Avatar użytkownika

taken from travel | agnieszka cytacka

1
patron
10 
miesięcznie
2 980 
łącznie
1
patron
10 zł 2 980 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
To kwota symbol, a ja uwielbiam symbole! Szukam znaczeń w małych gestach. Takie są moje fotografie i taka będzie specjalna zakładka na mojej nowej stronie, gdzie zadedykuję Ci jedno zdjęcie, które mi się z Tobą będzie kojarzyć.

Możemy Cię podlinkować, by pokazać światu, że dobry z Ciebie człowiek, albo uszanować Twoją prywatność. Bez względu na to, co wybierzesz, już teraz składam Ci szczere podziękowania!
25 zł miesięcznie
Próg, nad którym zastanawiałam się najdłużej. Ćwierć stówki to już nie tylko symbol. Dlatego w specjalnym miejsciu dla darczyńców na mojej nowej stronie do zdjęcia z dedykacją dla Ciebie dorzucę jeszcze literacki cytat. Mądrych słów nigdy za wiele. Tak samo jak tych czułych i dobrych, dlatego od razu przesyłam Ci całą serię nie do końca kurtuazyjnych słów podziękowań.

Czasem mogę zabawić się we wróżkę i rzucić Ci wers na chybił trafił z książki, którą wybierzesz na mojej półce. Liczę na wspólne odnalezienie między regałami mądrych słów, o których dawno zapomniałam lub do których sama nigdy nie dotarłam.
50 zł miesięcznie
Za takie pieniądze kupiłam już niejeden bilet lotniczy. Zjadłam też niejeden obiad. Zaopatrzyłam sie w niejeden ciuch. Cena to kwestia szalenie względna. Ja staram się przeliczać wszystko na czas, który muszę poświęcić, by coś zdobyć. Dlatego już tutaj dziękuję Ci za to, że ocaliłeś trochę mojego czasu. To bezcenne.

Oczywiście nie wszystko przekłada się na wartość materialną. Uśmiech, wyciągnięcie dłoni, uwaga, otoczenie opieką i troską. A także Twoja darowizna. Bo jak oszacować naszą wymianę?

Za tę kwotę raz na dwa miesiące prześlę Ci fotografię, którą zrobiłam podczas którejś ze swoich podróży. Dla mnie ma ona wartość o wiele większą - wiąże się ze wspomnieniami. Przesyłając zdjęcie, napiszę Ci również, jakie emocje towarzyszyły mi w tamtej chwili. Ten próg to bardzo osobista poprzeczka.
100 zł miesięcznie
Wiem, jak dużo trzeba pracować, żeby zarobić taką kwotę. Bez względu na to, czy jesteś ogrodnikiem czy dyplomatą, poświęciłeś swój czas i energię, by móc podzielić się z kimś swoim zarobkiem. Cieszę się jak dziecko i dziękuję po stokroć, że tą osobą jestem właśnie ja.

A skoro zdecydowałeś się wesprzeć akurat mnie, to myślę, że lubisz też drobne, piękne rzeczy. Daltego mam dla Ciebie absolutnie wyjątkowy prezent - ręcznie szyty, grawerowany, przecierany skoroszyt, w którym zapisuję swoje notatki. To pierwszy gadżet, jaki z pomocą przyjaciół zaprojektowałam dla mojego bloga. Zobacz, jak wygląda, w mojej galerii.

Ten notes służy również jako album na kilka zdjęć, dlatego raz na dwa miesiące prześlę Ci odbitkę fotografii, którą wspólnie wybierzemy. To małe cudo sprawia mi taką samą radość jak podróżowanie i chwytanie kadrów. Mam nadzieję, że Tobie spodoba się przynajmniej tak samo.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
To jest kwota zaporowa, dlatego wiem, że jesteś prawdziwym admiratorem moich wyczynów i fotografii. Chociaż nigdy nie będziemy na niczyim miejscu, to zastanawiam się, co sprawiłoby mi największą radość, gdybym była Tobą.

Do głowy przychodzi mi elitarna fotografia, która zawisłaby na Twojej ścianie. Najlepiej, gdyby została przekazana podczas osobistego spotkania i wspólnego podpatrywania miasta. Podziękowania ślę już teraz, ale te wyrażane twarzą w twarz mają większą moc.

Dlatego zapraszam Cię na fotograficzny spacer po moim mieście, Łodzi (lub innym mieście, w którym akurat będziemy w tym samym czasie) oraz na kawę, którą tym razem to ja stawiam!:). Piękny ręcznie wykonany notes i fotografia w większym formacie robiona specjalnie z myślą o Tobie powinny przypaść Ci do gustu. Mi by przypadły:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora taken from travel | agnieszka cytacka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Z potrzeby bycia w drodze i zatrzymywania w kadrach tego, co na niej. Z rozedrgania nomadycznej duszy i stałej gotowości do stawiania nowego, nieznanego kroku. Z pasji podróżowania i fotografowania. I do ukazywania w czuły sposób piękna ludzkich emocji.

