Fundacja Woodrun

W Patronite od 19.02.2019

Stworzenie sieci tras biegowych i wydanie mapy

10 000 zł

12%

osiągnięto

8 790 zł

brakuje

Bez Ciebie nie stworzymy wyjątkowej sieci tras biegowych, jako jedynej w Polsce z profesjonalnym opisem każdej z nich. Bazując na wyczerpującej charakterystyce każdej z tras będziesz mógł zrealizować różnorodne jednostki treningowe. Dostaniesz nieograniczony wachlarz możliwości na każdym poziomie zaawansowania. Siłę biegową zbudujesz na specjalnie oznaczonych odcinkach o różnym stopniu nachylenia i długości, a co najważniejsze, na zróżnicowanym podłożu. Zamknij oczy i zobacz to. Cały Twój organizm będzie musiał wziąć się do roboty. Gdy poczujesz, że siłę biegową masz już w rękach, czas wziąć się za wytrzymałość siłową. Do tego przeznaczone będą odcinki od 2 do 5 km ciągle pod górę. Sam zdecydujesz jaki stopień trudności wybierzesz. Teraz czas na tempo. Chcesz być chyba szybki? Zrobisz to na starannie wytyczonych odcinkach interwałowych. Pamiętaj, nie ma biegania bez prawidłowej techniki. Na każdej pętli znajdziesz odcinek, na którym będziesz mógł biegać rytmy. Czas zmierzyć się z tym, co najtrudniejsze. Zbieg “bez trzymanki” w dół. Zaczniemy od łatwych szutrowych, skończymy na prawie pionowych ścianach z luźnymi kamieniami i korzeniami. Dzięki temu to Ty będziesz innych wyprzedzał na zbiegach…

Wyjątkowy kompleks tras biegowych w Masywie Jałowca pozwoli, że każdego dnia pobiegniesz inną pętlą. W opisach znajdziesz sugestie odnośnie optymalnego typu sprzętu (np. rodzaju butów) do stosowania na każdej z tras.

Przed przyjazdem zapoznasz się z każdą trasą wirtualnie i dokładnie zaplanujesz każdy dzień, przygotujemy bowiem wizualizację filmową.
Aha, jeszcze jedno. Bieganie przenika się tu z naturą. U nas nie spotkasz więc turystów z Krupówek z piwem i reklamówkami.Ale uwaga, stój! To się samo nie zrobi. Konieczne są fundusze, choćby dlatego, że będziemy potrzebować specjalistycznego sprzętu. Za wytyczeniem idzie bowiem zaadaptowanie, oznakowanie i późniejsze utrzymanie terenu. Mapy to także kawał projektu i wymaga środków.

Teraz Twój ruch: zostań patronem!

Uzupełnienie sieci tras do innych dyscyplin sportowych i wydanie kolejnej części mapy

50 000 zł

2%

osiągnięto

48 790 zł

brakuje

Trasy biegowe to jedynie część dużo większej całości! Dołącz do nas i zrealizujmy wspólny cel jakim jest stworzenie doskonałych warunków do uprawiania WIELU dyscyplin sportowych. Głównym zadaniem jest wytyczenie z wykorzystaniem odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu, oznakowanie, zaadaptowanie i utrzymywanie tras skiturowych, MTB/ enduro o zróżnicowanym stopniu trudności.
Wszystko w okolicy naszej bazy, w Masywie Jałowca, z precyzyjnym opisem każdej trasy ukierunkowanym na daną dyscyplinę, pod kątem optymalnego zastosowania jej do realizacji różnych jednostek treningowych. Dzięki temu zrealizujesz swoje konkretne cele treningowe, a przy okazji poznasz najciekawsze regiony naszego regionu.

UWAGA! 50000 zł to łączna suma, jaka jest potrzebna do realizacji celu, zawiera już w sobie kwotę przypisaną do poprzedniego celu.

Naturalna ścieżka zdrowia

70 000 zł

1%

osiągnięto

68 790 zł

brakuje

Chcemy stworzyć ekologiczną ścieżkę zdrowia (mini tor przeszkód wraz z siłownią) z wykorzystaniem naturalnych materiałów, wkomponowującą się w otoczenie lasu. Treningi przeprowadzane na przygotowanym do tego celu “obiekcie terenowym” pozwolą uruchomić w Waszym treningu grupy mięśniowe nie w pełni wykorzystywane przy klasycznych formach treningowych. Do tego, ścieżka zdrowia pozwoli połączyć skuteczny trening ze znakomitą zabawą dla prawdziwych twardzieli!

UWAGA! 70000 zł to łączna suma, jaka jest potrzebna do realizacji celu, zawiera już w sobie kwoty przypisane do poprzednich celów.

Strefa treningu uzupełniającego, regeneracji i relaksu

115 000 zł

1%

osiągnięto

113 790 zł

brakuje

Sztangi, piłki, ekspandery, drabinki, spadochrony, hantle, maty, płotki, boxy... można by jeszcze sporo wymieniać! Sprzętu do urozmaicenia treningów nigdy za wiele!

Poza tym ... życie to dążenie do równowagi .. jeśli zatem ciężko trenowałeś, pozwól organizmowi zregenerować się i zrelaksować. Wspólnie stworzymy miejsce, gdzie w profesjonalny sposób będziesz mógł zażyć odpowiedniej odnowy biologicznej i w pełni się zrelaksować. Do Twojej dyspozycji będzie między innymi: bania ruska, kompleksowy zestaw przyrządów do wibroterapii, elektrostymulatory mięśniowe, sauna, TimTam, Physiolab, Game Ready...

UWAGA! 115000 zł to łączna suma, jaka jest potrzebna do realizacji celu, zawiera już w sobie kwoty przypisane do poprzednich celów.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)