co chcemy osiągnąć w przyszłości? 

Chcemy docierać z naszą edukacją do jak największej liczby kobiet. Owoce pracy naszej i naszych specjalistów, udostępniamy za darmo. Ale narzędzia, które wykorzystujemy do ich tworzenia, niestety nie są darmowe. Co miesiąc ponosimy koszty, które fizycznie nie zwracają się. Głównym profitem dla nas jest jednak to, że czujemy satysfakcję z pomagania. Dlatego też powstał pomysł na założenie profilu Patronite. Aby docierać do kobiet na większą skalę, potrzebne są nam środki na rozwój i promocję naszych działań. Chęci do pracy i zapał już  posiadamy, ale musimy też zadbać o rzeczy przyziemne, takie jak finanse. 

Więc jeśli chcesz wspomóc nas i umożliwić nam rozwój, który pozwoli nam na wypłynięcie na szerokie wody - zapraszamy, dołącz do świata Supermamy i wspieraj nas! 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Monika Dziemińska
Monika Dziemińska
Próg: 10 zł
Natalia Łuczyńska
Natalia Łuczyńska
Próg: 10 zł
Kamila Apacka
Kamila Apacka
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł