Turdus Concept

Jesteśmy zwolennikami kreatywnego stylu życia. Pasjonujemy się grafiką zarówno komputerową jak i warsztatową, tworzeniem ilustracji, nadruków i projektami typu 'zrób to sam'. Chcemy propagować to podejście wśród ludzi w każdym wieku. Twórcze myślenie nie daje naszym szarym komórkom zardzewieć!

O Autorze


Nazywamy się Katarzyna i Marek Drozd, i od 2015 roku działamy pod nazwą Turdus Concept. Od tamtego czasu tworzymy i pokazujemy jak tworzyć.

Turdus, czyli z łaciny “drozd”, powstał w naszych głowach na długo przed tym, nim faktycznie nasza działalność zaczęła istnieć.

Jesteśmy zwolennikami kreatywnego stylu życia. Pasjonujemy się grafiką zarówno komputerową jak i warsztatową, tworzeniem ilustracji, nadruków i projektami typu 'zrób to sam'. Chcemy propagować to podejście wśród ludzi w każdym wieku. Twórcze myślenie nie daje naszym szarym komórkom zardzewieć! 

Wiemy, że osób podobnych nam jest więcej. Chcemy do nich docierać i pokazywać, że działalność twórcza może być częścią ich życia, czy to w hobbystycznym czy zawodowym wymiarze.

Przez kilka lat naszej działalności stworzyliśmy bazę wiedzy zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych twórców. 

Prowadzimy blog: https://turdus-concept.com/pl/blog/ 
grupę na Facebooku https://www.facebook.com/groups/rysunkowagrupawsparcia/ i Instagramie https://www.instagram.com/rysunkowagrupa/?hl=pl 
oraz tworzymy materiały wideo publikowane na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/c/TurdusConcept

Jako jedni z pierwszych na polskim YouTube zaczęliśmy dzielić się szczegółowymi filmami na temat prowadzenia warsztatu sitodrukarskiego oraz tajnikami tej metody druku.

Organizujemy również praktyki oraz warsztaty merytoryczne i kreatywne i mamy nadzieję, że uda nam się w tym zakresie rozwijać i przyjmować coraz większą liczbę studentów oraz kursantów.  

Miej satysfakcję z wspierania naszych działań i otrzymuj wspaniałe nagrody każdego miesiąca! Zostań naszym Patronem już dziś!
 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika