W Patronite od 26.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

To oczywiście cytat z kultowego filmu "Casablanca". Udało Ci się go rozpoznać od razu? Jeśli tak, śmiało można stwierdzić, że nasz portal tworzymy dla Ciebie. Jeśli nie, znaczy, że nasze teksty promujemy po to, byś mógł je zobaczyć, przeczytać, a następnie zakochać się w tym, co oferują filmy, książki czy muzyka. W obu przypadkach jesteś dla nas ważną osobą.

A zatem nasz bar pozostaje dla Ciebie otwarty 24h na dobę. Ale zapewnienie wysokiej jakości trunków, świetnego pianisty (lub saksofonisty, co nawet wychodzi drożej) czy chociażby samego oświetlenia jest niezwykle kosztowne. Wprawdzie właściciel lokalu ciśnie, ile może, na rowerku, który generuje energię, ale ledwo już tam dycha.

Pieniądze zawsze można spożytkować w jakiś sposób, czasem rozchodzą się i nawet nie zauważysz, kiedy Twój 20-złotowy banknot zamieni się w dołujące wspomnienia.

Dlatego możesz pewną sumę pieniędzy przeznaczyć na coś, z czego będziesz mieć satysfakcję. Wystarczy, że chociażby 5 zł w miesiącu przekażesz na rozwój portalu WRITERAT.PL i staniesz się częścią jego twórców – sercem, które sprawi, że cała medialna maszyna zacznie działać jeszcze sprawniej.

Wielkie projekty zaczynają się od pomysłu, dobrego zespołu, pasji, zaangażowania i... ludzi, którzy postanowili je wesprzeć.

Chcemy tworzyć więcej, móc wykorzystywać lepsze środki promocji naszych treści, rozwijać swoje pasje i tworzyć wyjątkowe miejsce dla Ciebie i tych, którzy dzięki Twojemu wsparciu będą mogli korzystać z udostępnionych materiałów.
Zostań Patronem
Kup na prezent