Zaprojektuj Swoje Życie

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 203

Liczba Patronów: 344

Zostań Patronem
49 patronów
2 332 miesięcznie

Współtwórz

9 500 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

7 168 zł

brakuje

Audycja Zaprojektuj Swoje Życie to nie tylko ja, mój zespół i moi goście. To przede wszystkim widzowie i słuchacze. Ta rosnąca społeczność bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoim zaangażowaniem.

Cały czas szukam ciekawych i inspirujących gości, chcę ulepszać jakość moich nagrań, rozszerzyć swoją działalność o prowadzenie webinarów oraz bardziej bezpośrednie dzielenie się zdobytą wiedzą z publicznością. Potrzeba szukania nowych rozwiązań i otwartość na innowacje stała się silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zależy mi, aby udostępniać narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie nam odnajdywać się nie tylko w świecie biznesu i przedsiębiorczości, ale też w codzienności, z którą każdy z nas musi się mierzyć.

Byłbym ogromnie wdzięczny, jeśli chcielibyście wesprzeć mój projekt i współtworzyć moją audycję. Dzięki dodatkowemu wsparciu Patronów będę mógł zachować wolność twórczą, ulepszyć jakość nagrań i w przyszłości stworzyć narzędzie, dzięki którym łatwiej będę dzielił się wiedzą swoją i moich gości.

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Kuba Szajdziński
Kuba Szajdziński
Próg: 25 zł
Marcin Jaworski
Marcin Jaworski
Próg: 100 zł
Michał Laskowski
Michał Laskowski
Próg: 50 zł
Łukasz Niszczota
Łukasz Niszczota
Próg: 25 zł
Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny
Próg: 100 zł
Jakub Romankiewicz
Jakub Romankiewicz
Próg: 25 zł