Kinga Dziwota

W Patronite od 20.05.2019

Wystawy fotograficzne

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Wystawa=wydruk, a cena boli bardziej od nowego obiektywu. Tutaj też, zamiast iść w niskojakościowe wydruki, również nie po to spędzam kilka godzin nad jednym zdjęciem, aby efekt był idealny, aby wszystko zaprzepaścić na wydruku, który miałby uwydatnić to co było muskane wcześniej, stąd taka kwota za 20 zdjęć w formacie 50x70 cm.
A wernisaż wystawy to lans: to pokaz fireshow w wykonaniu Saroviaart, modelki przebrane w stylizacje, rozdające drinki gościom-ah i pamiętaj, ty też jesteś na tym wernisażu :D
Tak więc dziękuję za wsparcie, sam się przekonaj jak wyglądają nasze imprezy :)

To również możliwość wystawiania się w tym momencie w sferze, którą mega lubię: to działania wśród tych, którzy ani o tym nie pomyśleli, jaka to frajda, tudzież ich po prostu nie stać, tj. udział w sesji zdjęciowej, który naprawdę jest mocnym przeżyciem. A to dlaczego: czy jak jesteś głodny, jest ci zimno, pomyślisz o tym, żeby zrobić sobie przyjemność inną niż się najeść, czy ogrzać? Jak się czujesz, gdy i się najesz i ogrzejesz ale dostaniesz rozrywkę na poziomie, który według niego, wtedy, jest nieosiągalny? To moja mała wizja aktywacyjna, do tego, żeby czymś pozytywnym, wyciągnąć rękę i zmotywować do działania.
Próbowałam kiedyś od strony, że a może dam pracę, a może dam jeść: to tak nie działa. A widziałam co się dzieje, ba, sama wiem co się stało ze mną, gdy jednak doświadczy się czegoś innego, czegoś trochę wyższego. Małymi krokami da się zmienić ten świat i mocno w to wierzę :)

A wystawa? To impreza, to forma promocji zdjęć, pokazania osób, wielkie przeżycie zarówno dla modeli i wielka satysfakcja dla mnie: to taka wisienka na babeczce, że czegoś się dokonało, bo wiem, że życie tych osób, fotografowanych, nie będzie już takie samo, tak po prostu jest.

Przecież nie mam klona!

4 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 200 zł

brakuje

A jako, że nie kitram wiedzy, chciałabym ją przekazać w takiej formie, jak to się dzieje zazwyczaj: fb, bezpośrednio, prowadzenie bloga, pisanie książek, to muszą być stworzone ku temu warunki, aby tą pasję móc szerzyć dalej. Nie chodzi o ślepe odtwarzanie, a o aktywowanie pasji i pokazania drogi każdego, ba nawet pokazanie czy to jest pasja, czy nie:) Mówię tutaj w całej skali czym się zajmuję: fotografia, modeling, prowadzenie firmy, jej zakładanie (zawodowo i niejako z hobby jestem księgową ;))

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)