Gry

Dla-Graczy.pl

W Patronite od 04.04.2017

Dla-Graczy jest prywatną inicjatywą polegajacą na zrzeszeniu polskiej społecznosci graczy gier online. Tu gracze maja możliwość kontaktu, wymiany doświadczeń, poszukiwania znajomych itp. dzięki tworzonym przez nas rozwiązaniom komunikacyjnym takim jak serwer ts3 czy forum.

O Autorze

 

Dla-Graczy.pl jest prywatną inicjatywą polegajacą na zrzeszeniu polskiej społeczności graczy gier online. Naszym celem jest tworzenie rozwiązań przydatnych graczom. Dzieki zebranym środkom możemy realizować wasze pomysły i zapewniać wsparcie w takich sprawach jak:

  • udostępniamy portal z możliwością publikacji poradników do gier, recenzji itp.
  • udostępniamy profesjonalne forum pozwalające na kontakt i wymiane doświadczeń z innymi graczami
  • udostępniamy profesionalny serwer komunikacyjny ts3 na jakim z łatwoscia można kontaktować się z innymi graczami, pozwala on tez na tworzenie rozbudowanych pokoi dla klanów graczy

Każdy gracz chcący realizowac swoje pomysły może się z nami skontaktować w celu nawiązania współpracy.

Zapraszamy też klany graczy, drużyny i pojedyncze osoby do dołączenia do naszej społecznosci.

 

Zapraszamy do zapoznania się z:

 

nasza strona: www.dla-graczy.pl

adres ts3: ts3.dla-graczy.pl

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)