Szkoła PitagoLasa

W Patronite od 21.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 953

Liczba Patronów: 1704

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
455 miesięcznie
1 410 łącznie
Nauka i korepetycje on-line z matematyki dla wszystkich pragnących poświęcić troszkę własnego czasu. Tutaj możesz rozwijać się samodzielnie lub z moją pomocą. Matematyka będzie przyjemna i ciekawa.

O Autorze

   Witam, pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Grzegorz Barnaś, jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w szkole ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej. Prowadziłem uczniów ze szkół społecznych, prywatnych, niepublicznych i publicznych. Kierowałem Zespołem Szkół Ponadpodstawowych przez niemal dekadę. 

    Wiem, z jakimi trudnościami spotykają się uczniowie podczas procesu edukacji, oraz przygotowaniu się do egzaminu maturalnego. Niejednokrotnie uczestniczyłem w tym procesie. Czasami odbywało się to bardzo sprawnie i bezboleśnie, innym razem żmudnie i wymagało ogromnego wysiłku. 

    Chcę pomóc uczniom osiągnąć sukces  poprzez samokształcenie, bo wiem jaki mają potencjał i jak wiele mogą osiągnąć. Zawsze to wiedziałem i wierzę w innych.  

    Stąd pomysł na projekt Szkoła PitagoLasa. To uczniowie sami zaproponowali takie rozwiązanie, a ja razem z nimi podjąłem się tego wyzwania. Na chwilę obecną poszerzam bazę zadań maturalnych, a ostatnio rozszerzam o nagrania dla klasy 1i 2 liceum oraz technikum na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Teraz dzięki naszej współpracy mogę Wam je zaoferować! Z czasem planuję zadbać o pozostałe klasy szkoły ponadpodstawowej.

   Jeśli chcesz zostać moim PATRONEM i się ze mną spotkać on-line pamiętaj, że możemy przygotować się do matury podstawowej, lub na dowolnym poziomie w szkole średniej (ze względu na intensywność mojej działalności nie przygotowuje do matury rozszerzonej na tym etapie projektu). 

   Z wielką satysfakcją proponuję Wam PATRONAT nad Szkołą  PitagoLasa. Mam nadzieję, że sprostam Waszym i moim oczekiwaniom. Będziecie mogli skorzystać ze WSZYSTKICH moich nagrań! Jest ich na dzień dzisiejszy już ponad 2000.

   Przez ten ciężki okres od początku bieżącego roku szkolnego niestrudzenie i nieprzerwanie nagrywałem i publikowałem coraz to nowsze zadania.

   Udało się to między innymi dzięki Waszej pomocy. Każdy odtworzony film, komentarz, wiadomość, subskrybcja była dla mnie motywacją do dalszej pracy. To dzięki Waszej reakcji miałem chęć tworzyć więcej i więcej.

   Nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie sądziłem, jak wiele uda nam się osiągnąć. To wręcz niesamowite. Widzę, jak korzystacie z nagrań i wiem, że rozwijacie się z każdym rozwiązanym zadaniem, pogłębiacie wiedzę, ćwiczycie i stajecie się samodzielni.

Duma, to mało powiedziane, Jestem zachwycony.

     Niejednokrotnie byłem w tarapatach wątpiąc, czy podołam temu zadaniu. Czy nie porywam się na zbyt wiele? Teraz wiem, jest to możliwe, a odległe cele osiągalne. Wsparcie z zewnątrz - nieocenione. Radość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem - niebywała.

   Nadal pragnę udostępniać szerokiemu gronu odbiorców nagrania ogólnodostępne, jednak dla najwytrwalszych udostępnię WSZYSTKIE NAGRANIA za wsparcie, gdyż wiem, że razem możemy osiągnąć to, co wydaje się nieosiągalne. Otrzymacie narzędzie do mądrego samokształcenia i pokonywania własnych barier. Zdobędziecie umiejętność uczenia się, samozaparcia i wytrwałości. Efekty Waszej pracy przyjdą proporcjonalnie do czasu spędzonego z moimi nagraniami oraz bezpośrednio ze mną. Dla mnie największą nagrodą będzie Wasz sukces edukacyjny.

   Będę również starał się poznać Was bezpośrednio sam na sam, poprzez konsultacje on-line (jeśli wolicie nazwijcie je KOREPETYCJE on-line). Wreszcie się poznamy osobiście i będę się mógł z Wami podzielić moją wiedzą i doświadczeniem na żywo. Możemy również spotkać się w celu omówienia projektu, wymienić doświadczenia, po prostu podyskutować. Jestem otwarty na każdego.

   Każda forma wsparcia będzie w pewien sposób rekompensować mój czas i zaangażowanie włożone w realizację projektu. To w szczególny sposób, nie ukrywam, będzie motywować mnie do dalszej pracy, nie rezygnując z dotychczasowego tempa i determinacji.

   Wiem, że do osiągnięcia profesjonalizmu daleka droga, ale kto wie jakie będą dalsze losy tego projektu?

Zatem zapraszam do pozostania moim PATRONEM.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Małgorzata Gryzło
Małgorzata Gryzło
Próg: 380 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Zofia Barnas
Zofia Barnas
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł