Avatar użytkownika

Żądny Przygód

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jestem żądny przygód i moimi przygodami chcę się dzielić. Robię to poprzez kanał w serwisie You Tube, gdzie zamieszczam filmy z moich wypraw, eksploracji i innych ciekawych akcji. Zajmuję się głównie urbexem, czyli eksploracją miejską, zwiedzaniem miejsc niedostępnych, a także rooftoppingiem i podróżowaniem. To co, ruszajmy na przygodę!

Cześć!

Nazywam się Julian Frysztacki, ale większość osób w internecie zna mnie pod pseudonimem Żądny Przygód. Taka ksywa mówi sama za siebię, bo to właśnie o moich szeroko pojętych przygodach opowiadają moje filmy. Eksploracja opuszczonych obiektów, bieganie po dachach i wiele innych akcji - bez żadnych ograniczeń, co tylko przyjdzie mi do głowy.

 

Tworzę w serwisie YouTube od kwietnia 2013 roku, nieustannie się rozwijając. To dzięki Wam przestałem seplenić i gestykulować jak totalny wariat. Moje filmy są coraz bardziej profesjonalne, a ich produkcja pochłania coraz większe pieniądze.

 

Nigdy nie czułem potrzeby proszenia Was o wsparcie, jednak podróżuję coraz dalej, używam coraz to lepszego sprzętu i staram się tworzyć najlepszy możliwy kontent. To wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, których zwyczajnie zaczyna mi brakować.

Mimo, że wciąż mocno obstaję przy tradycyjnej formie nagrywania - kamera ręczna, zewnętrzny mikrofon, statyw i ciekawe ujęcia, to od jakiegoś czasu tworzę też filmy nagrywane POV - z pierwszej osoby. Taka forma pozwoliła mi na eksplorację bardzo ciężko dostępnych obiektów i ciepło przyjęta przez widzów pozostała już na kanale.

 

 

Pieniądze zebrane tutaj mogą pomóc mi w zakupie lepszego sprzętu i dalszych podróżach w poszukiwaniu ciekawych miejsc, więc jeśli masz możliwość mnie wesprzeć, będę Ci niezmiernie wdzięczny :)