W Patronite od 23.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Sylwia Chmiel, absolwentka dziennikarstwa i PR. Odkrywająca życie w Nowym Jorku, Warszawie, Paryżu, Londynie i obecnie w Barcelonie. Maluję obrazy, robię zdjęcia, śpiewam nie tylko pod prysznicem, tańczę do utraty tchu! I w końcu jestem zdecydowana rzucić pracę w korporacji aby cieszyć się życiem!

O Autorze

Od zawsze gnał mnie wiatr i nie mogłam usiedzieć na miejscu. Wspinałam się po drzewach, skakałam z dachów. Śpiewałam i tańczyłam w Połoninach przy Politechnice Rzeszowskiej. Śpiewałam w chórze na Manhattan College w Nowym Jorku. Tam też ćwiczyłam Taekwondo i Hapkido. Miałam wspaniałe 5 minut we Francji w Théâtre de Paris w musicalu Chicago na zakończenie roku w Studio Harmonic. Tam sławny Thierry Verger uczył nas jak upadać na scenie, aby nie wyglądać jak "sac de patata" czyli worek ziemniaków ;) Nauczyciel śpiewu z Broadway'u mówił mi że mam soprano léger i 4 oktawy, które to głównie wykorzystuję do śpiewania "Dumki na dwa serca" ucząc Hiszpanów języka polskiego. I tańczę salsę, bachatę i kizombę, no bo fajnie jest tańczyć z kimś w parze :)

Mieszkając w kilku miejscach na świecie parałam się różnymi pracami, aby móc odkrywać świat. No i... utknęłam w korporacji zapominając, że życie jest pełne pasji.

Jeden wspaniały człowiek, przypomniał mi że trzeba robić co się kocha. Zaświecił nade mną jak słoneczko, popchnął trochę do działania i... tutaj jestem. 

Wróciłam do malowania i robienia zdjęć, które wcześniej porzuciłam z braku czasu. No bo jak? Praca w korporacji nie zawsze jest od 9 do 6. Więc, znalazłam czas i ujawniłam się w Internecie. Bo jeśli nie jesteś w Internecie, to nie istniejesz. Zaczęłam więc publikować moje prace. Może to jeszcze nie konto z liczbą followers Selenay Gomez, ale przecież gdzieś trzeba zacząć! ;)

Więc mój plan? Rzucić pracę w korporacji, która ani nie jest kreatywna ani nie przynosi radości. Będę malować, uwieczniać piękno świata na zdjęciach i w końcu napisać książkę! Odkrywać świat. I kto wie, może i coś więcej :)

I dzięki Waszemu wsparciu będę mogła to wszystko robić!

https://www.instagram.com/skchmiel.creative/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem