Avatar użytkownika

Marcin Mossakowski

9
patronów
150 
miesięcznie
37 110 
łącznie
9
patronów
150 zł 37 110 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
💛x1 Dziękuję!
Co my tu mamy:
+ dostęp do postów/listów, w których regularnie dzielę się z Wami swoimi przemyśleniami, polecam co dobrego oglądałem/czytałem, a w komentarzach możemy powymieniać zdania!
25 zł miesięcznie
💛x2,5 Dziękuję!
Co my tu mamy:
+ to co wyżej
+ po każdej premierze odcinka zapraszam na LIVE z sekretami produkcji oraz Q&A
+ dorzucam też stronę z moich notatników, w których zbieram książkowe mądrości!
50 zł miesięcznie
💛x5 Dziękuję!
Co my tu mamy:
+ to co wyżej
+ Twoje imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny trafiają na koniec moich filmów (mój ty Patronie Honorowy!)
100 zł miesięcznie
💛x10 Dziękuję!
Co my tu mamy:
+ to co wyżej
+ zrobię Tobie obraz-plakat! Wybierasz obraz, a ja wstawiam w niego twą facjatę, drukuję i wysyłam do twych drzwi. Spójrz na moją grafikę w tle tu na górze - o coś takiego chodzi! (aby uniknąć jednorazowych cwaniaczków, bądź mym patronem na tym progu przynajmniej 3 miesiące)
300 zł miesięcznie
💛x30 Dziękuję!
Co my tu mamy:
+ to co wyżej
+ napiszę Tobie piosenkę. Serio! Pieśń dziękczynną! Oczywiście nagram siebie śpiewając i wyślę tobie ten film (również umowa na 3 miesiące, jak w progu powyżej, ok?)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Mossakowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wszystko może być ciekawe!
Marcin Mossakowski tworzy wideo-eseje o wszystkim
(oraz filmy podróżnicze).

 


 

Jestem Marcin, ale mówią na mnie Mosak. 

  

Tworzę filmy. Zacząłem od tworzenia filmów podróżniczych, i nadal takie tworzę, o ile jadę w ciekawe miejsce, na ciekawą wyprawę, o której warto opowiedzieć.  Te filmy to zawsze pełna historia, opatrzona narracją, tak żeby uniknąć zlepku ładnych ujęć, a stworzyć film oddający esencję danego doświadczenia. 
 


Tworzę również inny rodzaj filmów, który nazywam wideo-esejami. Te filmy to moje próby ugryzienia konkretnych tematów, z wykorzystaniem magii filmu. Staram się, aby były zamkniętymi formami, o jak najsilniejszym przekazie i jak najładniejszej formie. Opowiadam w nich o rzeczach, które akurat przykują moją uwagę albo rozwalą mi mózg. A że żyjemy we Wszechświecie, tych rzeczy jest strasznie dużo, i są strasznie ciekawe.
 


Tworząc swoje filmy kieruję się dwoma zasadami:

1) Treść filmu jest najważniejsza.
2) Forma filmu ma jak najbardziej efektywnie i estetycznie przekazać tę treść.

Ciekawych tematów w świecie jest na pęczki, a form w jakie można je ubrać nieskończenie wiele - szukanie tej najciekawszej sprawia, że już od ponad 10 lat robienie filmów wydaje mi się fascynujące. Produkcja jednego filmu zajmuje mi sporo czasu, 1-2 miesiące. Ale możecie być pewni, że w każdy jeden włożyłem kawałek serca

Jeśli lubisz kawałki serca, będzie mi niezmiernie miło, jeśli dołączysz do grona moich patronów. Każda osoba tutaj to znak dla mnie, że to co tworzę i w jaki sposób to tworzę, ma sens. Że możemy stworzyć małą społeczność ludzi ceniących podobną estetykę, tematy, głęboką ciekawość świata i zaryzykuję również stwierdzenie, że wartości. Chcę mieć z Wami - Patronami - większy kontakt, niż tylko ten w postaci filmów, a dzięki tej platformie mogę Was poznać. Dowiedzieć się w końcu kto siedzi po drugiej stronie monitora, ogląda te moje wypociny i jeszcze jest chętny mnie wesprzeć!

Ostatnio natknąłem się na wyrażenie "narrowcasting", przeciwieństwo "broadcastingu". Bardzo mnie urzekło! Chcę tworzyć treści nie jak najbardziej popularne, tylko właśnie trafiające do ludzi, z którymi wiem, że łączą mnie konkretne wartości. Razem tworzymy ten "narrowcasting". Wasze wsparcie traktuję jako motywację, żeby dalej przez kolejne lata tworzyć ten kanał. Kwota jaką postanowicie mnie wesprzeć zależy od Waszych chęci i możliwości, ale wiedzcie, że za każdą jestem tak samo wdzięczny! I cieszę się, że jesteście ze mną. 
 

Dziękuję 💛

 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Mossakowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Oliwia Tarchalska
Oliwia Tarchalska
10 zł
Anonimowy patron
25 zł
Koper
Koper
10 zł
Agnieszka Jureczko
Agnieszka Jureczko
10 zł
Mateusz Mielcarek
Mateusz Mielcarek
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.