Teatr Przypadków Feralnych

W Patronite od 24.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2319

Liczba Patronów: 2373

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
1 410 łącznie

Trzy spektakle

600 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

530 zł

brakuje

Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy szaleni. Podejmujemy się szaleńczych zadań, licząc, że równie szaleni patroni pomogą nam osiągnąć nieosiągalne.

Teraz postanowiliśmy przygotować trzy premiery. Do lipca.

I przydałoby się kilka rzeczy, żeby zbudować scenografię, kupić kostiumy, czy opłacić materiały promocyjne. Oczywiście, nie prosimy Was o to wszystko Nie jesteśmy tak samolubni, po co zresztą Wam spektakle takie jak nasze? W końcu to ponury chory absurd... chociaż zauważyliśmy ostatnio, że absurd ma nadspodziewanie dużo zwolenników.

Co możemy Wam zaoferować? Cóż, prawdopodobnie sam efekt naszej pracy - przedstawienia. Każdy, kto wesprze nas sumą o wysokości 10 zł może liczyć na darmowy bilet na jeden z nich. Każdy, kto przeleje 30 zł, otrzyma dwa bilety. Podejrzewam, że już wiecie, co dostanie osoba, która wspomoże nam sumą 50 zł?

Wydrukujemy dla Was koszulki teatralne!

650 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

580 zł

brakuje

Wydrukujemy koszulki teatralne... ale nie takie zwyczajne. Nie satysfakcjonuje nas proste logo na czarnym tle, o nie - mamy naprawdę bardzo dobre grafiki nawiązujące do naszych spektakli. Patroni, którzy wspierają nas regularnie, otrzymają darmową koszulkę i demokratycznie pod postem wybiorą wzór, który zrealizujemy w druku. Jednak najpierw musimy mieć na to fundusze.

Pomożecie?

Usłysz nas... w sensie absolutnie fizycznym ;p

1 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 430 zł

brakuje

Widzieliście nasze animacje na podstawie tekstów Gałczyńskiego? Robiliśmy je przez cały czas pandemiczny. Stanowiły taką naszą wirtualną scenę. Jeśli je pominęliście, łatwo możecie to nadrobić: https://www.youtube.com/watch?v=cLPEQtf0WGc

Już wiecie, co w całej naszej produkcji kuleje najbardziej, prawda? Brak nam sprzętu. A co gorsza, brak nam funduszy na sprzęt.

Jeśli podoba Wam się, co zrobiliśmy, możecie nas wspomóc. Jeśli Wam się nie podoba, możecie sprawić, że kolejne będą lepsze. Pomożecie?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Olaf kielesz
Olaf kielesz
Próg: 10 zł
Bogusława Mazurkiewicz-Banyś
Bogusława Mazurkiewicz-Banyś
Próg: 30 zł