W Patronite od 28.05.2017

Prowadzenie kanału

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Taka kwota pokrywa moje typowe wydatki na miesięczne prowadzenie kanału. Mogę zakupić bilety kolejowe, tani nocleg i jedzenie na wyprawy. Gwarantuję dwa filmy miesięcznie.

Dalsze wyprawy i lepszy sprzęt

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Za taką kasę mogę wyruszyć za granicę, aby dotrzeć do ciekawszych obiektów, albo zakupić lepszy sprzęt. Wodery do eksploracji zalanych podziemi, lepsze oświetlenie czy mikrofon - wszystko zależy od tego, co będzie akurat potrzebne.

Nowa kamera

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Od kilku lat używam prostej kamery ręcznej bez wymiennych obiektywów. To w dużym stopniu ogranicza moje możliwości. Otrzymując 1000 zł miesięcznie w kilka miesięcy uzbieram pieniądze na zakup nowego sprzętu do nagrywania - prawdopodobnie Lumixa GH5. Ta kwota może mi też umożliwić naprawdę dalekie podróże.

Kamera już kupiona, to teraz osprzęt

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

2000 zł miesięcznie pozwolą mi na konkretne inwestycje w sprzęt. Dodatkowe obiektywy, stabilizatory, slidery i masa tego, czego i tak już nie mam siły nosić na plecach ;) To czego bardzo potrzebuję to laptop, który nie wybuchnie przy montażu. Obecnie działam na pececie a to ogranicza moją mobilność.

Seria filmów z FUKUSHIMY!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Z dalekimi wypadami to jest tak, że dają masę wrażeń, przygód i filmowego materiału, ale kosztują jeszcze więcej. Gdyby jednak udało się nam osiągnąć wsparcie na tak wysokim poziomie, mógłbym sobie na takiego tripa pozwolić. Pierwsza będzie Fukushima - tereny skażone przez katastrofę elektrowni atomowej w 2011 roku. Dodatkowo rzucam hasło USA, bo opuszczonych obiektów jest tam niesamowicie dużo, jednak gdzie ostatecznie wyląduję, to się jeszcze okaże :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)