112Częstochowa - Kamil D.

W Patronite od 22.10.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1259

liczba Patronów: 1637

2 patronów
75 miesięcznie
125 łącznie

Zakup monitora podglądowego

900 zł

13%

osiągnięto

775 zł

brakuje

Ten niewielki gadżet pozwala na dokładne i wygodne wyświetlanie rejestrowanego obrazu. Bez jego użycia, podgląd kadru na ekranie aparatu/kamery z którego korzystam obecnie, zamontowanego na stabilizatorach różnego rodzaju, podczas pracy w często ekstremalnych warunkach jest bardzo trudny a czasem wręcz niemożliwy.
Sprzęt, choć niepozorny, otwiera przed autorem ogromne możliwości. Wsparcie tego celu pozwoli mi zadbać o jak najlepszą jakość oraz ułatwi tworzenie materiału.

Zakup kamery sportowej - "HelmetCam"

2 000 zł

6%

osiągnięto

1 875 zł

brakuje

Jest to najważniejszy cel który chciałbym osiągnąć dzięki wsparciu Patronów.
Nic nie zaprezentuje emocji i trudu pracy strażaka czy ratownika lepiej niż film nagrany z perspektywy jego własnych oczu. :)
Dzięki doposażeniu ekwipunku reportera/strażaka w kamerę z możliwością montażu do hełmu bądź klatki piersiowej będę mógł jeszcze lepiej prezentować działania służb, między innymi podczas pracy zawodowej lub działalności w Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zakup gimbala-stabilizatora elektronicznego

2 500 zł

5%

osiągnięto

2 375 zł

brakuje

Jednym z podstawowych narzędzi filmowca jest stabilizator elektroniczny. Obecnie korzystam z wysłużonego oraz podstawowego "gimbala" który bardzo często odmawia posłuszeństwa podczas realizacji materiałów i nie jest w stanie stabilnie utrzymać masy jaką stanowi zamontowany na nim sprzęt filmowy. Dzięki wsparciu patronów, chciałbym zakupić sprzęt wyższej klasy który pozwoli na pracę w trudnych warunkach oraz da możliwość uzyskania stabilnych ujęć.

Przebudowa strony internetowej 112Czestochowa.eu

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 875 zł

brakuje

Dzięki waszemu wsparciu możemy stworzyć portal internetowy z prawdziwego zdarzenia,
Oazę dla pasjonatów służb, historii, fotografii, kącik ciekawostek dla osób "w cywilu". oraz bazę dla poradników dotyczących zasad udzielania pierwszej pomocy.
Wasze wsparcie to ogromna szansa na utworzenie forum tematycznego, kroniki historycznej związanej z ratownictwem, ogromnej galerii fotografii oraz banku wiedzy i poradników dotyczących wielu dziedzin ratownictwa - czyli miejsca w którym każdy znajdzie coś co go zainteresuje.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni