TAXI Złotówa

Cześć! Jestem otyłym taksówkarzem, który pragnie zmienić swoje dotychczasowe życie i zadbać o swoje zdrowie. Moją motywacją do działania jest udział w gali Fame MMA 3, do której chciałbym się jak najlepiej przygotować.

O Autorze

Cześć! Mam na imię Szymon i jestem taksówkarzem ze Szczecina, znanym jako TAXI Złotówa. 

Na codzień staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafię oraz nagłaśniać wszelkie przypadki patologii w branży taxi. 

Aktualnie przygotowuję się do walki na gali Fame MMA 3. Jest to dla mnie motywacja, aby zmienić dotychczasowy tryb życia i zadbać o swoje zdrowie.

Jeżeli jesteś ciekaw jak otyły taksówkarz walczy o swoje marzenia, zapraszam do obserwowania mojego kanału na Youtube, gdzie publikuje Vlogi "Road to Fame MMA", oraz prowadzę relacje na żywo z mojej taksówki. 

Moim celem jest, aby zainspirować innych ludzi, którzy zmagają się z nadwagą, depresją i nałogami, że mogą zmienić swoje życie na lepsze.

Chcesz mi w tym pomóc? Zostań moim Patronem!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)