Avatar użytkownika

Sylwia Maksym

0
patronów
0 
miesięcznie
300 
łącznie
0
patronów
0 zł 300 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Taka akcja na piątkę :) 5 zł to małe espresso na mieście lub 2 litry wody wysoko zmineralizowanej, gdyby zaschło w gardle podczas mówienia i tworzenia :) Nawodnij moje działania i nie pozwól mi uschnąć :)
10 zł miesięcznie
10 zł to inaczej 2 kilogramy bananów. Dzięki tym niezbędnym węglowodanom moje działania zajadą dalej - prawdziwe paliwo z roślin :) Pomożesz zatankować? :)
20 zł miesięcznie
Mam nadzieję, że możesz sobie odmówić raz w miesiącu cappuccino z mlekiem roślinnym na mieście i wspomóc dzięki temu moje działania :) To naprawdę dla mnie wiele!

Od najmłodszych lat karmiłam moją skarbonkę i wiem, że nawet najmniejsze kwoty wrzucane do niej systematycznie pozwalały mi na realizację moich realnych marzeń :)
50 zł miesięcznie
Za 50 zł kiedyś było sporo wartościowego jedzenia, teraz 50 zł ma coraz mniejszą wartość, jednak dla mnie ona jest ogromna!

Potrzebuję (tylko) 50 osób, które zadeklarowałyby taką miesięczną kwotę pomocy, a już zebrałabym 2500 zł, które wyzerowałyby koszty, które ponoszę w związku z moimi działaniami w internecie i podkastach.
100 zł miesięcznie
Robi się poważnie :) A ja mimo że często się uśmiecham, a nawet śmieję do łez, to lubię poważne działania. 100 zł miesięcznie dla moich działań to turbo pomoc, wręcz uskrzydlająca.

100 zł miesięcznie to 3,30 zł na dzień - możesz mi tyle ofiarować i pomagać w edukacji, którą mam dla Ciebie?
250 zł miesięcznie
To ostatni próg jaki chcę Ci zaproponować. Dla Ciebie to 3.000 zł rocznie, a ja tyle inwestuję w obecne działania w Internecie w każdym mięsiącu, i to już od wielu lat. 250 zł to dla mnie bardzo dużo. Jeśli zechcesz mnie wspierać miesięcznie taką kwotą, to będę dosłownie zaszczycona.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sylwia Maksym w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dietetyczka reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej i sportowców wytrzymałościowych | Propagatorka zdrowego stylu życia i kuchni roślinnej | Autorka podcastów: Kobieta w Sporcie i Paliwo z Roślin

Cześć, miło mi Cię tutaj gościć :) Jestem wielką fanką drożdżówek z makiem, fig i kawy. Zarażam optymizmem i uśmiechem, czego konsekwencją jest budzenie w słuchaczach i słuchaczkach troski o zdrowie, świadomość, edukację, dbałość o kondycję środowiska i dobro zwierząt.

Na codzień współpracuję ze sportowcami i sportowczyniami dyscyplin takich jak: piłka nożna, kolarstwo górskie, biegi ultra, biathlon, triathlon. Jestem dyplomowaną dietetyczką sportową i kliniczną. Ukończyłam również studia magisterskie z fizjoterapii, jednak nie pracuję w pierwszym zawodzie, całe moje życie to dietetyka i edukacja żywieniowa. Tak, ukończyłam dwa pełne kierunki studiów, a także dwie podyplomówki. Ciągle się rozwijam. Obecnie jestem w trakcie certyfikowanego kursu w Barca Universitatas - Professional Dyploma Sports Nutrition. Kocham się uczyć i przekazywać wiedzę dalej.

Inspiruję do roślinnego gotowania i troski o regenerację za pomocą kuchni roślinnej. Nie zmuszam do diety wegańskiej ani wegetariańskiej, edukuję o tym, że warto ograniczać mięso w diecie, dbać o środowisko i czworonożnych przyjaciół.

Zależy mi na wychodzeniu poza schemat i dodatkowych działaniach edukujących, więc "częstuję" wiedzą moich obserwatorów i obserwatorki, co jest dosłownie drugim etatem, ale niestety bezpłatnym.

W podcaście Paliwo z Roślin edukuję z zakresu diety roślinnej i sportowej. Omawiam aspekty związane z suplementacją, higieną życia, profilaktyką zdrowotną i troską dotyczącą dbałości o środowisko i kondycję planety.

 

 

W podkaście Kobieta w Sporcie rozmawiam z niesamowitymi kobietami, które są sportowczyniami, pracują w sporcie i dla sportu. Obalamy wspólnie mit słabszej płci i pokazujemy, że sportu nie dzielimy na kobiecy i męski. Sport to radość, miłość, pasja, samodoskonalenie, zdrowa rywalizacja i nieustanne podnoszenie własnej poprzeczki.

