Zaprojektuj Swoje Życie

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 46

Liczba Patronów: 241

Zostań Patronem
67 patronów

Współtwórz

9 979 zł

miesięcznie

85%

osiągnięto

1 405 zł

brakuje

Audycja Zaprojektuj Swoje Życie to nie tylko ja, mój zespół i moi goście. To przede wszystkim widzowie i słuchacze. Ta rosnąca społeczność bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoim zaangażowaniem.

Cały czas szukam ciekawych i inspirujących gości, chcę ulepszać jakość moich nagrań, rozszerzyć swoją działalność o prowadzenie webinarów oraz bardziej bezpośrednie dzielenie się zdobytą wiedzą z publicznością. Potrzeba szukania nowych rozwiązań i otwartość na innowacje stała się silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zależy mi, aby udostępniać narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie nam odnajdywać się nie tylko w świecie biznesu i przedsiębiorczości, ale też w codzienności, z którą każdy z nas musi się mierzyć.

Byłbym ogromnie wdzięczny, jeśli chcielibyście wesprzeć mój projekt i współtworzyć moją audycję. Dzięki dodatkowemu wsparciu Patronów będę mógł zachować wolność twórczą, ulepszyć jakość nagrań i w przyszłości stworzyć narzędzie, dzięki którym łatwiej będę dzielił się wiedzą swoją i moich gości.

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Konrad Rutkowski
Konrad Rutkowski
Próg: 502 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Łukasz Kaczmarek
Łukasz Kaczmarek
Próg: 10 zł
Piotr Żółkiewicz
Piotr Żółkiewicz
Próg: 502 zł
Piotr Dębek
Piotr Dębek
Próg: 100 zł
Maciej Wojciechowski
Maciej Wojciechowski
Próg: 25 zł