Jan Szurek

W Patronite od 17.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1616

Liczba Patronów: 1523

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
152 miesięcznie
2 860 łącznie

Sięgać dalej

350 zł

miesięcznie

43%

osiągnięto

198 zł

brakuje

Fotografia to także ciągłe jeżdżenie, przemieszczanie się. Nawet w obrębie Warszawy dojazd kosztuje. A gdy nie ma czasu, to trzeba skorzystać z samochodu. Wsparcie w tej kwocie umożliwiłoby mi zwiększyć zasięg i pojechać zrobić zdjęcia nie tylko na terenie Warszawy, ale i także zdecydowanie dalej. Może dzięki takiemu wsparciu dotrę na zawody, w których Ty bierzesz udział albo pojadę zrobić zdjęcie w miejsce normalnie niedostępne.

Stabilizacja

1 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

848 zł

brakuje

Wsparcie w tej kwocie pozwoli mi spokojnie patrzeć w przyszłość. O sprzęt, aparat, obiektywy dbam jak o własną rękę. Przypadki jednak chodzą po ludziach, a sprzęt również starzeje się. Dzięki wsparciu w tej wysokości wiem, że gdy coś się stanie będę w stanie uzupełnić braki kupując nowy obiektyw czy aparat.

Marzenia

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 848 zł

brakuje

Fotografia, a w szczególności fotografia sportowa jest bardzo wymagająca zwłaszcza jeśli o sprzęt. Ruch, emocje to powoduje, że potrzebna aparatu z górnej półki. Niestety, taki sprzęt kosztuje, a chcąc wspierać zespoły z niższych lig, amatorskie lub półamatorskie a także sporty niszowe ciężko o chociażby pokrycie kosztów zakupu takiego aparatu. Ten cel jest absolutnie kosmiczny, ale gdyby został osiągnięty to mniej więcej po dwóch latach mógłbym zakupić najlepszy z możliwych aparatów Canon EOS-1D X Mark III.

Start

50 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zdjęcia przed publikacją trzeba wykadrować, nieco obrobić. W tym momencie używam starej wersji Adobe Lightroomu, ale nie jest już wspierana i brak jest aktualizacji. Abym mógł szybko i bezproblemowo wykonywać podstawowe kroki, potrzebuję j subskrypcji Adobe Lightroom - profesjonalnej aplikacji do obróbki zdjęć.

Być widzianym

150 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Aplikacja do obróbki zdjęć to nie wszystko. Gdzieś te zdjęcia trzeba publikować. Oczywiście, można wstawiać je na Facebook, Instagram itd. Niestety, wiąże się to po pierwsze z utratą jakości wstawianego zdjęcia, a po drugie z oddaniem części praw do takiej fotografii. Dlatego chcę zamieszczać zdjęcia na własnym serwerze, a to wymaga nakładów finansowych.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 16 zł
Albert Abacki
Albert Abacki
Próg: 32 zł
Bartek Koper
Bartek Koper
Próg: 64 zł
Patrycja
Patrycja
Próg: 16 zł
Anonimowy patron
Próg: 16 zł