Zdrowa Głowa

W Patronite od 12.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
185 łącznie

Zbiórka na działalność i wsparcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 815 zł

brakuje

Wszystkie Zdrowe Głowy łączmy się! Ruszamy z pomocą finansową dla tych, którzy potrzebują materialnego wsparcia w swojej drodze ku zdrowiu psychicznemu.

W grudniu i styczniu zbieramy środki dla Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca, która od 2002 roku pomaga i poprawia jakość życia osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Realizują projekty edukacyjne, wspierają chorych w powrotach do aktywności społecznej i zawodowej. Prowadzą aż cztery mieszkania chronione, dla osób, które potrzebują takiego wsparcia, prowadzą spółdzielnię „Kobierzyn”, w której zatrudniają aż 10 osób z doświadczeniem choroby psychicznej, a nawet prowadzą bistro „Tymiankowo” w Krakowie. Działają we współpracy ze Szpitalem Babińskiego w Krakowie.

Potrzeb jest sporo, a kasy nie za wiele. Fundacja potrzebuje środków na utrzymanie mieszkań i realizację edukacyjnych działań statutowych. Listę dotychczasowych osiągnięć fundacji znajdziecie tu: http://fundacjadeca.org/osiagniecia-fundacji
Są super, robią extra rzeczy i z takim wzruszeniem i radością zareagowali na ofertę wsparcia, że nie możemy ich nie cenić i nie docenić!

Oprócz zbiórki środków finansowych, wykorzystujemy nasze zasięgi w celu pozyskania partnerów, którzy zaoferują wsparcie rzeczowe.

Z działalności na Patronite nie bierzemy dla siebie ani grosza - wszystkie zebrane tu pieniądze przekazujemy na wspomniane wyżej cele (pomniejszone o prowizję Patronite oraz ewentualne podatki od darowizn).

Więc jak Zdrowe Głowy? Pomożemy?

Zostań Patronem