W Patronite od 17.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
30 zł łącznie
Ania Korszewska - IRIS, fanka rdzy, pędzli i farb wszelakich. Uzależniona od malowania, tworzenia, za pomocą mediów rozmaitych kreuję swój świat i tworzę dla Was.

O Autorze


Witaj w moim świecie!
...drobina wyobraźni, trochę natchnienia, szczypta pasji tworzenia..

 

Mój świat jest pełen niekończącej się pasji. Kocham malować, projektować, tworzyć. Nieustannie testuję i wykorzystuję różne techniki, poszukuję nowych ART doznań. Jednak farby i pędzle są moją największą miłością. Dzięki nim  otwieram swoją krainę wyobraźni i przenoszę ją na płótno, papier, drewno, tworzę nową tęczę przeważnie w kolorach RDZY. 

Uwielbiam dzielić się pomysłami, trikami, wiedzą. Organizuję Warsztaty Kreatywne, zarażam pasją, zachęcam do przełamywania twórczych barier.

Nie boję się ubrudzić rąk farbami, integruję się z tym co robię całą sobą. 

Co mogę zmalować? Wszystko!


Prywatnie zwą mnie Wiewiórka, nie tylko przez kolor włosów :) Mam słabość do rudości, do rdzy. Uwielbiam ją odtwarzać w swoich projektach, jest moją nieustającą inspiracją.


Postanowiłam nawet postarzyć i pordzewić klapę do Malucha - Fiata 126p. Widoczny efekt uzyskałam wszystko ręcznie malując bez użycia dodatków chemicznych.


Realizuję też specjalne zamówienia. Oto jeden z przykładów - niepowtarzalne obudowy komputerowe.


Jeśli chcesz wesprzeć mnie w tych wszystkich  rdzawych (i nie tylko) działaniach to wiedz, że moje serce dostaje skrzydeł a pędzle drżą z ekscytacji. 

Pozdrawiam
Ania - IRIS vel. Wiewióra

 

 http://annakorszewska.blogspot.com/
 

 @iris_anna_korszewska


 Iris Anna Korszewska

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem