W Patronite od 20.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 269

Liczba Patronów: 311

Zostań Patronem
44 patronów
1 340 miesięcznie
18 610 łącznie

Kundelek Blaszka może ćwiczyć spokojnie

2 000 zł

miesięcznie

67%

osiągnięto

660 zł

brakuje

Tyle kosztuje miesięczna rehabilitacja naszego podopiecznego - kundelka Blaszki. Nasi wolontariusze znaleźli go w rowie - potrąconego przez samochód. Najpierw walczyliśmy o jego życie. Teraz walczymy, by znów mógł stanąć na nogi, cieszyć się pieskowym życiem i znaleźć człowieka, który pokocha go już na zawsze.

Jedzonko dla jeży

4 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

2 660 zł

brakuje

Jeże trafiają do nas z całego Dolnego Śląska, a czasem też z dalszych okolic. Pomagamy chorym i rannym osobnikom, osieroconym oseskom, a także tym jeżom, które nie byłyby w stanie przeżyć zimy w hibernacji. Gdy warunki atmosferyczne i zdrowie na to pozwalają, jeże są wypuszczane na wolność. Jednak ich pobyt u nas kosztuje - średni miesięczny koszt wyżywienia to 4000 zł. Jeśli osiągniemy ten cel, już nigdy nie będziemy musieli martwić się, czy jeżom starczy papu!

Opieka weterynaryjna - zastrzyk gotówki

6 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

4 660 zł

brakuje

Leczenie pochłania największą część ekostrażowego budżetu. Zwierzęta, które trafiają pod nasze skrzydła, są najczęściej w złym stanie - skrzywdzone przez człowieka, porzucone, po wypadkach. Wymagają pilnych operacji (często ratujących życie) lub są przewlekle chore. Podstawowe badania, szczepienia, odrobaczanie i odpchlenie, zabiegi, walka z chorobami skóry, białaczką, anemią, guzami, leczenie urazów - litania nie ma końca. Osiągnięcie celu 6000 zł miesięcznie pomoże nam wesprzeć nasz weterynaryjny budżet - rzecz niezwykle potrzebna szczególnie w przypadku nagłych sytuacji.
Zostań Patronem