Dziewczyna z butelką wina

W Patronite od 23.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1743

Liczba Patronów: 2466

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
155 miesięcznie
785 łącznie
Cześć, nazywam się Marta Pańska i jestem Dziewczyną z butelką wina. Uczę o winie od podstaw i na luzie, tłumaczę jak wybierać tanie, ale dobre butelki w marketach oraz, jak dobierać wino do ulubionych potraw.

O Autorze

Na początku powiem Ci trochę o sobie, bo być może jeszcze mnie nie znasz.


Mam na imię Marta i od 2020 roku prowadzę profile w social mediach, gdzie uczę o winie od podstaw, na luzie i bez zadzierania nosa, a także polecam wina z marketów. Uczę, jak wybierać tanie, ale dobre butelki w dyskontach i supermarketach oraz, jak dobierać wino do ulubionej pizzy czy uwielbianego makaronu. Na profilu czasem pokazuję, gdy coś gotuję i polecam restauracje, bo kocham jedzenie i uważam, że to nieodłączny element delektowania się winem.


Marzy mi się, żeby ludzie zaczęli postrzegać wino jako dodatek do posiłków, a nie tylko alkohol, którym mogą się upić.


Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, oglądnij odcinek na You Tube o tym kim jestem i dlaczego uczę o winie. 

Dlaczego jestem na Patronite?

W całej mojej działalności internetowej najbardziej lubiane są marketowe, budżetowe polecenia, ale żebym nadal mogła to robić, potrzebuje Waszego wsparcia finansowego w tych działaniach. 

Chcę być niezależna w swoich poleceniach, nie chcę polegać na winach wysłanych przed sklepy, czy wyłącznie na własnych preferencjach smakowych. Chcę polecać wina, o które WY SAMI PROSICIE.

Chciałabym odwiedzać więcej sklepów, próbować dla Was więcej win, robić zestawienia z podziałem na wasze ulubione wybory, np. tylko wina słodkie, ale żebym mogła to robić potrzebuję czasu, który teraz spędzam na pracy zarobkowej, czyli marketingu.

Z Waszym wsparciem, będę mogła więcej tworzyć, a wy będziecie pomagać mi w wybieraniu co powinnam ocenić, gdzie iść i co spróbować. 

Głównie działam na Instagramie, bo tam tworzę Przewodniki, które pomagają w kupnie win, ale mam też kanały na Facebooku, TikToku oraz YouTube. Chciałabym rozwijać te kanały, ale nagranie, sesje zdjęciowe, sprzęt, szkolenia, żeby robić to lepiej, a głównie wina, które muszę kupić do testów kosztują, stąd profil na Patronie. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Karolina O
Karolina O
Próg: 35 zł
Gocha K
Gocha K
Próg: 20 zł
Michal Stachniuk
Michal Stachniuk
Próg: 100 zł
mxaxgxdxa99
mxaxgxdxa99
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł