W Patronite od 20.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 266

Liczba Patronów: 334

Zostań Patronem
Kup na prezent
51 patronów
1 840 miesięcznie
47 775 łącznie

Stawiamy na nogi - wsparcie w rehabilitacji psów i kotów

2 000 zł

miesięcznie

92%

osiągnięto

160 zł

brakuje

Każdego roku trafiają do nas zwierzęta, które wymagają specjalistycznej rehabilitacji i fizjoterapii. Ćwiczenia na bieżni wodnej i inne zajęcia naprawdę dają efekty! 2000 PLN będzie dla nas znacznym wsparciem w opłacaniu faktur.

Jedzonko dla 66 jeży

4 000 zł

miesięcznie

46%

osiągnięto

2 160 zł

brakuje

Jeże trafiają do nas z całego Dolnego Śląska, a czasem też z dalszych okolic. Pomagamy chorym i rannym osobnikom, osieroconym oseskom, a także tym jeżom, które nie byłyby w stanie przeżyć zimy w hibernacji. Gdy warunki atmosferyczne i zdrowie na to pozwalają, jeże są wypuszczane na wolność. Jednak ich pobyt u nas kosztuje - średni miesięczny koszt wyżywienia jednego kolczaka to 60 PLN. Jeśli osiągniemy cel 4 000, napełnimy brzuszki aż 66 jeży - i wyślemy Wam filmik z wielkiej wyżerki w podzięce! :)

Opieka weterynaryjna - zastrzyk gotówki

6 000 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

4 160 zł

brakuje

Leczenie pochłania największą część ekostrażowego budżetu. Zwierzęta, które trafiają pod nasze skrzydła, są najczęściej w złym stanie - skrzywdzone przez człowieka, porzucone, po wypadkach. Wymagają pilnych operacji (często ratujących życie) lub są przewlekle chore. Podstawowe badania, szczepienia, odrobaczanie i odpchlenie, zabiegi, walka z chorobami skóry, białaczką, anemią, guzami, leczenie urazów - litania nie ma końca. Osiągnięcie celu 6000 zł miesięcznie pomoże nam wesprzeć nasz weterynaryjny budżet - rzecz niezwykle potrzebna szczególnie w przypadku nagłych sytuacji.

Gdy uda się osiągnąć ten cel, wyślemy Wam specjalne podziękowania!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Martyna Wanagiel-Kasperska
Martyna Wanagiel-Kasperska
Próg: 10 zł
Joanna Gramm
Joanna Gramm
Próg: 10 zł
Justyna Jagoda
Justyna Jagoda
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Krzysztof Kozioł
Krzysztof Kozioł
Próg: 100 zł
Adhara
Adhara
Próg: 50 zł