Avatar użytkownika

Kinga Dziwota

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Zajmuję się fotografią artystyczną: stylizacje, efekty i triki na żywo, jak i mocne przeróbki photoshopowe: nie ma on przede mną tajemnic. Prowadzę warsztaty zarówno jako fotograf, ale i jako modelka: dla fotografów, modelek oraz każdego zainteresowanego tematem pracy przy aparacie.

Fotografia - jedna z wielu pasji, z obu stron obiektywu. W większości sama stylizuję, maluję i wybieram temat sesji, ale często pomagam wdrożyć w życie czyjeś projekty i razem tworzymy naszą bajkę :)

 

 

 

 

 

Aktualnie przy możliwościach photoshopa: można stworzyć każdy świat, co jednak, gdyby stworzyć wyimaginowany świat i wcielić go w życie? Plan zdjęciowy to wchodzenie w inny świat: to przygoda, odgrywanie ról, wcielanie się w postać z pełną oprawą fx i zgraną ekipą. A zrzeszać chcemy wszystkich pasjonatów, chętnie przyjmę do swojego teamu innych fotografów, których również fascynuje świat fotografii: chcących się uczyć, oraz dzielić swoją wiedzą, jak realizujących wspólne projekty foto.

 

 

 

Wraz z moją marką kdfashion, w której działam z niesamowitą kobietą, Basią Szymaniuk, tworzymy przestrzeń dla pań, zarówno fotograficznie: poprzez pokazanie ich prawdziwego piękna, oraz poprzez stylizację, gdzie miarką Basia leczy wszystkie kompleksy, autentycznie, nikomu nie są one potrzebne ani do szczęścia, ani do życia:)

Sesje zdjęciowe robię w zakresie, gdzie można znaleźć człowieka: są to sesje portretowe, spacery fotograficzne, eventy (koncerty, wesela, stand-up, spotkania rodzinne, spotkania biznesowe), sesje wizerunkowe korporacyjne, stylizacyjne i inne.

Ulubiona tematyka, to zdecydowanie koncerty, portret i stylizacja (fantasy, bajka, alternatywa).

Swoje działania kieruję do:

  • osóbindywidualnych i firm
  • fotografów: prowadzę warsztaty i szkolenia z podstaw fotografii, obsługi aparatu, pracy z modelką/modelem, obróbka zdjęć w programach graficznych (Gimp, RawTheraphy, Lightroom, Photoshop), organizuję plenery fotograficzne, podstawy psychologii z pracą z drugim człowiekiem, relacjami, jak przygotować się do sesji zdjęciowej i inne
  • modelek: ustawianie się do sesji, trening fotogeniczności, pozowania, dobrania stroju, przygotowanie się do sesji, również buduję portfolio, wraz z założeniem www, kont na portalach modelingowych oraz wykonuję portfolio w pdf, zajmuję się też promocją wizerunku zarówno przez moje fp i inne konta społecznościowe

Zasięg działania: formalnie wszędzie, gdzie można dojechać, nie ograniczam się do samej Zielonej Góry, co widać po galerii (i z łapką na sercu, nie publikuję wszystkiego, cóż, nie starczyłoby mi życia na to wszystko wraz z prowadzeniem fanpage :D)

Zajmuję się również fotografią artystyczną: wystawiam swoje prace, można je również zakupić, wydaję fotoksiążki i kalendarze, jestem w trakcie pisania swojej pierwszej książki, związanej z pracą jako fotograf dla ludzi.

Od jakiegoś czasu jestem na stanowisku wiceprezesa w Lubuskim Towarzystwie Fotograficznym: zapraszam fotografów do przyłączania się do stowarzyszenia, zapisy są otwarte cały czas