Avatar użytkownika

Arrano Music - Rise Emotions to Sky

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
7 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za Twoje wsparcie! Wyślę ci zaproszenie do mojej grupy na Facebooku gdzie usłyszysz wspaniałych artystów a także możesz samemu się zaprezentować.
Otrzymujesz dostęp do moich utworów w wysokiej jakości.
Obrazek progu
17 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie że odmawiasz sobie drinka i wspierasz moją twórczość. Wyślę ci zaproszenie do mojej grupy na Facebooku gdzie usłyszysz wspaniałych artystów a także możesz samemu się zaprezentować.
Otrzymujesz dostęp do moich utworów w wysokiej jakości.
Obrazek progu
27 zł miesięcznie
Dziękuję że odmawiasz sobie drogiego drinka i pomagasz mi w realizacji marzeń w zamian ja pomogę ci w realizacji twoich marzeń i otrzymasz dostęp do postów, w których dzielę się wiedzą odnośnie produkcji muzyki zwiastunowej. Możesz się również ze mną kontaktować przez e-mail arrao@arranomusic.com lub poprzez media społecznościowe. Wyślę ci także zaproszenie do mojej grupy na Facebooku gdzie usłyszysz wspaniałych artystów i możesz samemu się zaprezentować. Otrzymujesz dostęp do moich utworów w wysokiej jakości.
Obrazek progu
77 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie to już sporo i w tym progu otrzymasz dostęp do postów gdzie będą pojawiać się moje przyszłe produkcję. Jeśli grasz na jakimś instrumencie znajdziesz tutaj nuty do moich przyszłych utworów, czy słowa. Możesz zaprezentować swoje nagranie instrumentu czy wokalu. a kto wie może właśnie twój wokal mi się najbardziej spodoba lub zachwycisz mnie swoją grą na instrumencie i wydamy wspólnie utwór. Przysługują ci również korzyści z niższych progów.
Obrazek progu
117 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie to dla mnie już bardzo cenna cegiełka w drodze do marzeń. W zamian otrzymasz dostęp do moich postów, w których podzielę się wiedzą odnośnie produkcji muzycznej i będę opisywał swoje utwory. Otrzymasz również dostęp do pliku WAV utworu, który możesz wykorzystać jako utwór referencyjny. Będziesz pierwszym który otrzyma dostęp do moich przedpremierowych utworów, które nie zostały jeszcze wydane a mogą pomóc ci lepiej zrozumieć muzykę zwiastunową. Możemy również porozmawiać godzinę w miesiącu i pomogę ci rozwijać twoje umiejętności produkcji muzycznej.
Obrazek progu
277 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za tak duże wsparcie dzięki Tobie droga do realizacji moich marzeń staje się coraz bardziej realna. Otrzymujesz dostęp do wszystkich korzyści z niższych pakietów a dodatkowo możemy zrobić colab utworu jak również pomogę poprawić ci twój utwór. Kiedy uda mi się założyć wytwórnię która będzie popularna twój utwór również zostanie na niej wydany a zyskiem podzielę się z tobą 60% dla ciebie 40% dla mnie.
Obrazek progu
777 zł miesięcznie
Dziękuję za tak duże wsparcie szansa że założę wydawnictwo muzyki komercyjnej znacznie się zwiększa. Przysługuje ci dostęp do korzyści na wszystkich poprzednich progach a dodatkowo otrzymasz zaproszenie do mojego studia gdy takie założę, czy na moje koncerty jeśli kiedyś uda mi się zrealizować ten cel.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Arrano Music - Rise Emotions to Sky w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Arrano Music - to nowa biblioteka muzyki stworzona, aby wznieść emocje do nieba. Pasuje do zwiastunów filmowych, zwiastunów gier wideo, spotów telewizyjnych, programów telewizyjnych, filmów, gier, reklam, mediów cyfrowych i korporacyjnych.

Witam nazywam się Mach Jarosław i od 4 lat zajmuje się komponowaniem muzyki komercyjnej dla wytwórni zagranicznych. Uczyłem się samemu produkcji muzycznej z kursów internetowych ale na poważnie zająłem się branżą muzyki licencjonowanej po dołączeniu do grupy Trailer Music Mastery gdzie z czasem zdobywałem doświadczenie i znajomość a także poznawałem zasady panujące w branży muzyki zwiastunowej. Podczas tej przygody skomponowałem dwa albumy "Battleborn " muzyka epicka a także "The Devil's Gate" muzyka horror, które zostały wydane przez wytwórnię Amadea Music Production. Pod koniec 2023roku podpisałem kontrakt z wytwórnią Atom Music Audio i skomponowałem dla nich album " Aberration", który ukaże się w 2024roku. Dzięki współpracy z wytwórnią moje utwory zostały wykorzystane w Australijskiej telewizji w takich programach jak "Ninja Warrior", "Big Brother" czy "Idol". 

 

Moim celem jaki marzeniem jest założenie pierwszego w Polsce wydawnictwa z muzyką licencjonowaną o zasięgu globalnym Arrano Music. Rozwijam własną stronę internetową Arrano Music

 

Szukam również kompozytorów, wokalistek, instrumentalistów, którzy by chcieli dołączyć do mnie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na email: arrano@arranomusic.com.

Wiem że dzięki ciężkiej pracy i niewielkiej pomocy mogę osiągnąć sukces a droga dla Polskich kompozytorów do telewizji czy branży Hollywood stanie się łatwiejsza.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Arrano Music - Rise Emotions to Sky już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.