Avatar użytkownika

Writerat.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
"Louis, tak sobie myślę, że to początek pięknej przyjaźni!".

Dajesz nam porządny zastrzyk motywacji. Z całego serca dziękujemy, ślemy uściski i... Ach, no wszystkiego, co najlepsze! Jesteśmy wdzięczni.

W związku z tym przyjmij od nas drobny upominek. Pozwól, że dopiszemy Cię do specjalnej listy mailingowej, aby móc przesyłać rankingi, krótkie newsy, konkursy i artykuły lifestyle'owe specjalnie dla patronów!

10 zł miesięcznie
"Moja mama zawsze mówiła: »Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi«".

Jakież to szczęście, że trafiliśmy na Ciebie. To wiele dla nas znaczy.

Otrzymasz dostęp do specjalnego newslettera dla patronów, a ponadto zaprosimy Cię do naszego kanału na Discordzie, gdzie będziesz miał(-a) możliwość rozmawiania z redaktorami i innymi patronami oraz sugerowania wpisów, które powinny pojawić się na portalu.
20 zł miesięcznie
To już pokaźna suma. Cieszymy się, że w nas wierzysz i wspólnie z nami tworzysz miejsce dla wszystkich pasjonatów popkultury.

Poza nagrodami z poprzednich progów otrzymasz od nas list z oficjalnymi podziękowaniami. Co cztery miesiące wspierania będziemy przesyłać ci drobny upominek.
50 zł miesięcznie
WOW! Widać, że chwytasz dzień i nie wahasz się zainwestować w nasze marzenia. Dziękujemy, że jesteś z nami! (Pisk radości)

Poza nagrodami z poprzednich progów włączymy Cię w skład nieformalnej rady portalu i wpiszemy na stronie jako osobę patronującą nowym projektom grupy WRITERAT.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Writerat.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Writerat to dziennik internetowy skupiony wokół tematyki kultury i rozrywki. Niemal codziennie publikujemy recenzje, rankingi czy wiadomości ze świata filmu, literatury i muzyki. Piszemy o tym, co nas interesuje. Robimy to tak, żeby zainteresowało także i Was, drodzy czytelnicy! Z pasją!

Cześć! Tu Patryk z portalu writerat.pl – redaktor, administrator writeratowego Facebooka i jednocześnie wydawca dziennika.

Od ponad roku naszą stronę tworzą ludzie z pasją i niezwykłymi zainteresowaniami, które wykorzystujemy, aby dostarczać Wam jak najlepszej jakości treści. Dbamy o poprawność językową, wartość merytoryczną i atrakcyjność wizualną naszych artykułów. Chętnie zapoznajemy się z propozycjami co do zmian lub krytyką naszej twórczości (wszystko to można przesyłać pod adres biuro@writerat.pl).

Przez ten rok bardzo wiele się nauczyliśmy, poznaliśmy fantastycznych ludzi i poszerzyliśmy horyzonty. Wszystko to osiągnęliśmy sami, bez wsparcia finansowego z zewnątrz. Inwestowaliśmy własne środki, w tym swój czas, swoje doświadczenie, swoje wyrzeczenia.

Teraz możecie nas wspomóc i wspólnie tworzyć nowe, niezależne media, które każdego dnia dostarczają informacji ze świata kultury i rozrywki. W planach mamy kilka dodatkowych portali, większych projektów, które sprawią, że "Writerat" będzie odpowiedzią na wszystkie Wasze pytania.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie dotrzeć do większej grupy odbiorców i pokazać im, że nie są skazani na stronnicze media. Ponadto Wasze środki pomogą nam w szkoleniu nowych redaktorów, dla których "Writerat" będzie pierwszym spotkaniem z dziennikarstwem.

Możecie mieć pewność, że mądrze skorzystamy z Waszej pomocy i będzie ona dla nas wędką, nie rybą.

Cele Autora

"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
To oczywiście cytat z kultowego filmu "Casablanca". Udało Ci się go rozpoznać od razu? Jeśli tak, śmiało można stwierdzić, że nasz portal tworzymy dla Ciebie. Jeśli nie, znaczy, że nasze teksty promujemy po to, byś mógł je zobaczyć, przeczytać, a następnie zakochać się w tym, co oferują filmy, książki czy muzyka. W obu przypadkach jesteś dla nas ważną osobą.

A zatem nasz bar pozostaje dla Ciebie otwarty 24h na dobę. Ale zapewnienie wysokiej jakości trunków, świetnego pianisty (lub saksofonisty, co nawet wychodzi drożej) czy chociażby samego oświetlenia jest niezwykle kosztowne. Wprawdzie właściciel lokalu ciśnie, ile może, na rowerku, który generuje energię, ale ledwo już tam dycha.

Pieniądze zawsze można spożytkować w jakiś sposób, czasem rozchodzą się i nawet nie zauważysz, kiedy Twój 20-złotowy banknot zamieni się w dołujące wspomnienia.

Dlatego możesz pewną sumę pieniędzy przeznaczyć na coś, z czego będziesz mieć satysfakcję. Wystarczy, że chociażby 5 zł w miesiącu przekażesz na rozwój portalu WRITERAT.PL i staniesz się częścią jego twórców – sercem, które sprawi, że cała medialna maszyna zacznie działać jeszcze sprawniej.

Wielkie projekty zaczynają się od pomysłu, dobrego zespołu, pasji, zaangażowania i... ludzi, którzy postanowili je wesprzeć.

Chcemy tworzyć więcej, móc wykorzystywać lepsze środki promocji naszych treści, rozwijać swoje pasje i tworzyć wyjątkowe miejsce dla Ciebie i tych, którzy dzięki Twojemu wsparciu będą mogli korzystać z udostępnionych materiałów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Writerat.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.