TerazGoldap.pl

W Patronite od 10.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 070 łącznie
TerazGoldap.pl to mocno rozwijający się portal, zajmujący się tematyką lokalną oraz ogólnopolską. Poruszamy tematy ważne dla Gołdapi i regionu. Po dwóch latach intensywnych działań postanowiliśmy dać naszym czytelnikom możliwość wsparcia naszego niezależnego portalu.

O Autorze

Portal TerazGoldap.pl powstał w połowie kwietnia 2019 roku.

Od tego czasu sukcesywnie, stanowimy niezależne media, które nie boją się mówić prawdy i podejmować ciężkich tematów.

Planów na dalszy rozwój mamy mnóstwo.

Chcemy stworzyć m.in. gazetę, rozpocząć prowadzenie profesjonalnych wywiadów i reportaży, aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców, dzięki którym będziemy mogli zająć się coraz to większymi sprawami.

Aby tak się stało potrzebujemy wsparcia finansowego, ponieważ, ze względu na to, że działamy niezależnie, nie mamy wsparcia od tutejszych urzędów i organów władzy, która jest jedyną opcją dofinansowania działalności lokalnych mediów. W tym wypadku skazani jesteśmy na siebie samych oraz prywatnych sponsorów, których jest niewielu.

Ten cel to dla nas motywacja do dalszego działania, dzięki czemu zobowiązujemy się stale podnosić poziom, dlatego tak bardzo zależy nam, aby go zrealizować.

Krótko mówiąc - CHCEMY WIĘCEJ !

Chcemy więcej dla siebie, dla was i dla nas.

Liczymy, że pomożecie nam rozwinąć skrzydła !

Zapraszamy również do subskrypcji na YouTube


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Samuel Szulc
Samuel Szulc
Próg: 50 zł
Marta Michniewicz
Marta Michniewicz
Próg: 50 zł
Patryk Morusiewicz
Patryk Morusiewicz
Próg: 50 zł
Marcin  Szczerba
Marcin Szczerba
Próg: 30 zł
Patryk Szlaszynski
Patryk Szlaszynski
Próg: 10 zł