Avatar użytkownika

Życie stomika YT

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Podstawowy próg pokazujący mi, że jesteś ciekaw/a tego w jakim kierunku się rozwinę.
20 zł miesięcznie
Jest to próg który oznacza że wierzysz w to co robię i chciałbyś/chciałabyś aktywnie współtworzyć treści na moim kanale. Będąc w tym progu otrzymasz zaproszenie do grupy na fb w której będziemy czasem rozmawiać na tematy związane z tym co pokazuje na kanale, czasem zapytam Was o opinie na temat tematów publikacji. Przy przynajmniej 250 osobach zaczniemy tez serie Q&A w której będę odpowiadał na ciekawiące Was pytania.
100 zł miesięcznie
Jest to próg który pokazuje że to o czym mówię jest dla Ciebie bardzo ważne. Daje Ci przynależność nie tylko do grupy z niższego progu, ale także do grupy w której będę ogłaszał miejsca moich podróży i miejsca w których chętnie spotkam się na kawie w gronie osób z tej grupy. To jest grupa dla zacieśnionych więzi i przyjaźni, wspierania się w trudnych tematach jakie się przed nami pojawiają. Z tej grupy w pierwszej kolejności biorę pytania do Q&A. Losowe nazwiska z tej grupy będą wymienione w podziękowaniu dla patronów które będzie miało miejsce po każdym odcinku.
500 zł miesięcznie
To jest limit który daje przywileje wszystkich poprzednich limitów, ale cechuje się największym zaangażowaniem i chęcią wsparcia mnie w dążeniu do poprawienia komfortu życia wszystkich stomików. Będąc w tej grupie macie pewność że Wasze nazwisko będzie wymienione w podziękowaniu dla patronów po każdym odcinku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Życie stomika YT w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na moim kanale staram się szerzyć świadomość nie tylko ludzi chorych na choroby jelit, ale także ich zdrowych krewnych, przyjaciół i wszystkich innych w otoczeniu. Te choroby stają się coraz powszechniejsze. Chciałbym też, aby stomia przestała być tematem tabu i powodem do wstydu.

Hej! Cieszę się, że tu do mnie trafiłeś :) 

Nazywam się Oskar, mam 34 lata i trzy lata temu moje życie diametralnie się zmieniło. W efekcie zaostrzenia choroby Leśniowskiego-Crohna powstały komplikacje które zakończyły się wyłonieniem stomii na jelicie cieńkim. Stomia miała byc ze mną 4-6 miesięcy, jednak po ponad 3 latach nadal nie mamy zamiaru się rozstawać. Dzięki niej odzyskałem komfort życia, jego radość i możliwości. Ale wiem że wielu z nas ma z tym problem, dlatego jedną z moich misji jest dotarcie do tej przytłoczonej części naszej społeczności i pokazanie że "hej, nadal potrafi być super, stomia to żadna przeszkoda". Rozumiem też jak dużo pytań i strachu pojawia się na początku tej drogi, dlatego planuję profesjonalną serię wprowadzającą do świata stomii, przygotowania się do operacji, poprzez rekonwalescencję aż do etapu pełnej akceptacji i przystosowaniu sobie życia codziennego do komfortowego korzystania w te nowej rzeczywistości. Ta seria wymaga dosyć dużych nakładów, ponieważ próg wejścia na YT jest aktualnie wysoki, a ja wymyśliłem tej projekt w na tyle dużej skali, że będzie to ode mnie wymagało podróżowania po Polsce. Chciałbym żeby powstało z tego wademekum wiedzy dla każdego chorego, a także dla rodziny nowo powstałego stomika. Przy okazji moich podróży liczę na rozpoczęcie cyklu naszych spotkań i aktywizacji, ponieważ niestety tak łatwo nam zatopić się we wstydzie i zamknąć w domu. Temat depresji i bólu około chorobowego także chciałbym poruszyć nie raz. Mam też pomysł na dużą akcję angażującą media dotyczącą dbania o kondycje psychiczną, posiadam wsparcie fundacji, ale do budowania zasięgów wymagane są regularne publikacje. A do nich konieczny jest sprzęt i nakłady finansowe pozwalające mi się w większym stopniu skupić na kanale. I tutaj koło się zamyka, stąd pomysł na stworzenie tutaj profilu. 

 

Ponadto na co dzień zajmuję się wykańczaniem wnętrz i to też jest rzecz którą chciałbym się podzielić na kanale. Z jednej strony pokazuje to jak można wrócić do normalnego życia po wyłonieniu stomii, nawet do pracy fizycznej, a z drugiej przez lata wyrobiłem sobie renomę opartą na rzetelności i chciałbym wpłynąć w pozytywny sposób na tą branżę. Niestety w dużym stopniu rządzą nią nadal krzywdzące stereotypy, a także brak podstawowej wiedzy ze strony klientów. A to z kolei prowadzi do licznych nieporozumień i nadużyć. I tu wkraczam ja, cały na biało :)

Cele Autora

Regularne publikacje
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli mi publikować przynajmniej dwa filmy w tygodniu, z kategorii stomijnej, budowlanej lub luźnego vloga. Będę się starał w miarę mozliwości tworzyć jak najbardziej merytoryczne treści.
Regularne merytoryczne publikacje
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli mi skupić się na kanale w takim stopniu, by w każdym tygodniu był wartościowy merytorycznie film dotyczący stomii i drugi budowlany. Nie wliczam do tego vlogów.
Pełna swoboda
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Dzięki temu progowi będę mógł tworzyć profesjonalne projekty wymagające podróżowania po polsce, licznych spotkań ze specjalistami, innymi ciekawymi ludźmi którzy wniosą ciekawą wartość do tematyki kanału.
Inwestycja w dobroczynność
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Dzięki osiągnięciu tego progu będę w stanie tworzyć treści które planowałem już przez zachorowaniem, czyli powrót do korzeni mojej kariery na YT. Zamierzałem zająć się dobroczynnym odnawianiem pomieszczeń na szpitalnych oddziałach pediatrycznych, w domach dziecka i samotnej matki. Na chwilę przed choroba już miałem wybrany pierwszy cel moich działań i byłem na etapie szukania sponsorów, jednak choroba może nie tyle pokrzyżowała mi plany, co mam nadzieję tylko odsunęła je w czasie. Wierzę, że dzięki temu progowi będę kilka razy do roku w stanie takie akcje przeprowadzać. Oczywiście wszystko będę dokumentował na YT.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Życie stomika YT już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.