Avatar użytkownika

Fundacja Mały Duży Człowiek

8
patronów
555 
miesięcznie
10 380 
łącznie
8
patronów
555 zł 10 380 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za wsparcie!
Dla dzieci przebywających w Domach Dziecka każda pomoc jest na wagę złota. Musimy zadbać o wiele ich potrzeb i marzeń. Każda złotówka daje naszym podopiecznym szanse na lepsze życie. Dziękujemy!
10 zł miesięcznie
Dzięki wsparciu w kwocie 10 zł możemy kupić jedzenie...
Dzienna stawka żywieniowa dla dziecka w wielu placówkach to ok. 12 zł.
Brakuje owoców, jogurtów, słodyczy...  Zwyczajnie pełnej lodówki, z której w każdej chwili mogliby korzystać podopieczni placówki.
To nasze szczególnie ważne zadanie i bardzo dziękujemy za pomoc w jego realizacji.

Dziękując za okazane wsparcie, Państwa imię i nazwisko lub logo firmy pojawi się w formie postu na naszej stronie Facebook.
50 zł miesięcznie
To duża pomoc. 50 zł to kwota, która umożliwia nam zakup szamponów, żeli pod prysznic, kremów dla dzieci czy kosmetyków pielęgnacyjnych dla naszych najmłodszych podopiecznych.
Możemy również wesprzeć młodzież, która podejmuje próbę usamodzielnienia się i wkroczenia w dorosłe życie, kupując odzież, środki czystostości czy bilet komunikacji miejskiej. 50 zł daje nam też możliwość zaproszenia dzieci do kina, gdzie znikają na chwilę troski, które tak często im towarzyszą.

W ramach podziękowań, Państwa imię i nazwisko lub logo firmy znajdzie się na naszej stronie internetowej w zakładce darczyńcy/ partnerzy.
100 zł miesięcznie
Dzieci mieszkające w Domach Dziecka doznały w życiu wielu krzywd. Traumy, których doświadczyły, mogą zostać z nimi na całe życie. Bardzo nam zależy, by każde dziecko miało dostęp do terapii psychologicznej. Placówki często nie dysponują takim wsparciem lub jest ono niewystarczające.
100 zł to wizyta u psychologa, psychoterapeuty i  szansa na szczęśliwe życie, wolne od tych najgorszych wspomnień. To niezwykle ważne, dziękujemy!

Doceniając Państwa hojność, zamieścimy imię i nazwisko lub logo firmy darczyńcy na naszej stronie internetowej w zakładce darczyńcy/partnerzy. Informacja znajdzie się również na materiałach promocyjnych naszych kampanii i wydarzeń.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Mały Duży Człowiek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Mały Duży Człowiek wspiera dzieci przebywające w Domach Dziecka niosąc pomoc materialną, psychologiczną, prawną. Otaczamy dzieci opieką medyczną oraz spełniamy marzenia, których jest tak wiele.
Pomocą Fundacja obejmuje również młodzież wkraczającą w dorosłość.

Potrzeby dzieci przebywających w Domach Dziecka są ogromne.

Przez wiele lat odwiedzaliśmy Domy Dziecka. Kilka razy w roku organizowaliśmy zbiórki wśród znajomych. Dostarczaliśmy do placówek odzież, artykuły spożywcze i higieniczne. Bardzo szybko okazało się, że nasza pomoc jest kroplą w morzu potrzeb dzieci przebywających w Domach Dziecka. Brakuje środków finansowych, które mogłyby zapewnić dzieciom terapię psychologiczną, wytarczającą ilość jedzenia czy zakup odzieży.

Wtedy powstała Fundacja Mały Duży Człowiek.

https://youtu.be/2uK19QK2OdU

Dzieci, które w rodzinnym domu doświadczyły przemocy, głodu, zaniedbania, utraty bliskich, trafiając do Domu Dziecka rozpoczynają walkę o lepszy los. Ich życie i zdrowie jest zabezpieczone,  lecz przed nimi trudna, nieznana i samotna droga.  Na swoich małych barkach dźwigają dużo więcej niż mogą unieść.

http://youtu.be/qi4142RJng0

Prosimy, nie zostawiaj ich samych i pomóż nam pomagać... 

Każdy Patron (raz w miesiącu) otrzymuje film, w którym opowiadamy troszkę więcej
o naszych dzieciach i bieżących działaniach Fundacji.

 

Kontakt z nami 

📨 kontakt@fundacja-mdc.org.pl

☎️ 530 722 409

Dane Fundacji: 

KRS: 0000908050  NIP: 5070097964

 

To my!

Ludzie Fundacji Mały Duży Człowiek!

      

Jeśli chcesz pomóc: 

Zostań wolontariuszem Fundacji Mały Duży Człowiek. Skontaktuj się z nami, działaj i pomagaj. 

 

Wpieraj Fundację regularnie na Patronite lub wpłać dowolną kwotę na nr konta: 

07 1600 1462 1850 4894 7000 0001

Pierwsza Pomoc Fundacji Mały Duży Człowiek

Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do wzięcia udziału w organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Dochód z działalności szkoleniowej jest w całości przeznaczany na rzecz Fundacji Mały Duży Człowiek. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, w tym urządzeniem AED.

Istnieje możliwość certyfikowania kursu na Państwa życzenie. Tematykę zajęć modyfikujemy pod kątem osób odbywających szkolenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Korzystając z naszych szkoleń, zdobywają Państwo wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu pierwszej pomocy, jednocześnie wspierając działalność charytatywną. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

 

Kontakt: e- mail: fundacja.mdc@gmail.com, tel.: 530 722 409

Cele Autora

Zakup żywności
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 445 zł brakuje
18%
Pełna lodówka. Zakup owoców, jogurtów, słodyczy czy mleka dla najmłodszych dzieci.
Zakup środków higienicznych i środków czystości.
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 445 zł brakuje
9%
Zakup środków higieny osobistej, kosmetyków dla niemowląt i małych dzieci. Możliwość przekazania placówkom proszków i płynów do prania, których zawsze brakuje.
Zapewnienie dzieciom terapii psychologicznej.
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 445 zł brakuje
5%
Zapewnienie wsparcia psychologicznego podopiecznym Domów Dziecka.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Mały Duży Człowiek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafał Andrzejczak
Rafał Andrzejczak
50 zł
Aleksandra Edwards
Aleksandra Edwards
50 zł
Gabriello  Majchrzak
Gabriello Majchrzak
50 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.