Strefa Patrona:

1

patron

50 zł

miesięcznie

159 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
428
miesięczne wsparcie
739
liczba patronów

  Mamy aspiracje do stworzenia największej, społecznej bazy produktów spożywczych w Polsce. Chcemy propagować wiedzę, która wpłynie na dobre i zdrowe życie. Sprawdzaj skład, pomagaj wzbogacać bazę produktów. Bądź odpowiedzialnym konsumentem.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 950 zł
stworzenie Aplikacji na Aios z wynagrodzeniem dla programistów i grafików
Dzięki osiągnięciu tego celu będziemy mogli zacząć pracę nad aplikacją na system Aios
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1950 zł
Utrzymanie bazy wraz z wynagrodzeniem dla programistów i grafików, autorów tekstów
Dzięki osiągnięciu tego progu będzie nas stać opłacić:
- Bazę produktów
- Grafików oraz programistów do ulepszania waszej strony i aplikacji będzie to szybsze i sprawniejsze.
- Opłacenie specjalistów którzy będą konstruowali dla was rzetelne, oparte na wiedzy i literaturze artykuły. Artykuły ciekawe, a co ważne wartościowe.
Kiedy uda nam się osiągnąć ten cel, będziemy mogli zwiększyć częstotliwość.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 7950 zł
Całkowite poświęcenie się projektowi
Gdyby udało się to nam zrobić to było by nieprawdopodobne.
Utrzymanie bazy, opłata grafików I programistów, ulepszanie strony i aplikacji, do tego wartościowe artykuły. Z takim budżetem będziemy mogli całkowicie poświęcić się tworzeniu portalu. Będziemy mogli stworzyć potężną maszynę, która będzie codziennie pomagać ludziom czerpać wiedzę, oraz dokonywać dobrych wyborów.

O Autorze

 

Etykietnik.pl to portal który ma aspiracje do stworzenia największej społecznej bazy produktów spożywczych w Polsce. Bazę tworzą użytkownicy podczas codziennych zakupów i dodając kody kreskowe i składy swoich zakupów.   Dzięki niej będziesz mógł spokojnie zrobić zakupy nie martwiąc się o ich dobry i krótki skład. Aplikacja na chwilę obecną posiada opcje skanowania I budowania bazy produktów spożywczych. Docelowo będziemy mogli udostępnić Tobie opcje szukania produktów na podstawie kodu kreskowego. Będzie można  sprawdzić  skład twojego koszyka w sklepie, co ma w środku, rozszyfrować trudne nazwy, a na końcu dokonać wyboru czy masz w ręku produkt zdrowy czy wręcz przeciwnie. Docelowo nasza baza będzie podawała informacje czy dany produkt jest wegański, bezglutenowy, wegetariański bez laktozy i wiele innych kryteriów które wymyślimy. Kiedy nasza baza  będzie potężna, znajdziesz tam również ile jest w danym produkcie cukru, białka oraz błonnika. Pomóż nam stworzyć obiektywne narzędzie do dbanie o zdrowie. Nie dajmy już nabierać się producentom, a nagradzajmy tych ktorzy cenią naturalny i krótki skład. Stan się ekspertem, detektywem i śledczym w jednym

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki za wsparcie. To dobry początek jak na patrona. Dzięki twojemu zaangażowaniu,może uda nam się utrzymać bazę produktów. W zamian otrzymasz od nas podziękowanie mailem oraz wymienieni z imienia i nazwiska na social media.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Grosz do grosza. Dzięki twojemu zaangażowaniu,może uda nam się utrzymać bazę produktów. W zamian otrzymasz od nas podziękowanie mailem oraz wymienieni z imienia i nazwiska na social media, do tego oficjalnie będziemy bić brawo specjalnie dla ciebie i nagramy z tego krótki filmik, opublikujemy na Instagramie.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
O super potrzebujemy takich 100 osób byśmy mogli utrzymać naszą bazę. Dzięki Tobie jesteśmy bliżej celu. Twoja wpłata gwarantuje to, że możesz wypić u nas w Szczecinie jedna kawę w Szmaragd Cafe, lub jeżeli jesteś z daleka wyślemy ci coś dobrego do picia :), może jakąś pyszną herbatę (50 g). No i oczywiście dostaniesz od nas maila, z podziękowaniami, oraz imienne podziękowanie w social media.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
No nieźle się szarpnales. Dzięki. :)
Za twoją wpłatę możesz dać nam znać jaką tematykę artykułu chciałbyś u nas zobaczyć. Dodatkowo, masz u nas kawę w Szmaragd Café/ lub dwie małe paczuszki herbaty które dla was wybierzemy i wyślemy listem (2 x 25 g). To chyba niezły sposób na wsparcie Etykietnika, a przy okazji dostaniesz od nas coś dobrego do picia. jak zawsze dostaniesz od nas maila, z podziękowaniami, imiennymi oraz podziękowanie w social media.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
To już nie przelewki. Za takie wsparcie należy Ci się coś dobrego. Co miesiąc dostaniesz od nas:
Zestaw batonów (4 smaki) firmy "Krótki Skład" oraz paczuszkę herbaty.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10
Widzę że się powodzi, dzięki temu nam również.
W zamian za wsparcie dostaniesz od nas::
- Darmowa kawę w kawiarni mobilnej Szmaragd Cafe
- Paczkę 250 gr kawy. Tutaj masz do wybory albo pod ekspres ciśnieniowy albo do metod alternatywnych.
- Zestaw batonów firmy "Krótki Skład". Wszystko wyślemy do ciebie pocztą.
Zostań patronem
110 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Chyba zasługujesz na coś specjalnego. Dostaniesz od nas maila, z podziękowaniami, imienne podziękowanie w social media. To nie koniec:
Darmowa kawę w kawiarni mobilnej Szmaragd Cafe
Paczkę 250 g kawy. Tutaj masz do wyboru, albo pod ekspres ciśnieniowy albo do metod alternatywnych. Na koniec, zestaw batonów firmy "Krótki Skład". Wszystko wyślemy do ciebie pocztą. Wraz z przetworem który zrobimy, oraz zawekujemy specjalnie dla Ciebie.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy