W Patronite od 16.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1881

liczba Patronów: 1559

2 patronów
10 zł miesięcznie
100 zł łącznie

WALCARKA

4 800 zł

2%

osiągnięto

4 700 zł

brakuje

Urządzenia do wyrobu ceramiki są drogie. Ale z Twoją pomocą może uda mi się kiedyś zbudować prawdziwą pracownię, wyposażoną w profesjonalne sprzęty i realizować coraz bardziej skomplikowane projekty :D

Na pierwszy rzut idzie WALCARKA. To takie coś, co pozwoli mi łatwo i efektywnie przygotowywać płaty z różnych materiałów, z których potem będę mogła bardziej perfekcyjnie uformować talerze i formy przestrzenne :)

Jeśli chcesz mi w tym pomóc, to po pierwsze będę dozgonnie wdzięczna, po drugie, uratujesz mnie od śmierci korporacyjnej, po trzecie będziesz mieć wpływ na to jakie naczynia produkuję :)

Za pomocą płatów jestem w stanie stworzyć przede wszystkim płaskie talerze i tutaj możesz decydować, czy chcesz kwadratowe, trójkątne, koliste, nieregularne - czekam na Twoje zachcianki!
A jeśli masz pomysł na inną formę niż talerz, pisz śmiało - chcę Ci pokazać, że wsparcie nie idzie na marne i że razem możemy zrealizować nie tylko moje pomysły - ale również Twoje! <3

Nowe SZKLIWA <3

50 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcesz kolorów? Chcesz krystalicznych niecodziennych szkliw, takie które ściekają, łączą się i miksują tworząc niepowtarzalne efekty?

Nie ma sprawy!

Pomóż mi testować wszelkie szkliwa dostępne na polskim rynku i sam oceniaj które z nich mają znaleźć się finalnie na moich końcowych produktach - będę słuchać wszystkich Twoich sugestii i testować kolory i faktury, które Ci się najbardziej podobają :)

Za kwotę 50 zł jestem w stanie kupić w miesiącu ze dwa szkliwa, albo jedno bardziej nietuzinkowe i możemy je razem sprawdzać :)

Już teraz dziękuję Ci za wsparcie i zapraszam do zabawy bo wszystkie próby i eksperymenty będę publikować w moich relacjach <3
I pisz do mnie, jakie barwy mam teraz testować? :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni