Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Dla-Graczy jest prywatną inicjatywą polegajacą na zrzeszeniu polskiej społecznosci graczy gier online. Tu gracze maja możliwość kontaktu, wymiany doświadczeń, poszukiwania znajomych itp. dzięki tworzonym przez nas rozwiązaniom komunikacyjnym takim jak serwer ts3 czy forum.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Portal i forum
Ta skromna kwota pozwoli nam na utrzymanie naszego portalu jak i forum stanowiących pierwszą formę kontaktu między członkami naszej społeczności.


0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
TS3 Dla-Graczy.pl
Środki te pozwala nam na utrzymanie naszego serwera komunikacyjnego Team Speak 3 jaki stanowi podstawę komunikacji dla pojedynczych graczy jak i całych klanów. Zapewnia też bezpośredni kontakt ekipy Dla-Graczy.pl z członkami społeczności.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Rozwijamy społeczność Dla-Graczy
Takie wsparcie pozwoli nam na rozwijanie portalu naszej społeczności. Będziemy w stanie zakupić dodatkowe moduły do naszego forum i portalu, zwiększyć ilość slotów TS3 oraz opłacić profesjonalne wsparcie techniczne jakie zaowocuje zaoferowaniem nowych udogodnień dla naszych użytkowników, takich jak hosting zdjęć, kalendarz wydarzeń, zarządzanie zasobami itp.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Dla-Graczy TV
To już nie mała kwota dzięki której zakupimy sprzęt i oprogramowanie jakie pozwoli nam na profesjonalne zajęcie się tworzeniem poradników, recenzji i podcastów o tematyce związanej z grami jak i wszystkim co przydatne dla graczy.

O Autorze

 

Dla-Graczy.pl jest prywatną inicjatywą polegajacą na zrzeszeniu polskiej społeczności graczy gier online. Naszym celem jest tworzenie rozwiązań przydatnych graczom. Dzieki zebranym środkom możemy realizować wasze pomysły i zapewniać wsparcie w takich sprawach jak:

  • udostępniamy portal z możliwością publikacji poradników do gier, recenzji itp.
  • udostępniamy profesjonalne forum pozwalające na kontakt i wymiane doświadczeń z innymi graczami
  • udostępniamy profesionalny serwer komunikacyjny ts3 na jakim z łatwoscia można kontaktować się z innymi graczami, pozwala on tez na tworzenie rozbudowanych pokoi dla klanów graczy

Każdy gracz chcący realizowac swoje pomysły może się z nami skontaktować w celu nawiązania współpracy.

Zapraszamy też klany graczy, drużyny i pojedyncze osoby do dołączenia do naszej społecznosci.

 

Zapraszamy do zapoznania się z:

 

nasz portal: www.dla-graczy.pl

nasze forum: www.forum.dla-graczy.pl

adres ts3: ts3.dla-graczy.pl

profil facebook: www.facebook.com/dlagraczypl

 

kontakt e-mail: administracja@dla-graczy.pl

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

1 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 500
Właśnie wykonałeś pierwszy krok dla zapewnienia działania Dla-Graczy.pl
Dzięki środkom przekazanym przez Ciebie, będziemy mogli pokryć koszta funkcjonowania naszego portalu, ts3 i forum.

Dziękujemy że nie tylko słowem ale i czynem wspierasz naszą działalność pokazując nam że Dla-Graczy.pl jest inicjatywą potrzebną i tworzy rozwiązania przydatne dla graczy.

W nagrodę za wsparcie otrzymasz rangę wspierającego na naszym ts3 i forum jaka gwarantuje możliwość korzystania z zarezerwowanych dla administracji slotów serwera. Dodatkowo uprawni cie ona do posiadania indywidualnej ikony. Oczywiście zostaniesz wymieniony na oficjalnej liście osób wspierających naszą działalność.

Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 200
Oto kolejny krok dla zapewnienia nam działania jak i rozwoju.
Dzięki środkom przekazanym przez Ciebie, będziemy mogli nie tylko pokryć koszta naszego funkcjonowania, ale też rozwinąć nasz portal.

W nagrodę, poza przywilejami jakie oferuje pierwszy próg, dodatkowo otrzymasz możliwość utworzenia kanału "VIP Patron" jaki zapewnia możliwość transferu plików jak i gwarantuje możliwość założenia do 5 stałych podkanałów.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 150
Widzimy że już bardzo poważnie podchodzisz do kwestii wsparcia naszego działania.

W nagrodę, poza przywilejami jakie oferuje pierwszy próg, dodatkowo otrzymasz możliwość utworzenia kanału "SVIP Patron" jaki zapewnia możliwość transferu plików jak i gwarantuje możliwość założenia do 10 stałych podkanałów, dodatkowo utworzymy 5 spersonalizowanych rang kanałowych specjalnie do Twojego kanału.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Wykazujesz się wielkim zaangażowaniem w działalność portalu Dla-Graczy.pl

Aby wynagrodzić ci twoją hojność, poza nagrodą opisaną w progu 10zł/miesiąc dołączysz do Klubu Dla-Graczy.pl dzięki czemu otrzymasz możliwość bezpośredniego kontaktu z członkami Ekipy Dla-Graczy.pl za pomocą forum jak i ts3 co pozwoli Ci na branie aktywnego udziału w pracach nad rozwojem portalu. Wraz z innymi członkami Klubu będziesz mógł zgłaszać priorytetowe pomysły związane z tematyką portalu jakie chciał byś by zostały zrealizowane przez naszą Ekipę. Twoje opinie i sugestie będą brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji przez administracje Dla-Graczy.pl
Zostań patronem