Kinga Krzyś Malujbaluj

100 miesięcznie
Maluję i uczę malarstwa. Dzielę się z Wami swoją pasją prowadząc kanał edukacyjny o malowaniu krok po kroku na YouTube. Robię to z radością bo wiem, że z tego korzystacie, rozwijacie się artystycznie i doskonale się przy tym bawicie. Zapraszam wszystkich do wspólnej, fascynującej, twórczej przygody!

O Autorze

Jak zostałam malarką

Już od dziecka lubiłam malować, od zawsze była to moja największa pasja, która po wielu latach stała się moim zawodem.  

Gdy zdecydowałam się kształcić w tym kierunku, byłam już osobą dojrzałą i świadomą tego co chce w życiu robić. Zaczęłam uczyć się malarstwa pod okiem prywatnej nauczycielki, która pokazała mi tajniki malarstwa sztalugowego i różnych technik plastycznych. 

Następnie, by poszerzyć swoją wiedzę, uczęszczałam na zajęcia w prywatnej Szkole Malarstwa i Rysunku „Onamato” przy ul. Brackiej w Krakowie.

Jednak dla mnie to wciąż było za mało. 

W 2014 roku, w wieku 43 lat, przewracając swoje życie do góry nogami, zdecydowałam się na studia magisterskie dzienne, na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie na kierunku Malarstwo pogłębiałam swoją wiedzę z zakresu malarstwa sztalugowego (w technologiach tradycyjnych  i współczesnych), rysunku, rzeźby, fotografii, intermediów i historii sztuki. Studia ukończyłam w 2019 roku uzyskując tytuł magistra sztuki. 

Jestem doskonałym przykładem na to, że na rozwijanie swojej pasji nigdy nie jest za późno, i że wiek w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia.

Wiele osób, zaskoczonych moją decyzją o rozpoczęciu nauki pytało: „Ile ty będziesz miała lat jak skończysz te studia”? Ja wtedy odpowiadałam: „Tyle ile bym miała, jakbym ich nie skończyła”.

Wiem, że była to najlepsza decyzja jaką podjęłam w życiu. 

 


Tematy, które są bliskie mojemu sercu to pejzaż, kwiaty, zwierzęta a także abstrakcja. Maluję również kropkowe mandale, których tworzenie jest dla mnie formą medytacji i terapii.
Moje prace są spontaniczne, żywe, pełne kolorów, ornamentów i zdobień. 

Wkładam w malowanie całe swoje serce i duszę, dlatego każdy obraz zawiera moje osobiste kody. 

Moje wszystkie prace, zegary, obrazy i inne działania artystyczne można zobaczyć na mojej stronie internetowej: http://www.malujbaluj.pl

 

Rafa koralowa

 

 

 

Maluję również mandalowe zegary:

 

 

 

Chcąc dzielić się swoją pasją postanowiłam założyć kanał o malowaniu krok po kroku na YouTube, gdzie prowadzę autorskie warsztaty malarskie online dla dorosłych i dla dzieci "Malowanie krok po kroku": https://www.youtube.com/c/kingakrzysmalujbaluj, na które serdecznie wszystkich zapraszam!

Piszę i maluję również edukacyjne bajki dla dzieci, które nazywam "Malujbajkami".

Umieszczam je na moim kanale YouTube, gdzie można razem ze mną uczyć się malować słuchając jednocześnie bajek. Polecam nie tylko dla dzieci ;)

Jestem też aktywna na Facebooku, gdzie prowadzę swoją stronę: https://www.facebook.com/kinga.malujbaluj/

Od 2014 roku brałam udział w wielu wystawach zbiorowych a moje obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Zabawa w formy, kolory i kształty to najpiękniejsza przygoda mojego życia. 

Robię to, co kocham i kocham to, co robię. 
To największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało.

Takiej pasji wszystkim życzę :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent