Życie stomika YT

W Patronite od 02.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Regularne publikacje

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi publikować przynajmniej dwa filmy w tygodniu, z kategorii stomijnej, budowlanej lub luźnego vloga. Będę się starał w miarę mozliwości tworzyć jak najbardziej merytoryczne treści.

Regularne merytoryczne publikacje

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi skupić się na kanale w takim stopniu, by w każdym tygodniu był wartościowy merytorycznie film dotyczący stomii i drugi budowlany. Nie wliczam do tego vlogów.

Pełna swoboda

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Dzięki temu progowi będę mógł tworzyć profesjonalne projekty wymagające podróżowania po polsce, licznych spotkań ze specjalistami, innymi ciekawymi ludźmi którzy wniosą ciekawą wartość do tematyki kanału.

Inwestycja w dobroczynność

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego progu będę w stanie tworzyć treści które planowałem już przez zachorowaniem, czyli powrót do korzeni mojej kariery na YT. Zamierzałem zająć się dobroczynnym odnawianiem pomieszczeń na szpitalnych oddziałach pediatrycznych, w domach dziecka i samotnej matki. Na chwilę przed choroba już miałem wybrany pierwszy cel moich działań i byłem na etapie szukania sponsorów, jednak choroba może nie tyle pokrzyżowała mi plany, co mam nadzieję tylko odsunęła je w czasie. Wierzę, że dzięki temu progowi będę kilka razy do roku w stanie takie akcje przeprowadzać. Oczywiście wszystko będę dokumentował na YT.
Zostań Patronem
Kup na prezent