Zaprojektuj Swoje Życie

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 943

Liczba Patronów: 934

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
465 miesięcznie

Współtwórz

9 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

9 035 zł

brakuje

Audycja Zaprojektuj Swoje Życie to nie tylko ja, mój zespół i moi goście. To przede wszystkim widzowie i słuchacze. Ta rosnąca społeczność bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoim zaangażowaniem.

Cały czas szukam ciekawych i inspirujących gości, chcę ulepszać jakość moich nagrań, rozszerzyć swoją działalność o prowadzenie webinarów oraz bardziej bezpośrednie dzielenie się zdobytą wiedzą z publicznością. Potrzeba szukania nowych rozwiązań i otwartość na innowacje stała się silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zależy mi, aby udostępniać narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie nam odnajdywać się nie tylko w świecie biznesu i przedsiębiorczości, ale też w codzienności, z którą każdy z nas musi się mierzyć.

Byłbym ogromnie wdzięczny, jeśli chcielibyście wesprzeć mój projekt i współtworzyć moją audycję. Dzięki dodatkowemu wsparciu Patronów będę mógł zachować wolność twórczą, ulepszyć jakość nagrań i w przyszłości stworzyć narzędzie, dzięki którym łatwiej będę dzielił się wiedzą swoją i moich gości.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Filip Gałka
Filip Gałka
Próg: 25 zł
Allan Dobrzyński
Allan Dobrzyński
Próg: 25 zł
Mirosława Litwiniec
Mirosława Litwiniec
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Piotr Piński
Piotr Piński
Próg: 10 zł
Zbigniew Maćków
Zbigniew Maćków
Próg: 25 zł