Profil ten powstał z potrzeby czułego dokumentowania świata. Krajobrazu i ludzi. Twarzy i zdarzeń. Z miłością podróżowania i fotografowania dotarłam do świata marzycieli, wysokich wibracji i wolnego wszechświata. Już nie wyobrażam sobie życia bez uwieczniania w czułych kadrach piękna różnorodności ludzkich emocji.

www.agnieszkacytacka.com

Tutaj zobaczysz, jak w kalejdoskopie, co robiłam fotograficznie w 2022 roku.

Droga zaprowadziła mnie na letnie festiwale dbające o dobrostan ciała, umysłu i duszy. Teraz fotografuję Was i zatrzymuję w kadrze emocje, których doświadczacie podczas Wibracji, Dreamersland'u czy Fruń Festiwalu. Po każdym festiwalu publikuję tysiące zdjęć i wtedy zasypujecie mnie setkami wiadomości z podziękowaniami, ale też z pytaniami, czy gdzieś przypadkiem nie uchwyciłam jeszcze tej i tamtej osoby.

Między jedną a drugą łzą wdzięczności  i wzruszenia, między jedną a drugą odpowiedzią na wiadomości pomyślałam, że praca fotografa festiwalowego, która nigdy się nie kończy, może być jeszcze pełniejsza. Że energetyczna wymiana pozwoli zachować równowagę, podtrzymać siły witalne, sprawi, że idea będzie mogła stać się materią. I wtedy z pomocą przyszła platforma Patronite.

Jeśli jeździsz na festiwale świadomościowe, jeśli doceniasz reporterską intensywną i wymagającą pracę fotografów, jeśli czujesz się obdarowana(y) i chcesz wyrazić swoją wdzięczność, to możesz zrobić to w ten sposób.

Zdjęcia, jakie robię na festiwalach, znajdziesz np. tutaj:

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid09yU8ipW53cbsSUxesBej3qZhEgP3uRWGkB4g2BXir1Xk6HbuypLvAp756dY9kEHEl

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid0xDEQsXmp6E2tAraTtocJMvm4j5VVRKNMvMCqixDmE2oF8zUiVycMHisBJA3uqQkCl

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid0ewZFnfLw5r15VBEqhdFq3Hhhz96atJsA5bhp3wwUwLxhZSnn4Z2KckpJzHAKMCkLl

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid0x9ytvUHxFUXRUu3JXJi5uGogwQwdJUemWhK4qvgFXXEV8xwWmNXt33N1JMFEcSQKl

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid09LfY9ko82VRCVwsQ3zvF9uDg7eRavsQWCtDwpJTqtGmMj8KD9JsJHKJQqPbi4yAQl

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid0kPwRD2T8QmEYaBJXA5nqxrJ3kEqWsumA6AG5NvttN1u8WYrFdLMZ87aYsgusqLvxl

* https://www.facebook.com/dreamersland.eu/posts/pfbid029vFw963XdowzM1c62ezTdT31mtD6QjqGJbS7MZrSukDS42Gg4Z5ZzYp6zP39L5xl

* https://www.facebook.com/media/set/?set=a.596806248361515&type=3

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid0aPADTEmfLoYBJu17opXWogp625gcEvnLur3sLY4VGo6irzea7DLynTHPV6iuJnE2l

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid0RMAnkqZ12Ndc2ftNNRgtWvoPKCMXsAwh972NbKxr65cBPBeqqnX2fpPiUEbP4v6Wl

* https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/posts/pfbid0djzQNoDbYvYfH8J3zoHbMLzKJ4QiEqduASxSn3dRiWLJduC65Li78f2SuuTMgvjzl

Pozwól moim fotografiom ujrzeć światło dzienne i zostań moim Patronem. Wdzięczność nie zna granic!

www.agnieszkacytacka.com

 

Cele Autora

tworzenie bogatej relacji fotograficznej z letnich festiwali
  • 30 000 zł
  • 27 020 zł brakuje
9%
Bogate i czułe dokumentowanie społeczności festiwali rozwojowych w Polsce latem 2023 roku.

Dotarcie do różnych zakątków kraju i wykonywanie angażującego zadania, jakim jest plenerowy reportaż fotograficzny wymaga sporych zasobów. Zasobów energetycznych wszelkiego rodzaju. Im więcej energii, tym bardziej inspirująca materia.

Z miłością i wdzięcznością za każdą wymianę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora taken from travel | agnieszka cytacka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maria od Detalu
Maria od Detalu
10 zł
Ewa Ciszewska
Ewa Ciszewska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.