Avatar użytkownika

Łukasz Koźlik

2
patronów
40 
miesięcznie
10 430 
łącznie
2
patronów
40 zł 10 430 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Próg wejściowy w którym zaczynasz brać czynny udział w moim przedsięwzięciu.
Twój gest przybliża nas do niesamowitej przyszłości gdzie każdy ma w domu swojego mechanicznego sługę.
5 zł to koszt wytworzenia jednego mięśnia przedramienia do poruszania palcami ręki.
Jest to jeden mięsień bliżej celu. Dzięki że mnie wspierasz!
10 zł miesięcznie
10 zł to koszt zakupu jednego mikronapędu elektrycznego do sterowania pracą mięśni hydraulicznych.
Będziemy potrzebować takich 64 sztuk do obsługi całej sztucznej ręki.
Poza tym jestem ogromnie wdzięczny i wyślę Ci oficjalne imienne podziękowania mailem.
20 zł miesięcznie
20 zł - tyle mniej więcej będzie kosztować cały szkielet zrobotyzowanej dłoni odlany z kompozytu węglowego...
Za okazanie pomocnej dłoni umieśmymy Twoje imię i nazwisko/nick na końcu każdego naszego filmiku.
+ Imienne podziękowanie mailem
30 zł miesięcznie
30 zł to koszt jednego czujnika położenia stawu, który umożliwi robotowi rozpoznawanie swojego położenia i naukę ruchów. W ręku znajduje się 18 takich czujników.
W zamian za Twoją pomoc dostajesz dostęp do grupy specjalnie dla patronów gdzie będę umieszczać szczegółowe aktualizacje oraz dyskutować o pomysłach i rozwiązaniach.
+Umieścimy Twoje imię i nazwisko/nick na liście patronów na końcu naszych filmów dzięki czemu Twój udział w projekcie zapisze się na zawsze na kartach historii
+ Otrzymasz ode mnie imienne podziękowania mailem
60 zł miesięcznie
Są to 3 godziny pracy dla mojego pomocnika który kręci dla Was materiały wideo z naszego laboratorium a w czasie wolnym od kręcenia pomaga mi przy tworzeniu robota. Jego pomoc ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o prędkość postępowania prac a dzięki Tobie staje się to możliwe.
+ Otrzymasz ode mnie imienne podziękowania mailem
+Otrzymujesz dostęp do grupy dla patronów na FB
+ Umieścimy Twoje imię i nazwisko/nick na liście na końcu naszych filmów
+ Otrzymasz dostęp do specjalnych materiałów zza kulis tylko dla Patronów
100 zł miesięcznie
Jestem zaszczycony Twoim wsparciem.
W nagrodę otrzymasz wszystkie bonusy z poprzednich progów oraz dodatkowo możliwość wideo rozmowy z Twórcą raz w miesiącu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Koźlik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ciężko pracujesz i nie masz czasu, aby wygodnie się rozłożyć na leżaku, aby podziwiać cudowne dzieło stworzenia? Kłócisz się z rodziną, kto dzisiaj posprząta dom? Inwestując w mój projekt zbliżasz nas do świata w którym ludzie pracują tylko wtedy kiedy chcą.

Nazywam się Łukasz Koźlik i nie lubię wyciągać naczyń ze zmywarki.

Całe życie zastanawiałem się jak uniknąć raz na zawsze tego procederu i jego podobnym. W 2014 roku w końcu wpadłem na rozwiązanie - to musi robić człowiek, albo maszyna mu podobna - robot humanoidalny. Tak więc od tego czasu nieustannie rozwijam projekt zrobienia robota do wszystkiego.

Wiele zręcznych maszyn jest w stanie uwolnić człowieka od pojedynczych czynności - od odkurzacza który wybawił nas od zamiatania, aż po roboty przemysłowe, które odciążą Kowalskiego w fabryce, który z utęsknieniem czeka na emeryturę. Mając robota, który jest jego mechanicznym bliźniakiem, mógłby go wysłać do pracy a samemu korzystać ze swojego życia i całym sercem cieszyć się wolnymi chwilami biegając po łące czy pielęgnując swoje hobby.

Mnogość zastosowań efektu końcowego nie ma granic; może pomóc utrzymać porządek w mieszkaniu, wyjść z psem, rozpieszczać Cię czy pójść za Ciebie do pracy. Robot mógłby nawet polecieć na Marsa budować nam planetę wakacyjną.

Kolejnym zastosowaniem jest przystosowanie kończyn robota jako protez. W ramach projektu współpracuję z młodym neurochirurgiem który rozwija interfejs nerwowy do sterowania protezą sygnałami pochodzącymi bezpośrednio z nerwów.


Aby mój pomysł nie został tylko w fazie prototypu potrzebuję Waszego wsparcia. Potrzebuję móc opłacić współpracowników, co bardzo poprawi jakość i tempo pracy, mieć możliwość prowadzenia szczególnych badań aby technicznie odwzorowywać dzieło Boskiego stworzenia. Wspierając mnie umożliwisz mi skupienie się w pełni na tym, abyś pewnego dnia mógł powiedzieć szefowi, że masz lepsze rzeczy do roboty i zostawić mu humanoidalnego zastępcę.

Dajmy temu światu mechanicznego kolesia, który swoją precyzją poprawi jakość produkcji, brakiem woli nie wkurzy szefa a dzięki naszej woli zrobi wszystko co potrzebujemy. 

Dla nas zostanie najpierw rozrywka a potem przyjemności.

Cele Autora

Koncentracja na projekcie
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 960 zł brakuje
2%
Ta kwota pozwoli mi utrzymać tempo pracy nad robotem przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, przez cały miesiąc i cały rok. Jednocześnie będę tworzył materiały wideo prezentując Wam postępy z prac.
Filmowiec
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 960 zł brakuje
0%
Przy tej kwocie na miesiąc będę w stanie zatrudnić nie tylko siebie, ale też pomocnika dzięki któremu postępy prac będą przebiegać dużo szybciej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Koźlik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Tobiasz
Karol Tobiasz
10 zł
Anonimowy patron
30 zł
Tomasz Kornuta
Tomasz Kornuta
20 zł
Arkadiusz Bicz
Arkadiusz Bicz
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.