Zwierz popkulturalny

W Patronite od 27.02.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 140

Liczba Patronów: 55

Zostań Patronem
319 patronów
2 985 miesięcznie
95 270 łącznie

Ale Festiwale - edycja polska

6 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Co roku w Polsce odbywa się kilkanaście festiwali filmowych - niestety mogę brać udział tylko w tych na które zostanę zaproszona, lub tych które odbywają się w Warszawie. Mój pomysł jest następujący - gdyby udało mi się zebrać potrzebną sumę wzięłabym udział we wszystkich najważniejszych festiwalach filmowych w Polsce - czyli nie tylko w festiwalu w Gdyni, Koszalinie czy w Warszawie, ale też w Cameraimage, Nowe Horyzonty, Amerykańskim Festiwalu Filmowym, Krakowskim Festiwalu Filmowym, Off Festiwalu.

Pieniądze pozwoliłby mi pokryć koszt przejazdów, zakwaterowania i karnetów (w przypadku w którym nie dostałabym akredytacji na dany festiwal).

Z jednej strony udział w kilku festiwalach filmowych to moje marzenie, z drugiej - mogłabym donosić wam o ważnych premierach i wydarzeniach kulturalnych :)

Ale Festiwale - edycja międzynarodowa

12 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nigdy nie byłam na międzynarodowym festiwalu filmowym poza Polską, co jest moim wielkim marzeniem. Obserwując innych blogerów widzę, że udział w Europejskich festiwalach nie jest technicznie trudny, ale dość kosztowny. Gdyby udało mi się zebrać kwotę na ten projekt spróbowałabym wziąć udział w co najmniej dwóch zagranicznych festiwalach filmowych - w tym momencie, myślę głównie o Festiwalu Filmowym w Londynie i o Festiwalu Filmowym w Berlinie. Być może - gdyby udało się to zorganizować - mogłabym śladem wielu polskich blogerów spróbować wyruszyć aż do Cannes.

Pieniądze przeznaczyłabym głównie na transport, koszty akredytacji i zameldowania - choć w tym ostatnim przypadku Berlin i Londyn są dla mnie łaskawe.

Oczywiście udział w każdym takim festiwalu wiązałby się z relacjami dla moich czytelników, a także z recenzjami obejrzanych filmów.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Zuzanna Hyzy
Zuzanna Hyzy
Próg: 10 zł
Aleksandra Holicka
Aleksandra Holicka
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Szymon Bęczkowski
Szymon Bęczkowski
Próg: 5 zł
Patts
Patts
Próg: 5 zł
Anna Pietrucha
Anna Pietrucha
Próg: 5 zł