Czarne Owce

W Patronite od 11.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 46

liczba Patronów: 56

118 patronów
2 820 zł miesięcznie
22 015 zł łącznie

WSPARCIE PRODUKCJI CZARNYCH OWIEC !!! Na co? Na montażystę aby utrzymać częstotliwości 4 odcinków miesięcznie i jeszcze wydać książkę

20 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcemy do końca roku:

#1)
utrzymać regularne publikacje Czarnych Owiec (4 epizody miesięcznie), w tym wypuścić dla naszej starszej widowni przynajmniej 2 odcinki "długie" - tj. powyżej 35-40 minut. Kasa w całości idzie na wsparcie montażowe, sprzęt, licencje i wynajem studia (jest to koszt około 2 tyś zł brutto miesięcznie)

#2)
wydać pamiątkową książkę w formie krótkich rozdziałów (jakbyś czytał dłuższe posty na Facebooku albo komentarze pod klipem). Mamy już dogadane wydawnictwo. W treści umieścimy m.in. rozwinięcie wątków z Owiec (Pan Andrzej - co się z nim stało, studia Dakanna - hardcorowe zaliczenia, perypetie nas jako ateistów w zderzeniu z polskim systemem itp.) pojawią się też niepublikowane nigdy scenariusze z "Piątku" (które nie przeszły do realizacji bynajmniej nie dlatego że były słabe:) oraz co wycinaliśmy z Owiec w związku z tym, że było zbyt kontrowersyjne (nie chcesz przeczytać tych FFQRFów:). Będą też komiksy i rysowane plansze naszego autorstwa oraz "pasty" (głównie autorstwa Dakanna w których planuje w roli bohaterów obsadzić naszych patronów). Dostanie się też naszym "przyjaciołom" podkopującym nas na rożnych etapach życia, a z którymi chcemy i mamy szansę wyrównać rachunki (DRAMA ALERT!)

#3)
Chcemy też zorganizować przynajmniej jeden ZLOT naszych widzów, a może nawet dwa:> Pierwszeństwo dla patronów oczy wiście

I teraz najlepsze..

nawet jak nam to nie wypali - jedno jest pewne: nadal będziemy nagrywać. Może rzadziej, może z mniejszym rozmachem, może po dłuższej przerwie, ale na pewno nie znikniemy z radaru.

W STADZIE SIŁA! \m/

PS. Link do grupy patronów na facebooku:
http://fb.com/groups/CzarneOwceWsparcie
Zostań Patronem