Zwierz popkulturalny

W Patronite od 27.02.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 221

Liczba Patronów: 83

Zostań Patronem
Kup na prezent
244 patronów
2 320 miesięcznie
123 580 łącznie

Ale Festiwale - edycja polska

6 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Co roku w Polsce odbywa się kilkanaście festiwali filmowych - niestety mogę brać udział tylko w tych na które zostanę zaproszona, lub tych które odbywają się w Warszawie. Mój pomysł jest następujący - gdyby udało mi się zebrać potrzebną sumę wzięłabym udział we wszystkich najważniejszych festiwalach filmowych w Polsce - czyli nie tylko w festiwalu w Gdyni, Koszalinie czy w Warszawie, ale też w Cameraimage, Nowe Horyzonty, Amerykańskim Festiwalu Filmowym, Krakowskim Festiwalu Filmowym, Off Festiwalu.

Pieniądze pozwoliłby mi pokryć koszt przejazdów, zakwaterowania i karnetów (w przypadku w którym nie dostałabym akredytacji na dany festiwal).

Z jednej strony udział w kilku festiwalach filmowych to moje marzenie, z drugiej - mogłabym donosić wam o ważnych premierach i wydarzeniach kulturalnych :)

Ale Festiwale - edycja międzynarodowa

12 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nigdy nie byłam na międzynarodowym festiwalu filmowym poza Polską, co jest moim wielkim marzeniem. Obserwując innych blogerów widzę, że udział w Europejskich festiwalach nie jest technicznie trudny, ale dość kosztowny. Gdyby udało mi się zebrać kwotę na ten projekt spróbowałabym wziąć udział w co najmniej dwóch zagranicznych festiwalach filmowych - w tym momencie, myślę głównie o Festiwalu Filmowym w Londynie i o Festiwalu Filmowym w Berlinie. Być może - gdyby udało się to zorganizować - mogłabym śladem wielu polskich blogerów spróbować wyruszyć aż do Cannes.

Pieniądze przeznaczyłabym głównie na transport, koszty akredytacji i zameldowania - choć w tym ostatnim przypadku Berlin i Londyn są dla mnie łaskawe.

Oczywiście udział w każdym takim festiwalu wiązałby się z relacjami dla moich czytelników, a także z recenzjami obejrzanych filmów.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tadeusz Chelkowski
Tadeusz Chelkowski
Próg: 10 zł
Magdalena Ewa Walędziak
Magdalena Ewa Walędziak
Próg: 10 zł
Szymon Butkiewicz
Szymon Butkiewicz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marta Miazek
Marta Miazek
Próg: 10 zł
Magdalena Nowicka
Magdalena Nowicka
Próg: 10 zł