Między Słowami

W Patronite od 12.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1769

Liczba Patronów: 1649

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
150 miesięcznie

Pakiet PODSTAWOWY - rozwój kanału

1 200 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

1 050 zł

brakujePodczas montowania nawet najprostszych materiałów na mój kanał - potrzebne są pewne środki finansowe. Brakuje kart pamięci, oświetlenie się zepsuje czy trzeba opłacić program do edycji obrazu. Pojawiają się w głowie różne pomysły, ale koszty z tym związane czasami zniechęcają i studzą zapał tworzenia filmów.
Zapełniając ten pasek przyczyniasz się w wielkim stopniu w utrzymaniu kanału Między Słowami. I choć ma się on nienajgorszej to zawsze może być dużo lepiej. Tak więc stwórzmy wspólnie miejsce w internecie, które będzie uczyć innych jak się komunikować ❤️.

Pakiet ROZSZERZONY - Film o mordercach

3 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

3 350 zł

brakujeJak pewnie zauważyliście - na moim kanale co raz rzadziej pojawiają się filmy z kategorii "Mowa ciała morderców".
Spowodowane jest to bardzo dużym researchem, zdobywaniem unikatowych materiałów, które nie zawsze są na wyciągnięcie ręki. Dodatkowym problemem jest demonetyzacja, ponieważ firmy nie chcą, aby ich reklamy wyświetlały się podczas takich filmów. Nie jest to zawsze, ale niestety ma miejsce.

Jeśli jednak jesteś zmotywowany do tego i za wszelką cenę chcesz, aby taki film pojawił się na kanale - to będzie dla mnie adekwatna i odpowiednia motywacja.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rozalia Piotrowska-Zachuta
Rozalia Piotrowska-Zachuta
Próg: 20 zł
Pauline Chajecka
Pauline Chajecka
Próg: 10 zł
Gregor Gliwa
Gregor Gliwa
Próg: 30 zł
Mateusz Wais
Mateusz Wais
Próg: 50 zł
Karolina Nowaczyk
Karolina Nowaczyk
Próg: 50 zł