W Patronite od 17.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Ania Korszewska - IRIS, fanka rdzy, pędzli i farb wszelakich. Uzależniona od malowania, tworzenia, za pomocą mediów rozmaitych kreuję swój świat i tworzę dla Was.

O Autorze


Witaj w moim świecie!
...drobina wyobraźni, trochę natchnienia, szczypta pasji tworzenia..

 

Mój świat jest pełen niekończącej się pasji. Kocham malować, projektować, tworzyć. Nieustannie testuję i wykorzystuję różne techniki, poszukuję nowych ART doznań. Jednak farby i pędzle są moją największą miłością. Dzięki nim  otwieram swoją krainę wyobraźni i przenoszę ją na płótno, papier, drewno, tworzę nową tęczę przeważnie w kolorach RDZY. 

Uwielbiam dzielić się pomysłami, trikami, wiedzą. Organizuję Warsztaty Kreatywne, zarażam pasją, zachęcam do przełamywania twórczych barier.

Nie boję się ubrudzić rąk farbami, integruję się z tym co robię całą sobą. 

Co mogę zmalować? Wszystko!


Prywatnie zwą mnie Wiewiórka, nie tylko przez kolor włosów :) Mam słabość do rudości, do rdzy. Uwielbiam ją odtwarzać w swoich projektach, jest moją nieustającą inspiracją.


Postanowiłam nawet postarzyć i pordzewić klapę do Malucha - Fiata 126p. Widoczny efekt uzyskałam wszystko ręcznie malując bez użycia dodatków chemicznych.


Realizuję też specjalne zamówienia. Oto jeden z przykładów - niepowtarzalne obudowy komputerowe.


Jeśli chcesz wesprzeć mnie w tych wszystkich  rdzawych (i nie tylko) działaniach to wiedz, że moje serce dostaje skrzydeł a pędzle drżą z ekscytacji. 

Pozdrawiam
Ania - IRIS vel. Wiewióra

 

 http://annakorszewska.blogspot.com/
 

 @iris_anna_korszewska


 Iris Anna Korszewska

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie!
Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie!
Próg: 10 zł