W Patronite od 28.05.2017

Jestem żądny przygód i moimi przygodami chcę się dzielić. Robię to poprzez kanał w serwisie You Tube, gdzie zamieszczam filmy z moich wypraw, eksploracji i innych ciekawych akcji. Zajmuję się głównie urbexem, czyli eksploracją miejską, zwiedzaniem miejsc niedostępnych, a także rooftoppingiem i podróżowaniem. To co, ruszajmy na przygodę!

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Julian Frysztacki, ale większość osób w internecie zna mnie pod pseudonimem Żądny Przygód. Taka ksywa mówi sama za siebię, bo to właśnie o moich szeroko pojętych przygodach opowiadają moje filmy. Eksploracja opuszczonych obiektów, bieganie po dachach i wiele innych akcji - bez żadnych ograniczeń, co tylko przyjdzie mi do głowy.

 

Tworzę w serwisie YouTube od kwietnia 2013 roku, nieustannie się rozwijając. To dzięki Wam przestałem seplenić i gestykulować jak totalny wariat. Moje filmy są coraz bardziej profesjonalne, a ich produkcja pochłania coraz większe pieniądze.

 

Nigdy nie czułem potrzeby proszenia Was o wsparcie, jednak podróżuję coraz dalej, używam coraz to lepszego sprzętu i staram się tworzyć najlepszy możliwy kontent. To wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, których zwyczajnie zaczyna mi brakować.

Mimo, że wciąż mocno obstaję przy tradycyjnej formie nagrywania - kamera ręczna, zewnętrzny mikrofon, statyw i ciekawe ujęcia, to od jakiegoś czasu tworzę też filmy nagrywane POV - z pierwszej osoby. Taka forma pozwoliła mi na eksplorację bardzo ciężko dostępnych obiektów i ciepło przyjęta przez widzów pozostała już na kanale.

 

 

Pieniądze zebrane tutaj mogą pomóc mi w zakupie lepszego sprzętu i dalszych podróżach w poszukiwaniu ciekawych miejsc, więc jeśli masz możliwość mnie wesprzeć, będę Ci niezmiernie wdzięczny :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)