Zdrowe Pasje

W Patronite od 05.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3513

Liczba Patronów: 3134

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
7 miesięcznie
266 łącznie

Utrzymanie odpowiedniego poziomu zasięgu i funkcjonalności serwisu

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 993 zł

brakuje

Wielu osobom wydaje się, że założenie atrakcyjnie prezentującego się bloga i opublikowanie w nim kilku interesujących artykułów w zupełności wystarczy, aby przyciągnąć uwagę potencjalnej publiczności. Niestety, osiągnięcie długoterminowej skuteczności rzędu 7-20 tysięcy odwiedzin dziennie nie jest zadaniem tak banalnie prostym. Wymaga to ciężkiej pracy, czasu, poświęcenia i cierpliwości. Pierwsze pozytywne efekty moich działań, poświęconych rozwojowi portalu zdrowepasje.pl zauważyłem dopiero po 3-4 latach. To był czas bardzo krótkich chwil satysfakcji, rozczarowań i niepewności. Ale postanowiłem nie poddawać się!

Po 5 latach od założenia portalu zdrowepasje.pl, zarówno obowiązki, jak i koszty związane z utrzymaniem odpowiedniej jakości i funkcjonalności serwisu sprawiły, że częściowo musiałem zrezygnować z wykonywania swojego zawodu i prawie całkowicie poświęcić się dalszemu rozwojowi portalu. Dlaczego? Otóż uważam, że efekty moich działań są pozytywne. Cieszę się, gdy widzę pozytywne komentarze do postów związanymi z publikowanymi artykułami. Odczuwam radość, gdy ktoś publicznie dziękuje za poruszenie danego tematu. Uważam, że to co robię jest dobre! W związku w faktem, że portal już niemalże całkowicie pochłania nie tylko mój czas, ale częściowo także moje pieniądze, bardzo proszę o patronowanie projektu zdrowepasje.pl !

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi utrzymywać zarówno zasięg, jak i funkcjonalność portalu zdrowepasje.pl na bardzo dobrym poziomie.

Osiągnięcie i utrzymanie wysokiej popularności alternatywnego serwisu informacyjhnego

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 993 zł

brakuje

Uważam, że moje ambicje i cele mają sporą przydatność społeczna. Niewiedza, nieświadomość czyhających na nas codziennych zagrożeń, np. związanych z produktami, które kupujemy, spożywamy, sprawia, ze chorujemy, lub tracimy chęć do życia. Pragnę dalej informować osoby czytające moje artykuły, nie tylko o zagrożeniach, zarówno w żywności, lekach, jak i w przedmiotach codziennego użytku, ale także o mało znanych właściwościach pro-zdrowotnych wielu łatwo dostępnych pokarmów, ziół i nie tylko. W sumie natura oferuje nam wiele możliwości, które naprawdę warto poznać! Chciałbym, aby prowadzony przeze mnie od roku 2014 alternatywny, niezależny portal, zyskał dużą popularność. Z góry dziękuję za wsparcie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz  GUTMAŃSKI
Mariusz GUTMAŃSKI
Próg: 7 zł