Po 8 latach prowadzenia bloga i pisania darmowych artykułów (również dla gazet) i po 3 latach nagrywania podkastu Paliwo z Roślin dołączyłam do swoich działań tworzenie podkastu Kobieta w Sporcie. Począwszy od mailowego zapraszania gości i gościn, poprzez nagrywanie podcastu, obróbkę, tworzenie grafik i informowanie o odcinkach w sieci byłam sama. W grudniu 2022 roku zapragnęłam, poprawić jakość nagrań, którymi Was częstuję i podjęłam współpracę ze specjalistką od dźwięku i montażu podkastu. Tak, płatną współpracę, bo nie wyobrażam sobie, aby ktoś poświęcał swój czas i wiedzę i pracował dla mnie za darmo.

 

Jestem mistrzynią oszczędzania i wielokrotnie uczę jak realizować skuteczne rozwiązania oszczędnościowe w kuchni roślinnej. Zobacz video, które dla Ciebie nagrałam:

 

Tworzenie treści na bloga, nagrywanie podcastu, tworzenie grafik, tworzenie darmowych przepisów i jadłospisów, edukacja w sieci i weryfikacja rzetelnych badań, to naprawdę drugi etat, ale bezpłatny. Właśnie dlatego powstał mój profil na Partonite. Chciałabym móc tworzyć dalej, rozwijać dla Was treści i dbać o ich jakość, ale niestety koszty pracy, którą wykonuję i którą zlecam w chwili obecnej mnie przerastają.

Chcę dawać jakość, dbać o Waszą edukację i stanowić podporę do wprowadzania Waszych dobrych zmian zdrowotnych, dlatego proszę Was o finansowe wsparcie dla moich działań.

  • Lubisz mój podkast Paliwo z Roślin lub słuchasz z zapałem podkastu Kobieta w Sporcie?
  • Korzystasz z moich darmowych przepisów na blogu i jadłospisów?
  • Czytasz artykuły na temat aktywności fizycznej, stylu życia i dbałości o zdrowie?

Cudownie! Właśnie po to tworzę, dla Ciebie, dla Was! Chcę by jakość i rzetelność bezpośrednio kojarzyły Cię z moimi działaniami.

Potrzebuję wsparcia finansowego, które pozwoli mi działać dalej i opłacać montaż podkastów, serwery i aplikacje z których subskrypcji korzystam w celu szerzenia dla Was wiedzy. Miesięczny koszt prowadzenia moich działań - bez wliczania mojej pracy i czasu, który na to przeznaczam - to około 2500 zł. Nie zawsze udaje mi się wyjść na zero, zatem proszę Cię o pomoc i wsparcie finansowe, takie na jakie możesz sobie pozwolić.

               

 

Dodaj siły Kobietom w Sporcie, dolej wysokooktanowego paliwa do Paliwa z Roślin, pokaż mi, że to co robię jest Ci niezbędne i daj mi szansę na rozwój.

Dla Patronów i Patronek będą dodatkowe bonusy w podziękowaniu za wsparcie. Będę wysłuchiwać Waszych potrzeb i realizować je w miarę możliwości i ich wagi. A ja dotrzymuję słowa i nie rzucam słów na wiatr :) Za mną ponad 8 lat tworzenia, chcę nadal to robić i zwiększać jakość tego co Ci ofiaruję.

Jesteś ze mną?

Cele Autora

Podkasty Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie | związana z nimi edukacja dietetyczna i sportowa
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Pomóż mi proszę opłacić prace związane z produkcją obu podkastów. Mijają kolejne miesiące gdy bardzo mocno dopłacam do moich darmowych dla Ciebie działań. Nie wiem czy uda mi się prowadzić bezpłatną edukację przez czas, w jakim zaplanowałam moją twórczość, stąd moja prośba o wsparcie.

Paliwo z Roślin nagrywam już od trzech lat, od listopada 2022 roku jestem twórczynią podkastu Kobieta w Sporcie.

Chcę, aby prócz nagrań i dostarczania Tobie wiedzy i rozrywki, podcasty otrzymały moc sprawczą. Budowały świadomość, dawały edukację, ale i wprowadzały zmiany niezbędne dla profesjonalizacji sportu i działań kobiet w sporcie. Moim celem jest udowodnienie znaczenia dietetyki sportowej w każdej dyscyplinie i stworzenia miejsc pracy dla dietetyków. Poprawa jakości szkoleń oferowanych w akademiach, klubach i federacjach sportowych.

Chcę by aby wsparcie szło w parze z rozwojem młodzieży i przekazywania im możliwości rozwoju w danej dyscyplinie to właśnie moje założenia i duża intencja moich działań. Aż wreszcie zatarcie różnić płci w sporcie i marginalizowania udziału kobiet w sporcie - nie tylko z poziomu zawodniczek, ale również z poziomu profesjonalistek swoich profesji zawodowych.

O trosce o Twoje zdrowie i dostarczanie odpowiedniej wiedzy w tej materii już wiesz, prawda? :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sylwia Maksym już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Gaczyński
Grzegorz Gaczyński
20 zł
Filip  Kacprowski
Filip Kacprowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.