Progi wsparcia

Obrazek progu
15 zł miesięcznie
W tej kwocie uzyskasz dostęp do jednego Kursu lub Tutorialu, który aktualnie zamieszczamy na Patronite jako przykładowy, abyś mogła/mógł zapoznać się ze sposobem naszego przekazywania wiedzy. Jeśli Cię to zainteresuje, to w przyszłości zapraszamy do wykupienia wyższego progu z dostępem do wszystkich treści jakie tworzymy dla naszych Patronek/Patronów.
Obrazek progu
39 zł miesięcznie
W tej kwocie uzyskasz dostęp do wszystkich Filmów, Tutoriali, Kursów, Poradników, które tworzymy i zamieszczamy dla naszych Patronek/Patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ujma Photoworks w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Vlog o Fotografii. Tutoriale z fotografii i postprodukcji zdjęć. Dołącz do nas na Patronite i naucz się wykonywać piękne zdjęcia.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami trójki cudownych dzieci, a zawodowo fotografami. Nasze pierwsze sesje dla klientów wykonaliśmy w 2012 roku, od tego czasu przeszliśmy długą drogę rozwoju zawodowego, mamy za sobą masę fantastycznych sesji oraz wiele wyróżnień fotograficznych.
Do 2020 roku Łukasz zajmował się również współpracą oraz retuszem zdjęć dla fotografów z Kanady, USA i Azji.
Od 2020 roku wspólnie prowadzimy warsztaty z fotografii studyjnej od podstaw oraz doradzamy w kwestii wyboru sprzętu fotograficznego.
Tworzymy także, a dokładniej Łukasz tworzy kursy oraz tutoriale z postprodukcji w programie Photoshop.  
Z naszych kursów skorzystało już ponad 1500 Fotografek oraz Fotografów z Polski i ze świata. Jesteśmy ogromnie dumni z każdego progresu naszych studentów i wdzięczni za ciepłe słowa, które od nich otrzymaliśmy. 
Jednak, to co nas najbardziej cieszy, to tworzenie pięknych kadrów w naszym domowym studiu na poddaszu. Na małej przestrzeni można wykonywać piękne zdjęcia studyjne i tego właśnie uczymy na warsztatach oraz pokazujemy w tutorialach. 
Na zakończenie tego opisu chcielibyśmy podzielić się z Tobą informacją wypracowaną na bazie naszych doświadczeń:

Inspiruj się, ale nie kopiuj innych artystów/fotografów, nie szukaj tych samych dróg marketingu i nie powtarzaj utartych sloganów.

Naszą zasadą jest przekazywać wiedzę tak, abyś nauczyła/nauczył się używać sprzętu i fotograficznej wiedzy w taki sposób by w miarę szybko wypracować zaczątki własnego stylu, który kiedyś wyróżni Cię na tle innych fotografów.

Specjalizujemy się w fotografii studyjnej przy użyciu lamp światła ciągłego LED.

Zapraszamy do naszej bajki malowanej światłem i kolorem.

Naucz się tworzyć, by odkryć własny styl.

Marta i Łukasz Ujma

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ujma Photoworks już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.