Zaprojektuj Swoje Życie

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 34

Liczba Patronów: 235

Zostań Patronem
70 patronów

Współtwórz

9 979 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Audycja Zaprojektuj Swoje Życie to nie tylko ja, mój zespół i moi goście. To przede wszystkim widzowie i słuchacze. Ta rosnąca społeczność bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoim zaangażowaniem.

Cały czas szukam ciekawych i inspirujących gości, chcę ulepszać jakość moich nagrań, rozszerzyć swoją działalność o prowadzenie webinarów oraz bardziej bezpośrednie dzielenie się zdobytą wiedzą z publicznością. Potrzeba szukania nowych rozwiązań i otwartość na innowacje stała się silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zależy mi, aby udostępniać narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie nam odnajdywać się nie tylko w świecie biznesu i przedsiębiorczości, ale też w codzienności, z którą każdy z nas musi się mierzyć.

Byłbym ogromnie wdzięczny, jeśli chcielibyście wesprzeć mój projekt i współtworzyć moją audycję. Dzięki dodatkowemu wsparciu Patronów będę mógł zachować wolność twórczą, ulepszyć jakość nagrań i w przyszłości stworzyć narzędzie, dzięki którym łatwiej będę dzielił się wiedzą swoją i moich gości.

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Maciej Wojciechowski
Maciej Wojciechowski
25 zł miesięcznie
Anonimowy patron
100 zł miesięcznie
Błażej Makurat
Błażej Makurat
500 zł miesięcznie
Anonimowy patron
25 zł miesięcznie
Monika Politańska
Monika Politańska
50 zł miesięcznie
Anonimowy patron
50 zł miesięcznie