6 patronów
80 miesięcznie
945 łącznie

Darmowy prąd!

100 zł

miesięcznie

80%

osiągnięto

20 zł

brakuje

Kwota 100 zł pozwoli mi pokryć część kosztów prowadzenia mojej twórczości np. miesięcznego rachunku za prąd! Prąd musimy płacić wszyscy bez wyjątku, ale niestety jako osoba która wybrała sobie pasję i hobby w 100% zależne od prądu to bez jego opłacania nie jestem w stanie działać. Niestety komputer pracujący praktycznie 24/7 (nagrywanie, streamowanie, montaż, renderowanie, itp.) pożera niesamowite ilości energii, która kosztuje. Pomożecie :)?

Bezkosztowa działaność! Będę mógł działać bez obaw i ograniczeń!

500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

420 zł

brakuje

Kwota 500 zł to szacunkowy koszt mojej miesięcznej działalności. Prąd, licencje na programy, nowa gra, co jakiś czas nowy sprzęt... niestety to wszystko kosztuje, a hobby związane z komputerami, grami i nagrywaniem filmów niestety nie należy do najtańszych. Dzięki Waszemu wsparciu i osiągnięciu tego celu nie będę musiał się martwić, że nie będzie mnie stać na moją pasję. Moje hobby i moja twórczość nie będą niosły za sobą żadnego obciążenia finansowego dla mnie i mojego domowego budżetu. Dzięki temu będziecie otrzymywać regularnie filmy oraz będę mógł regularnie streamować 2-3 razy w tygodniu, a ja będę mógł spać spokojnie, że moja działalność może być dalej prowadzona bezproblemowo. Stabilna sytuacja to spokojna głowa! Pomożecie :)?

Dodatkowo ta kwota pozwoli mi robić raz w miesiącu giveaway o wartości ok. 100 zł dla wszystkich moich Patronów! Raz będzie to fajna gra, innym razem jakiś fajny sprzęt. Nie ważne czy wspierasz mnie co miesiąc kwotą 5 zł czy 100 zł! Każdy Patron będzie mógł wziąć udział w giveaway'u!

Najwyższa jakość oraz regularna wymiana sprzętu!

1 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

920 zł

brakuje

Kwota 1000 zł pozwoli mi nie tylko na bezkosztową działalność, ale również na odkładanie nadwyżki na rozwój mojej twórczości! Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będę mógł inwestować w coraz to nowszy sprzęt, oprogramowanie oraz gry. Jakość moich materiałów oraz ich treści będą na coraz to wyższym poziomie, a to wszystko dzięki Wam! Nie ma w życiu twórcy piękniejszych chwil niż brak zmartwień o pieniądze i koszty oraz możliwość inwestowania w rozwój. Pomożenie :)?

Dodatkowo ta kwota pozwoli mi robić raz w miesiącu giveaway o wartości ok. 200 zł dla wszystkich moich Patronów! Raz będzie to fajna gra, innym razem jakiś fajny sprzęt. Nie ważne czy wspierasz mnie co miesiąc kwotą 5 zł czy 100 zł! Każdy Patron będzie mógł wziąć udział w giveaway'u!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Postapo
Postapo
Próg: 20 zł
Urfaello
Urfaello
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Marta G.
Marta G.
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Postapo
Postapo
Próg: 10 zł