Łukasz Koźlik

W Patronite od 28.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1565

Liczba Patronów: 1684

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
200 miesięcznie
8 880 łącznie
Ciężko pracujesz i nie masz czasu, aby wygodnie się rozłożyć na leżaku, aby podziwiać cudowne dzieło stworzenia? Kłócisz się z rodziną, kto dzisiaj posprząta dom? Inwestując w mój projekt zbliżasz nas do świata w którym ludzie pracują tylko wtedy kiedy chcą.

O Autorze

Nazywam się Łukasz Koźlik i nie lubię wyciągać naczyń ze zmywarki.

Całe życie zastanawiałem się jak uniknąć raz na zawsze tego procederu i jego podobnym. W 2014 roku w końcu wpadłem na rozwiązanie - to musi robić człowiek, albo maszyna mu podobna - robot humanoidalny. Tak więc od tego czasu nieustannie rozwijam projekt zrobienia robota do wszystkiego.

Wiele zręcznych maszyn jest w stanie uwolnić człowieka od pojedynczych czynności - od odkurzacza który wybawił nas od zamiatania, aż po roboty przemysłowe, które odciążą Kowalskiego w fabryce, który z utęsknieniem czeka na emeryturę. Mając robota, który jest jego mechanicznym bliźniakiem, mógłby go wysłać do pracy a samemu korzystać ze swojego życia i całym sercem cieszyć się wolnymi chwilami biegając po łące czy pielęgnując swoje hobby.

Mnogość zastosowań efektu końcowego nie ma granic; może pomóc utrzymać porządek w mieszkaniu, wyjść z psem, rozpieszczać Cię czy pójść za Ciebie do pracy. Robot mógłby nawet polecieć na Marsa budować nam planetę wakacyjną.

Kolejnym zastosowaniem jest przystosowanie kończyn robota jako protez. W ramach projektu współpracuję z młodym neurochirurgiem który rozwija interfejs nerwowy do sterowania protezą sygnałami pochodzącymi bezpośrednio z nerwów.


Aby mój pomysł nie został tylko w fazie prototypu potrzebuję Waszego wsparcia. Potrzebuję móc opłacić współpracowników, co bardzo poprawi jakość i tempo pracy, mieć możliwość prowadzenia szczególnych badań aby technicznie odwzorowywać dzieło Boskiego stworzenia. Wspierając mnie umożliwisz mi skupienie się w pełni na tym, abyś pewnego dnia mógł powiedzieć szefowi, że masz lepsze rzeczy do roboty i zostawić mu humanoidalnego zastępcę.

Dajmy temu światu mechanicznego kolesia, który swoją precyzją poprawi jakość produkcji, brakiem woli nie wkurzy szefa a dzięki naszej woli zrobi wszystko co potrzebujemy. 

Dla nas zostanie najpierw rozrywka a potem przyjemności.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Tomasz Kornuta
Tomasz Kornuta
Próg: 20 zł
Arkadiusz Bicz
Arkadiusz Bicz
Próg: 100 zł
Karol Tobiasz
Karol Tobiasz
Próg: 10 zł
Radosław Pawluczuk
Radosław Pawluczuk
Próg: 10 zł