Grupa Ailes

Ailes powstało w 2015 roku jako miejsce zrzeszające początkujących autorów, którzy dzielą wspólną pasję - pisanie. Jesteśmy grupą nietuzinkowych osób w różnym wieku, jednak to nie przeszkadza nam we wspólnym tworzeniu, a wręcz dodaje polotu wszystkiemu, co robimy.

O Autorze

KIM JESTEŚMY?

Ailes powstało w 2015 roku (wcześniej od 2012 roku, w mniejszym gronie, grupa funkcjonowała pod nazwą La Noir) jako miejsce zrzeszające początkujących autorów, którzy dzielą wspólną pasję - pisanie. Jesteśmy grupą nietuzinkowych osób w różnym wieku, jednak to nie przeszkadza nam we wspólnym tworzeniu, a wręcz dodaje polotu wszystkiemu, co robimy.

Nieważne jak wysoko ulokowane będą nasze ambicje czy marzenia. W końcu grupa nosi nazwę "Ailes", co po francusku oznacza skrzydła. Jesteśmy pewni, że dolecimy wysoko.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Przede wszystkim pisaniem w każdej formie. Ponadto:

  • organizujemy warsztaty pisarskie,
  • organizujemy konkursy literackie, dzięki którym pomagamy rozwijać skrzydła początkującym pisarzom. Wygrane prace zostają bowiem wydane w naszych zbiorach opowiadań,
  • piszemy solowe powieści, jak również wspólne antologie tematyczne,
  • wspomagamy organizacje charytatywne - zyski z naszych antologii przekazujemy na organizacje pozarządowe. Dotąd wsparliśmy już fundację Pomocy Zwierzętom "ROKA" oraz Fundację Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych,
  • recenzujemy książki znanych jak i debiutujących autorów, a także obejmujemy je patronatem medialnym.

 

CO WYDALIŚMY?

“MDS” - listopad 2015 r. - zbiór opowiadań o zabarwieniu erotycznym.

“Godzina Diabła” - wrzesień 2017 - zbiór horrorów, dreszczowców i opowiadań grozy

“MDS: Miłosne Rewolucje” - kwiecień 2018 - reedycja wcześniej wydanej antologii.

Kolejne zbiory i autorskie projekty w przygotowaniu.

 

Więcej o nas, naszych autorach i przyszłych realizacjach możecie przeczytać na www.ailes.pl

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)