Czarne Owce

W Patronite od 11.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 578

Liczba Patronów: 486

Zostań Patronem
Kup na prezent
40 patronów
975 miesięcznie
80 795 łącznie

Utrzymanie kanału "Czarne Owce" na internetowej powierzchni (AD 2020)

15 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki dotychczasowemu wsparciu naszych widzów - udało nam się wskrzesić kanał i wyprowadzić "Owce" na prostą (m.in. fundusz na montażystę, studio, sprzęty i gadżety). Udało się też zorganizować zlot (po 5 latach przerwy!) oraz między nowymi epizodami - nagrać rekordowo długi odcinek z pytaniami bez moderacji.

Cel na ten rok: chcemy utrzymać częstotliwość dwóch publikacji "Czarnych Owiec" miesięcznie oraz jeśli starczy czasu i pieniędzy - poświęcić go na książkę, której nie ogarnęliśmy przy poprzedniej zbiórce

Ewentualnie jeśli Owce na papierze nam nie wypalą - myślimy nad rozbudowaniem kanału również pod kątem PODCASTÓW (jesteśmy na dobrej drodze i coraz więcej ludzi trafia na nas ze spotify/itunes/anchore itp.) oraz MOTO-OWIEC czyli naszego "szoł" nagrywanego z samochodu z gościnnym udziałem "pasażerów" - naszych dobrych znajomych, których kojarzycie z seriali w których grywaliśmy (i nie tylko). Ile z tego wypali - czas pokaże, niemniej wpływy z Patronite motywują do pracy.

Poza wypocinami na Youtube w zamian zaoferować możemy niewiele. No chyba że urządza Cię "symboliczna" rekompensata w postaci umieszczenia Twojej ksywy albo nazwiska w napisach końcowych odcinka, możliwość wcześniejszego oglądania przedpremierowych odcinków, opcjonalnie: otrzymanie owczej bawełny (przeznaczonej wyłącznie dla naszych sponsorów), tudzież preferujesz lufkę/browara na zlocie na nasz koszt i serdeczną piątkę za pomoc // ale to może dać ci ojciec i matka również, wiec ciężko tu konkurować D:

Z samych reklam na YT nie damy rady rozwinąć kanału (algorytm zakopuje nas na potęgę - 90% filmów jest zdemonetyzowanych), więc każde wsparcie jest bardzo mile widziane i dziękujemy z góry za donejty czy to na Patronite czy kupując gadzety związane z "Czarnymi Owcami"

~Dak'n'Kiero

W STADZIE SIŁA! \m/

PS. Link do grupy patronów na facebooku:
http://fb.com/groups/CzarneOwceWsparcie

przywrócenie długich odcinków "Czarnych Owiec"

25 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Cel jest prosty - chcemy wrócić do nagrywania długich odcinków w plenerach i pomieszczeniach bez green-boxa oraz "wstawek" montażysty. Owce "kwadrat" będą się ukazywały również, ale chcemy przynajmniej 1 raz w miesiącu wypuścić "pełnometrażowy" epizod. Jedyny problem to wynagrodzenie operatora-montażysty, aby stworzyć taką 50- lub 60- minutową "lokomotywę" w formie nadającej się do oglądania, czyli nagrać i podać widowni w internety - potrzeba spędzić na montażu jednego epizodu minimum dobę, nie mówiąc o nagraniach. Więc musimy mieć rezerwę na wariata, który to będzie szył. Wszystko w Waszych rękach! W zamian za wsparcie gratisy pozostaną takie same - tyłówka, przedpremierowy seans i inne. Podana kwota jest na solidny rozruch tematu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bolesław Bogumił
Bolesław Bogumił
Próg: 50 zł
Grzechu Ra
Grzechu Ra
Próg: 10 zł
Krzysztof Olszak
Krzysztof Olszak
Próg: 10 zł
Adrian Dębowski
Adrian Dębowski
Próg: 5 zł
Robert Międlarz
Robert Międlarz
Próg: 20 zł