Wiolka Czuryńska

W Patronite od 01.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1439

Liczba Patronów: 1312

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
171 miesięcznie
9 488 łącznie
Moją misją jest wspieranie innych w ich rozwoju. Poprzez bieganie daję siłę i wiarę we własne możliwości. Biegam, aby pokazać szczególnie Kobietom, że mogą w życiu osiągnąć wszystko to, co zdecydują się zrealizować. Chcę obiec dookoła Polskę, a swoją energią dzielę się w social mediach i na www.

O Autorze

Czy można obiec Polskę dookoła w 45 dni?
Z Wami to zrobię.

Nazywam się Wiolka Czuryńska. 

Jestem mamą trzech chłopaków, żoną tego samego mężczyzny już od 24 lat, ultramaratonką, kobietą, która żyje z pasją. 

Jestem także przedsiębiorcą. Tworzę firmę, która buduje skuteczne strony internetowe pomagające zarabiać przedsiębiorcom. Buduję także marketing wielopoziomowy promując produkty firmy Arbonne.

Jestem autorką książki dla dzieci "Tronditle" (od 01.03.2021 w sprzedaży) oraz bohaterką książki "7 dróg-rozmowy o poszukiwaniu życiowej misji" Anny Maruszeczko.

W cyklu "Piątkowe inspiracje i wiedza" przeprowadzam wywiady ze specjalistami związanymi ze sportem lub zdrowiem, a także z innymi inspirującymi ludźmi. Treści te na ten moment publikuję na żywo na Youtube, a od 08.02.2021 roku także na stronie Facebook. Dzięki wsparciu Patronów wykupiłam dostęp do płatnej wersji programu StreamYard i mogę za pomocą jednego urządzenia transmitować jednocześnie w kilka miejsc w sieci. Dziękuję.

Ale nie zawsze tak było...

Przeszłam drogę w wyniku której dałam sobie prawo do osiągania ambitnych celów, do realizowania marzeń i szalonych pomysłów. Jednym z nich jest obiegnięcie Polski wzdłuż jej granic. Tylko w 2020 roku przebiegłam ponad 2700 km. W rywalizacji sportowej Attiq Virrrtual Ultra Chalange przebiegłam 475 km w 10 dni, dzięki czemu zajęłam I miejsce na świecie w kategorii Kobiet.

Jako pierwszy człowiek na  świecie obiegłam dookoła województwo pomorskie. Pokonałam ponad 1000 km w 14 dni. Relacje z tego biegu możesz zobaczyć na moim kanale Youtube

Moją siłą, moją energią, moją pogodą ducha oraz sposobami na realizację celów dzielę się na stronie internetowej wiolkaczurynska.pl oraz w social mediach, gdzie serdecznie Cię zapraszam. 

Zdjęcie wykonane w Słupsku - dzień 4 biegu dookoła województwa pomorskiego
fot. Mariusz Czuryński, Słupsk pięknie wita biegaczy,
dzień 4 biegu dookoła województwa pomorskiego.

 

Wierzę, że każdy człowiek może osiągnąć wszystko co sobie zamarzy. Wiem, jakie działania i narzędzia prowadzą do osiągania tych celów. Zapraszam do mojego świata. Czerp ode mnie tyle energii ile potrzebujesz. Pytaj, a ja chętnie opowiem. 

Wierzę też, że pomożesz mi osiągnąć moje cele. Aby przygotować się do tak wielkiego przedsięwzięcia jakim jest pokonywanie codziennie ponad 80 km przez 45 dni potrzebuję już dzisiaj intensywnie trenować, zadbać o właściwe odżywianie oraz regenerację. Jednak to nie wszystko. Potrzebuję także przygotować się logistycznie, kupić bądź wypożyczyć kampera (busa przerobionego na kampera) , wyznaczyć trasę, wszystkie punkty odżywcze, postoju oraz noclegu, a także sprawdzić tą trasę.

Dodatkowo uznałam, że warto sprawdzić możliwości swojego ciała wcześniej. Postanowiłam, celem testu, obiec województwo pomorskie dookoła.

Start wyznaczyłam na 22.04.2020 roku, a metę na dzień moich 45 urodzin, czyli 05 maja 2021 roku. Dokonałam tego. Przebiegłam ponad 1000 km w 14 dni. Przygotowanie do tak intensywnego wysiłku wymagało nie tylko pracy, konsekwencji i dyscypliny. Potrzebne były także pieniądze, firmy, osoby lub które chcą być częścią tego sukcesu. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi obiec województwo, tym, którzy byli ze mną na trasie i tym, którzy wspierali mnie wirtualnie, mojemu mężowi, najlepszemu suportowi na świecie oraz wszystkim grupom biegowym, które spotykałam na trasie. To co zrobiliście było piękne. Dziękuję. 

Już dzisiaj dziękuję. 

pracadlabiegacza.pl - za stałe wsparcie oraz za objęcie moich projektów biegowych patronatem medialnym. To dzięki Wam mogę dotrzeć z moja misją do szerszego grona kobiet.

AronPharma - firmie, która dba o moją odporność i regenerację. Dzięki ich produktom lepiej się wysypiam, moje mięśnie szybciej się regenerują, a ciało jest mniej podatne na infekcje.

Sarze Chruścickiej z ProMotion Rumia, fizjoterapeutce, która dba o sprawność mojego ciała.

Piotrowi Suchenia , który od listopada zajmie się moim przygotowaniem fizycznym. Dzięki wspólnym treningom będę biegała szybciej i dłużej.

Annie Żórawskiej z Dream Beauty za troskę, jaka otacza moje stopy. Znowu mogę nosić szpilki i sandałki ;)

Firmie WiRan za udostępnienie na czas biegu lokalizatora SEZO, dzięki któremu będziecie na bieżąco mogli śledzić moją pozycję. 

Patronom, za to, że dzięki Wam mogę więcej czasu przeznaczyć na treningi i na tworzenie dla Was treści.

Piotr Gaczkowski
Marcin Chmielewski Melon
Elżbieta Doruch
Anna Lubarska
Monika Olejniczak
Łukasz Skotarek
Bożena Mól
Agnieszka Miller
Marzena Ewa Szwagierek
Katarzyna Kamińska
Monika Gawlas

 

Tobie też chcę podziękować. Dołącz do osób wspierających realizację mojego biegu i zyskaj benefity, które dla Ciebie przygotowałam. 

Dobrego dnia,

Wiolka Czuryńska

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika Gawlas
Monika Gawlas
Próg: 47 zł
Angelika Szafran
Angelika Szafran
Próg: 7 zł
Łukasz Skotarek
Łukasz Skotarek
Próg: 47 zł
Robert Kowalczyk
Robert Kowalczyk
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Sylwia Znamirowska
Sylwia Znamirowska
Próg: 21 zł