W Patronite od 06.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 921

Liczba Patronów: 803

Zostań Patronem
14 patronów
320 miesięcznie
610 łącznie
Hejka! Nazywam się Kazu, zajmuję się nagrywaniem polskich coverów waszych ulubionych piosenek z anime i nie tylko! Jestem aktorem głosowym, ukończyłem szkołę aktorską i od kilku lat zajmuję się także realizacją dźwięku.

O Autorze

Hejka! Nazywam się Paweł Wojtaszek, prowadzę kanał na Youtube pod nickiem Kazu i zajmuję się nagrywaniem polskich coverów waszych ulubionych piosenek z anime i nie tylko! Zacząłem nagrywać piosenki już w 2013 roku i ciągle staram się rozwijać, żeby każdy kolejny projekt był tylko wyższej jakości.

Kim jestem?

Jestem aktorem głosowym, ukończyłem szkołę aktorską SPOT w Krakowie i aktualnie mieszkam w Warszawie, gdzie skupiam się na swojej karierze dubbingowej i pracuję jako realizator dźwięku dla wokalistów z różnych stron świata. W przeszłości trenowałem taniec towarzyski, a potem przeskoczyłem do teatru muzycznego. Jestem fanem gier i anime, duży introwertyk, więc większość czasu spędzam u siebie, przed komputerem. Uwielbiam robić to co kocham i dawać radę żyć z tego, więc mam nadzieję, że Patronite mi to umożliwi! <3

Co takiego robisz w internecie?

W 2013 roku postanowiłem założyć kanał gamingowy. To był czas, w którym Minecraft na polskiej scenie się zaczął mocno wybijać, więc chciałem spróbować tego samego, ale nic nie sprawiało mi takiej przyjemności, jak nagrywanie piosenek. Kilka miesięcy później wrzuciłem swój pierwszy cover, to było chyba "Lazy" Bruno Marsa i od tego czasu starałem się produkować tylko piosenki. Dwa lata później dołączyłem do grupy Nanokarrin i tam właśnie udało mi się uzbierać najwięcej doświadczenia. Jestem też wdzięczny zagranicznej społeczności, w której także podbiłem swoje umiejętności dość znacznie. W 2017 roku zacząłem się mocniej interesować realizacją dźwięku, poznałem także dużo osób, które do dzisiaj pomagają mi przy produkcji coverów, a teraz mamy 2021 rok, nadal nagrywam covery, ale chcę żeby to przeszło na większą skalę, więc powoli moje nowe piosenki lądują na strony typu Spotify, a kolejny krok to właśnie Patronite.

Jakie masz plany na przyszłość?

Aktualnie moim celem jest tworzyć jak najwięcej coverów w bardzo dobrej jakości, ale to wymaga oszczędności, szczególnie podkłady, które zamawiam u muzyków z zagranicy, którzy mają wyższe ceny, niż tutaj, w Polsce. Im więcej będę w stanie przeznaczyć na swój kanał, tym więcej piosenek będę mógł produkować. Chciałbym na początek utrwalić pewną systematyczność i jakość, zlecać jedynie najwyższej jakości podkłady, rysunki, animacje i teksty, a w przyszłości może zainteresować się merchem. Dodatkowo mój sprzęt powoli się starzeje i psuje. Większość moich rzeczy do nagrywania ma po 4-5 lat, więc chcę je niedługo wymienić.

Zapraszam do przesłuchania kilku moich najnowszych projektów:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Smille Smille
Smille Smille
Próg: 50 zł
NekoNoir
NekoNoir
Próg: 50 zł
Norman Zawadzki
Norman Zawadzki
Próg: 100 zł
Wojciech Tymiński
Wojciech Tymiński
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł