Teatr Czarnego Tła

W Patronite od 17.05.2019

Dział scenograficzny

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

W naszym teatrze scenografia, lalki i rekwizyty są kluczowe. I jednocześnie są bardzo eksploatowane, co niestety wpływa na ich szybkie zużywanie. Poza tym, co jakiś czas fantazja nas ponosi i chcemy zmieniać lalki na lepsze, ciekawsze, bardziej skomplikowane. Taki trik sprawia, że widzowie chętnie wracają na ten sam tytuł i szukają zmian.
Taka kwota miesięcznie pozwoli nam te zmiany wprowadzać, kupować ciekawsze materiały, wykorzystywać rozwiązania nowe techniczne, naprawiać istniejące dekoracje, nie martwiąc się o finanse, a tylko o efekt artystyczny.
W tej kwocie mieszczą się też rekwizyty używane w pracy warsztatowej z dziećmi, a wiadomo co dzieci potrafią zrobić z lalkami. Nie pozwalamy na bezmyślne niszczenie, a le nie chcemy też maluchów ograniczać i jeżeli w ferworze zabawy coś się zniszczy, nie będziemy mieć problemu z naprawami.
Jeżeli chcesz nas wspomóc w tej niełatwej sztuce tworzenia nietypowej scenografii, to zapraszamy do wpłat.

Szlkoła czarnego teatru

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Od jakiegoś czasu powoli próbujemy stworzyć szkołę "czarnego teatru". Chcemy się dzielić wiedzą z młodszymi i starszymi, ale przede wszystkim, w ten sposób, tworzyć zespół, który będzie działał na naszej scenie. Widzimy potencjał w młodych ludziach, pełnych pasji i talentów i takich chcemy u nas gościć, uczyć ,umożliwiać im rozwój.
I na to też potrzebne są fundusze. Jeżeli uważasz, że potrzebne jest kolejne miejsce, gdzie młodzi ludzie znajdą przystań, będą się uczyć, a potem przenosić widzów w świat magii, to dorzuć swoją cegiełkę.

Tworzenie nowych spektakli

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Produkcja nowej premiery wymaga wielu nakładów finansowych, Zaczyna się od kosztów twórców choreografii, muzyki, scenografii przez zakupy materiałów i tworzenie dekoracji, lalek i rekwizytów po koszt prób i przygotowań.
Chcielibyśmy, żeby taka premiera się samofinansowała, jednak jest to niemożliwe, dlatego mamy nadzieję, że znajdą się tu przyszli producenci i mecenasi.
Dzięki takiej kwocie miesięcznie, jesteśmy w stanie tworzyć dwie premiery w ciągu roku, spokojnie zajmując się twórczością, a nie tylko lawirowaniem pomiędzy kosztami.
Są chętni ?

Mały teatr, ale wydatki spore

1 400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 400 zł

brakuje

Ten cel obejmuje naszą codzienność. Wydatki na "banalne" sprawy - czynsz, prąd, ogrzewanie, naprawy, zakupy sprzętu, który bardzo lubi się zużywać, reklamę i promocję.
Taka kwota miesięcznie, pozwoli nam nie martwić się skąd wziąć kasę na wydatki od których nie możemy uciec. Pozwoli zainwestować w większą reklamę, plakaty, foldery i inne potrzebne, a nietanie reklamowe artykuły.
Jeżeli znajdą się osoby, dzięki którym ten cel będzie osiągnięty, będziemy mogły z całą mocą zająć się naszą główną działalnością - rozwijaniem teatru, przygotowaniami do spektakli, poszukiwaniem nowych pomysłów, rozwojem twórczym.
Chcesz nam pomóc ? Będziemy bardzo wdzięczne.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)