W Patronite od 20.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 247

Liczba Patronów: 347

Zostań Patronem
47 patronów
1 885 miesięcznie
36 290 łącznie

Stawiamy na nogi - wsparcie w rehabilitacji psów i kotów

2 000 zł

miesięcznie

94%

osiągnięto

115 zł

brakuje

Każdego roku trafiają do nas zwierzęta, które wymagają specjalistycznej rehabilitacji i fizjoterapii. Ćwiczenia na bieżni wodnej i inne zajęcia naprawdę dają efekty! 2000 PLN będzie dla nas znacznym wsparciem w opłacaniu faktur.

Jedzonko dla 66 jeży

4 000 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

2 115 zł

brakuje

Jeże trafiają do nas z całego Dolnego Śląska, a czasem też z dalszych okolic. Pomagamy chorym i rannym osobnikom, osieroconym oseskom, a także tym jeżom, które nie byłyby w stanie przeżyć zimy w hibernacji. Gdy warunki atmosferyczne i zdrowie na to pozwalają, jeże są wypuszczane na wolność. Jednak ich pobyt u nas kosztuje - średni miesięczny koszt wyżywienia jednego kolczaka to 60 PLN. Jeśli osiągniemy cel 4 000, napełnimy brzuszki aż 66 jeży - i wyślemy Wam filmik z wielkiej wyżerki w podzięce! :)

Opieka weterynaryjna - zastrzyk gotówki

6 000 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

4 115 zł

brakuje

Leczenie pochłania największą część ekostrażowego budżetu. Zwierzęta, które trafiają pod nasze skrzydła, są najczęściej w złym stanie - skrzywdzone przez człowieka, porzucone, po wypadkach. Wymagają pilnych operacji (często ratujących życie) lub są przewlekle chore. Podstawowe badania, szczepienia, odrobaczanie i odpchlenie, zabiegi, walka z chorobami skóry, białaczką, anemią, guzami, leczenie urazów - litania nie ma końca. Osiągnięcie celu 6000 zł miesięcznie pomoże nam wesprzeć nasz weterynaryjny budżet - rzecz niezwykle potrzebna szczególnie w przypadku nagłych sytuacji.

Gdy uda się osiągnąć ten cel, wyślemy Wam specjalne podziękowania!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ania Lichocka
Ania Lichocka
Próg: 10 zł
Liwiusz Konieczny
Liwiusz Konieczny
Próg: 5 zł
Agnieszka Stanek-Liberek
Agnieszka Stanek-Liberek
Próg: 30 zł
Marta Marcinkiewicz
Marta Marcinkiewicz
Próg: 30 zł
Joanna Watras
Joanna Watras
Próg: 30 zł
owilkumowa
owilkumowa
Próg: 100 zł