Polka na Malcie

W Patronite od 26.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć! Mam na imię Gosia i jestem mieszkanką słonecznej Malty. Od ponad 2 lat działam w sieci jako Polka na Malcie. Prowadzę bloga i grupę dla Miłośników Malty i Gozo, gdzie dzielę się z Wami swoją wiedzą na temat wysp. Aktywnie wspieram Was w planowaniu i organizacji podróży czy przeprowadzki.

O Autorze

Cześć! Mam na imię Gosia, jestem miłośniczką i mieszkanką słonecznej Malty. Na wyspach mieszkam od 2019 roku, a swoimi doświadczeniami dzielę się na blogu Polka na Malcie

Malta jest dla mnie fascynującym krajem, pod wieloma względami. Z ciekawością odkrywam nowe zakątki wysp oraz zwyczaje i tradycje lokalnych mieszkańców. Na stronie zamieszczam wpisy, na temat miejsc wartych odwiedzenia, maltańskiej kultury i historii.

Prowadzę też grupę Miłośników Malty i Gozo na Facebooku, gdzie przekazuję najświeższe informacje dotyczące Malty. Pomagam organizować podróże, informuję o aktualnych wydarzeniach i opisuję miejsca warte odwiedzenia. 

Jeśli chcesz przyśpieszyć rozwój mojej strony, możesz od teraz zostać moim Patronem. Zebrane pieniądze przeznaczę między innymi na zakup sprzętu, aby móc zaoferować Wam jeszcze lepsze relacje z tych pięknych wysp. 🌴

Dziękuję! 💚

Mój blog: https://polkanamalcie.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/polkanamalciepl

Instagram: https://www.instagram.com/polkanamalcie/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent