W Patronite od 23.05.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 149

liczba Patronów: 152

44 patronów
1 070 zł miesięcznie
14 450 zł łącznie

Kamera już kupiona, to teraz osprzęt

2 000 zł

miesięcznie

53%

osiągnięto

930 zł

brakuje

2000 zł miesięcznie pozwolą mi na konkretne inwestycje w sprzęt. Dodatkowe obiektywy, stabilizatory, slidery i masa tego, czego i tak już nie mam siły nosić na plecach ;) To czego bardzo potrzebuję to laptop, który nie wybuchnie przy montażu. Obecnie działam na pececie a to ogranicza moją mobilność.

Seria filmów z FUKUSHIMY!

5 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

3 930 zł

brakuje

Z dalekimi wypadami to jest tak, że dają masę wrażeń, przygód i filmowego materiału, ale kosztują jeszcze więcej. Gdyby jednak udało się nam osiągnąć wsparcie na tak wysokim poziomie, mógłbym sobie na takiego tripa pozwolić. Pierwsza będzie Fukushima - tereny skażone przez katastrofę elektrowni atomowej w 2011 roku. Dodatkowo rzucam hasło USA, bo opuszczonych obiektów jest tam niesamowicie dużo, jednak gdzie ostatecznie wyląduję, to się jeszcze okaże :)

Prowadzenie kanału

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota pokrywa moje typowe wydatki na miesięczne prowadzenie kanału. Mogę zakupić bilety kolejowe, tani nocleg i jedzenie na wyprawy. Gwarantuję dwa filmy miesięcznie.

Dalsze wyprawy i lepszy sprzęt

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Za taką kasę mogę wyruszyć za granicę, aby dotrzeć do ciekawszych obiektów, albo zakupić lepszy sprzęt. Wodery do eksploracji zalanych podziemi, lepsze oświetlenie czy mikrofon - wszystko zależy od tego, co będzie akurat potrzebne.

Nowa kamera

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Od kilku lat używam prostej kamery ręcznej bez wymiennych obiektywów. To w dużym stopniu ogranicza moje możliwości. Otrzymując 1000 zł miesięcznie w kilka miesięcy uzbieram pieniądze na zakup nowego sprzętu do nagrywania - prawdopodobnie Lumixa GH5. Ta kwota może mi też umożliwić naprawdę dalekie podróże.
Zostań Patronem