Szkoła PitagoLasa

W Patronite od 21.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 921

Liczba Patronów: 1775

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
455 miesięcznie
950 łącznie

Dobry początek

1 000 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

545 zł

brakuje

Czy to w ogóle możliwe? Czy nie porywam się z motyką na księżyc? Jeśli to realne i ma sens będę niesamowicie dumny, że tak wiele, bardzo wiele czasu poświęconego dla Was daje mi również satysfakcję materialną. To będzie dla mnie ogromne wsparcie.

FULL powtórek do matury

3 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

2 545 zł

brakuje

Pragnę rozwijać kanał Szkoła PitagoLasa na YouTube. Tematycznie rozwiązane działy pomogą Wam powtarzać i utrwalać wiedzę przed sprawdzianami, czy też powtórkami przed maturą. Celem jest nagranie i udostępnienie patronom wszystkich zadań maturalnych z zakresu podstawowego od 2010 roku. Dostęp do takiej liczby zadań z pewnością będzie dla Was wielką pomocą w nauce on-line. My rozpoczynamy wspólnie rozwijać naukę on-line. Ja służę Wam, Wy wspieracie mnie. Dla mnie taka praca w bezpośrednim kontakcie mnie uskrzydla, Wy jesteście coraz lepsi w rozwiązywaniu zadań. Nie bez znaczenia jest liczba nagrań na moim kanale. To nasz wielki sukces i motywacja do dalszej pracy.

Powtórki do matury i nie tylko

6 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

5 545 zł

brakuje

Wydaje się nierealne, ale kto zabroni marzyć? Jeśli będziesz dysponowała/dysponował wszystkimi zadaniami maturalnymi z zakresu podstawowego do własnych potrzebna moim kanale, żadne zadanie nie będzie już trudne. Ja spotykam się z Wami on-line i tłumaczę ci najtrudniejsze kroki w tych zadaniach. Ty będziesz mogła/mógł uczyć się samodzielnie i pod moim bacznym okiem. Ja spełnię swoje plany i będę mógł pomyśleć w jakim nowym kierunku rozszerzyć mój kanał. Możliwości jest mnóstwo. Chciałbym pomyśleć nie tylko o maturzystach, ale również o uczniach potrzebujących pomocy w szkole średniej i również znacznie powiększyć zakres nagrań dla nich. Warto mieć marzenia!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Małgorzata Gryzło
Małgorzata Gryzło
Próg: 380 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Zofia Barnas
Zofia Barnas
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł