Kinga Krzyś Malujbaluj

5 patronów
200 zł miesięcznie
Maluję i uczę malarstwa. Dzielę się z Wami swoją pasją prowadząc kanał edukacyjny o malowaniu krok po kroku na YouTube. Robię to z radością bo wiem, że z tego korzystacie, rozwijacie się artystycznie i doskonale się przy tym bawicie. Zapraszam wszystkich do wspólnej, fascynującej, twórczej przygody!

O Autorze

Jak zostałam malarką

Już od dziecka lubiłam malować, od zawsze była to moja największa pasja, która po wielu latach stała się moim zawodem.  

Gdy zdecydowałam się kształcić w tym kierunku, byłam już osobą dojrzałą i świadomą tego co chce w życiu robić. Zaczęłam uczyć się malarstwa pod okiem prywatnej nauczycielki, która pokazała mi tajniki malarstwa sztalugowego i różnych technik plastycznych. 

Następnie, by poszerzyć swoją wiedzę, uczęszczałam na zajęcia w prywatnej Szkole Malarstwa i Rysunku „Onamato” przy ul. Brackiej w Krakowie.

Jednak dla mnie to wciąż było za mało. 

W 2014 roku, w wieku 43 lat, przewracając swoje życie do góry nogami, zdecydowałam się na studia magisterskie dzienne, na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie na kierunku Malarstwo pogłębiałam swoją wiedzę z zakresu malarstwa sztalugowego (w technologiach tradycyjnych  i współczesnych), rysunku, rzeźby, fotografii, intermediów i historii sztuki. Studia ukończyłam w 2019 roku uzyskując tytuł magistra sztuki. 

Jestem doskonałym przykładem na to, że na rozwijanie swojej pasji nigdy nie jest za późno, i że wiek w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia.

Wiele osób, zaskoczonych moją decyzją o rozpoczęciu nauki pytało: „Ile ty będziesz miała lat jak skończysz te studia”? Ja wtedy odpowiadałam: „Tyle ile bym miała, jakbym ich nie skończyła”.

Wiem, że była to najlepsza decyzja jaką podjęłam w życiu. Tematy, które są bliskie mojemu sercu to pejzaż, kwiaty, zwierzęta a także abstrakcja. Maluję również kropkowe mandale, których tworzenie jest dla mnie formą medytacji i terapii.
Moje prace są spontaniczne, żywe, pełne kolorów, ornamentów i zdobień. 

Wkładam w malowanie całe swoje serce i duszę, dlatego każdy obraz zawiera moje osobiste kody. 

Moje wszystkie prace, zegary, obrazy i inne działania artystyczne można zobaczyć na mojej stronie internetowej: http://www.malujbaluj.pl

Rafa koralowa

 

 

 

Maluję również mandalowe zegary:

 

 

 

Chcąc dzielić się swoją pasją postanowiłam założyć kanał o malowaniu krok po kroku na YouTube, gdzie prowadzę autorskie warsztaty malarskie online dla dorosłych i dla dzieci "Malowanie krok po kroku": https://www.youtube.com/c/kingakrzysmalujbaluj, na które serdecznie wszystkich zapraszam!

 

Piszę i maluję również edukacyjne bajki dla dzieci, które nazywam "malujbajkami".

Umieszczam je na moim kanale YouTube, gdzie można razem ze mną uczyć się malować słuchając jednocześnie bajek. Polecam nie tylko dla dzieci ;)

Jestem też aktywna na Facebooku, gdzie prowadzę swoją stronę: https://www.facebook.com/kinga.malujbaluj/

Od 2014 roku brałam udział w wielu wystawach zbiorowych a moje obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Zabawa w formy, kolory i kształty to najpiękniejsza przygoda mojego życia. 

Robię to, co kocham i kocham to, co robię. 
To największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało.

Takiej pasji wszystkim życzę :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni